Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • EJC European Juggling Convention Gala

    BILBO


    21:30


    ZAWP espazioan


    (2019-12-06)

  • Cia. Eia: Espera

    BILBO


    19:30


    ZAWP espazioan


    (2019-12-06)

  • Cia. Xampatito Pato: Sò

    BILBO


    18:00


    ZAWP espazioan


    (2019-12-06)

  • La Tomasa: Dumbo y el fantasbuloso misterio de la luz musikala

    BILBO


    17:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-06tik 2019-12-07ra.)

  • La Zona y Pavon Teatro Kamikaze: La valentía

    BILBO


    19:30


    eta igandean, 19:00etan, Arriaga antzokian


    (2019-12-06tik 2019-12-07ra.)

  • Kabareta-txu

    ONDARROA


    21:30


    Beikozinin


    (2019-12-06tik 2019-12-07ra.)

  • Celso Cleto, Josu Ormaetxe, Isabel Ordaz eta Marta Urzelai: Freno de mano

    BILBO


    20:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-12-06tik 2019-12-07ra.)

  • "La valentia" Alfredo Sanzolek idatzi eta zuzenduriko lan dibertigarria

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-12-06tik 2019-12-07ra.)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    ITSASO (G)


    21:00


    Ostatua


    (2019-12-06)

  • Bertso saioa

    ORIO


    22:30


    Karela kiroldegia


    (2019-12-06)

Bestelakoak

  • Artisautza Merkatua

    DONOSTIA


    10:00


    Bretxan


    (2019-12-06)

  • Imanol Ituiño: Magia parrastan

    BILBO


    20:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-06)

  • Gidatutako bisitaldiak Dantzaz konpainiarekin

    GETARIA


    11:00


    Balentziaga museoan


    (2019-12-06tik 2019-12-08ra.)

  • Fun & Serious Game Festival

    BARRIKA



    BEC erakustazokan


    (2019-12-06tik 2019-12-08ra.)

  • VI. Sagardo Apurua

    DONOSTIA


    11:00


    21:00etara, Bulebarrean


    (2019-12-06tik 2019-12-09ra.)

  • Be Veggie azoka

    IRUN


    11:30


    19:00etara, Ficoban


    (2019-12-06tik 2019-12-08ra.)

  • Gabonei begirako jostailu bilketa egingo du Gurutze Gorriak hilaren 13ra bitarte. Jostailu berriak, ez belikoak eta ez sexistak jasoko dituzte bakarrik. Ordutegia: astelehenetik ostiralera 10:00etatik 16:00etara eta astelehen eta asteazkenetan ere 19:00ak

    IRUN


    10:00


    Irungo Gurutze Gorrian.


    (2019-12-06)

  • Be Veggie azoka beganoa, asteburu osoz. Ordutegia: ostiral eta larunbatean 11:00etatik 20:00ak bitarte eta igandean 11:00etatik 16:00ak arte.

    IRUN


    11:00


    Ficoba erakustazokan.


    (2019-12-06tik 2019-12-08ra.)

  • Gabonei begirako izotz pista inauguratuko dute.

    IRUN


    11:00


    Zabaltza plazan.


    (2019-12-06)

  • Gabon kanten entsegua.

    OIARTZUN


    11:00


    Artaso elkartean.


    (2019-12-06)

  • Neguko futbito txapelketa.

    OIARTZUN


    12:00


    Elorsoro kiroldegian.


    (2019-12-06)

  • Altxorraren bila!

    DURANGO



    Durango


    (2019-12-06)

Dantza

  • Kukai & Sharon Fridman: Erritu

    DURANGO


    19:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-12-06)

  • Alexander Vantournhout & Bauke Lievens: Aneckxander

    BILBO


    20:00


    Fundicion aretoan


    (2019-12-06tik 2019-12-07ra.)

  • Herrien arteko Folklore Jaialdia

    BARAKALDO


    19:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-12-06tik 2019-12-08ra.)

  • Arantza Iglesias: Adierazigabekoa

    HERNANI


    12:00


    Biterin


    (2019-12-06)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-06)

  • Tango dantzaldia.

    OIARTZUN


    21:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-06)

  • Jesus mari Garateren oroimenezko fandango eta arin arin koreografien saioa, Beti Prest taldearen eskutik.

    ERRENTERIA


    18:30


    Niessen Kulturgunean


    (2019-12-06)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Euskal Herriko hiriburuen gidak

    DURANGO



    Durango


    (2019-12-06)

  • "Gu, Laboa" dokumentala

    BORDELE



    Bordele


    (2019-12-06)

  • Lertxundi espazioa lurra denbora liburuaren aurkezpena

    DURANGO


    14:30


    Durangoko Azokan Areto Nagusian


    (2019-12-06)

  • Barnekaldeko Irakurleen Kluba

    MAULE-LEXTARRE



    Maule-Lextarre


    (2019-12-06)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Adults in the room

    LEGAZPI


    19:30


    eta igandean, Latxartegi aretoan


    (2019-12-06)

  • BBK Mendi Film Nazioarteko Mendi eta Abentura Zinemaldiaren hasiera ekitaldia eta sail ofizialaren irekierako proiekzioa

    BILBO


    19:30


    Euskalduna jauregian


    (2019-12-06)

  • 'La trinchera infinita'

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxea Auditoriumean.


    (2019-12-06)

Irteerak

  • Tren Berdea aterako da, hiru txandatan: 10:00etan, 11:00etan eta 12:00etan. Arditurriko meategietako bisitekin konbina daiteke, prezio murriztuan.

    OIARTZUN



    Pagoaldea industriagunean.


    (2019-12-06)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Arrasate Hiria Nazioarteko Akordeoi Lehiaketa

    ARRASATE


    08:30


    20:00etara, Amaia antzokian, Kulturaten eta Arizmendi ikastolan


    (2019-12-06tik 2019-12-08ra.)

  • Salatxo abesbatza

    ORIO


    12:00


    Pietatean


    (2019-12-06)

  • Bide Batez

    ORIO


    19:30


    eta gauerdian, plazan


    (2019-12-06)

  • Moonshine Wagon

    ORIO


    02:30


    plazan


    (2019-12-06)

  • Unclose

    BILBO


    22:30


    Kafe Antzokian


    (2019-12-06)

  • Postal Kolekzionistak

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-12-06)

  • Isuo ta Kezman

    DEBA


    23:00


    Itziarko Burugorri ostatuan


    (2019-12-06)

  • Zetak

    DURANGO


    23:00


    Plateruenan


    (2019-12-06)

  • Mixel Ducau- Caroline Philips

    ARAITZ


    22:00


    Azkaraten


    (2019-12-06)

  • Onira

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-12-06)

  • The Stems

    BILBO


    21:00


    Kafe Antzokian


    (2019-12-06)

  • Monster of Road: The Slavers, Seek Em'All eta Debares

    BILBO


    20:00


    Santana 27n


    (2019-12-06)

  • Vertigo, Gaua eta Uger

    BILBO


    20:00


    Deustuko Gazte Lokalean


    (2019-12-06)

  • Tercer Sol

    BERMEO


    22:00


    Beleza Malandran


    (2019-12-06)

  • Pikara Fest: Eneritz Furyak eta Hija del Nopal DJ

    BILBO


    20:00


    Sarean elkartean


    (2019-12-06)

  • DJ Nash

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-12-06)

  • Samuele Telari akordeoi jotzailea

    ARRASATE


    20:00


    Kulturaten, eta bihar, 12:00etan, Aita Menni ospitalean


    (2019-12-06)

  • Unidad Alavesa

    ESKORIATZA


    22:30


    Inkernun


    (2019-12-06)

  • Munlet plays Devo eta Txaranga Urretabizkaia plays Talking Heads

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-12-06)

  • Amama Gauak: Pronombres Neutros, Papatrauma, Mozolu, Hydrolizerd eta Andreas Cuello DJak

    DONOSTIA


    21:00


    Añorgako gaztetxean


    (2019-12-06)

  • Pet Fennec

    IRUN


    19:00


    Ficoban


    (2019-12-06)

  • DJ Bara

    IRUN


    14:30


    Ficoban


    (2019-12-06)

  • Saia Goait eta Sharon Stoner

    SOPELA


    22:30


    Plaza Beltzan


    (2019-12-06)

  • Cecilio eta Pizky b2b Orphidal

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2019-12-06)

  • El Drogas

    ATARRABIA


    21:00


    Totem aretoan


    (2019-12-06)

  • Altxorraren bila!

    DURANGO



    Durango


    (2019-12-06)

  • Vulk taldearen kontzertua. Sarrera bost euro.

    IRUN


    22:00


    Lakaxita gaztetxean.


    (2019-12-06)

  • Manez eta Kobreak

    DURANGO



    Durango


    (2019-12-06)

  • "Anti" filma

    DURANGO



    Durango


    (2019-12-06)

  • Murgi

    DURANGO



    Durango


    (2019-12-06)

  • El Drogas

    ATARRABIA


    21:00


    Atarrabia


    (2019-12-06)

  • Vertigo, Gaua, Uger

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-06)

  • The Slavers + Seek Em All + Debares

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-06)

  • Izar & Star: Munlet + Txaranga Urretabizkaia

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-12-06)

  • Linkoln Park + Uprising

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-12-06)

  • Cyadine Pills + Eh Mertxe + Azken Hatsa

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-12-06)

  • Hamlet

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-12-06)

  • Tarque & La Asociación Del Riff

    IRUñEA


    20:45


    Iruñea


    (2019-12-06)

  • Saia Goait + Sharon Stoner

    SOPELA



    Sopela


    (2019-12-06)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea