Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Itsaso Beltzeko Ametsak: Hartza eta Proposamena

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2019-12-07)

  • Chicharron Circo Flamenco: Sin ojana

    BILBO


    18:00


    ZAWP espazioan


    (2019-12-07)

  • Lapso Cirk: Ovvio

    BILBO


    19:30


    ZAWP espazioan


    (2019-12-07)

  • Nazioarteko Zirku Gala

    BILBO


    21:30


    ZAWP espazioan


    (2019-12-07)

  • Yllana: The Opera Locos

    IRUN


    20:00


    Amaia kultur zentroan


    (2019-12-07)

  • Maribel Salas, Gorka Aginagalde eta Gemma Martinez: Star & Comedy

    BILBO


    20:30


    eta igandean, 19:30ean, Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-07)

  • Soledad Carril eta Leire Olaran: Las indogmables

    BARAKALDO


    21:00


    eta igandean, 19:00etan, Arimaktoren


    (2019-12-07)

  • Go!azen 6.0

    AZPEITIA


    16:30


    eta 18:30ean, Soreasu antzokian


    (2019-12-07)

  • 'The Opera Locos' antzezlana, Yllana antzerki konpainiaren eskutik. Sarrera orokorra 14,60 euro; langabeena eta 14 urte beherakoena 14; Gazte Txartela dutenena 9,40.

    IRUN


    20:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-12-07)

  • 'Les Miserables'

    PASAIA


    19:00


    Pasai Donibaneko Juanba Berasategi aretoan.


    (2019-12-07)

Bertsolaritza

  • Bertsolariak

    DONOSTIA


    20:00


    San Martin merkatua


    (2019-12-07)

Bestelakoak

  • Street Book hiriko arte tailerra eta Marifx Ariasen solasaldia

    DONOSTIA


    17:00


    20:00etara, Tabakaleran


    (2019-12-07)

  • Hondarribiko baserritar produktuen azoka

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro kalean.


    (2019-12-07)

  • Eneritz Artetxe Aranazen "Karanbola hirukoitza: emakumeen presentzia euskarazko antzerki sorkuntzan" liburuaren aurkezpena

    DURANGO


    12:30


    Ahotsenean


    (2019-12-07)

  • Etxetxoren auzolana Iparragirre eremuko barrakoiak garbitzeko. Lanerako arropa eramatea gomendatu dute.

    LEZO


    09:30


    Tiñelutik abiatuta


    (2019-12-07)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-12-07)

  • Olentzeroren izarra

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-07)

  • Olentzero Basusarrin

    BASUSARRI



    Basusarri


    (2019-12-07)

Dantza

  • Herrixa Dantzan: Escamot catalá. Kataluniatik zer berri? solasaldia, L'estaca abestea, dantza tailerra eta talo-dantza.

    ELGETA


    12:00


    20:00etara, udaletxean, plazan eta Espaloia kafe antzokian


    (2019-12-07)

  • Dantza tradizionala Aiko Taldearen erromeriarekin

    BILBO


    19:00


    Euskal museoko klaustroan


    (2019-12-07)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-07)

  • Kizomba jaialdia.

    OIARTZUN


    19:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-07)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • 'Traka Matraka' tailerrean musika instrumentuak sortuko dituzte, material birziklatuekin. Bukaeran, kontzertua eskainiko dute.

    IRUN


    12:00


    San Juan plazan.


    (2019-12-07)

Ikus-entzunezkoak

  • First Man

    BERANGO


    19:00


    Berango antzokian


    (2019-12-07)

  • The Snow Queen

    PASAIA


    17:00


    Antxoko kultur etxean


    (2019-12-07)

  • Pirata arratoia eta hazteko beste hainbat abentura

    DONOSTIA


    17:00


    San Telmo museoan


    (2019-12-07)

  • "Elkano lehen mundu bira" filma

    ASTIGARRAGA


    17:00


    Kultur etxean


    (2019-12-07)

  • Gabonetako 'videomapping' egingo dute

    HONDARRIBIA


    20:30


    Gipuzkoa plazan.


    (2019-12-07)

  • "Nora" Lara Izagirre

    DURANGO


    12:00


    Zugazan


    (2019-12-07)

  • 'Amelie', Cineforum programaren barruan. Bereziki 60 urtetik gorako herritarrei bideratua.

    IRUN


    17:30


    Anaka-Puianako Gizarte Zentroan.


    (2019-12-07)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Intzak Hik eta Guda Dantza

    ORIO


    22:00


    plazan


    (2019-12-07)

  • Arkada Social

    DURANGO


    23:00


    Plateruenan


    (2019-12-07)

  • Munlet vs Devo eta Txaranga Urretabizkaia vs Talking Heads

    BILBO


    21:00


    Kafe Antzokian


    (2019-12-07)

  • Band Jovi

    BILBO


    23:00


    Kafe Antzokian


    (2019-12-07)

  • Lucas Masciano

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-12-07)

  • Finta eta Yo, Gerard

    BILBO


    19:00


    Satelite T-n


    (2019-12-07)

  • Degraey eta Neila

    BILBO


    20:00


    Shaken


    (2019-12-07)

  • Empty Files

    DONOSTIA


    19:00


    Dabadaban


    (2019-12-07)

  • Donostiako Orfeoiaa eta Santa Cecilia orkestra klasikoa: Haendelen Mesias

    DONOSTIA


    19:30


    Kursaalean


    (2019-12-07)

  • Temple of Dub: Raggattack eta Dreadrive Sound System

    DONOSTIA


    23:30


    Mogambon


    (2019-12-07)

  • Pablo Fugitivo

    BILBO


    13:30


    Residencen


    (2019-12-07)

  • Sinsinati

    BILBO


    20:30


    Stage Liven


    (2019-12-07)

  • Wicked Wizzard eta Acid Mess

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-12-07)

  • Yeray Gomez

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2019-12-07)

  • Counteractt, Burning the Waves eta The Eleventh Plague

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-12-07)

  • Tercer Sol eta Finale

    ZALDIBAR


    19:00


    Sorgin tabernan


    (2019-12-07)

  • Afrika Ruge: DJ Saliu

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2019-12-07)

  • Gabriel Dominguez, Sofía Ros eta Marta Cubas akordeoi jotzaileak

    ARRASATE


    18:00


    Kulturaten


    (2019-12-07)

  • Zelaietan

    ZORNOTZA


    20:00


    Oihan Vega DJ


    (2019-12-07)

  • Okkre, Ines eta Frances Be

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-12-07)

  • Yemanah

    DONOSTIA


    23:00


    Be Club tabernan,


    (2019-12-07)

  • Linkon Park eta Uprising

    BILBO


    21:00


    Azkenan


    (2019-12-07)

  • DJ Honeyboy

    IRUN


    14:00


    Ficoban


    (2019-12-07)

  • Sara Zozaya

    IRUN


    19:00


    Ficoban


    (2019-12-07)

  • Kaleko Soinuak Kaleak Astintzen: Suzio 13, Artaza Combat, Labana eta Estutu

    DURANGO


    19:00


    Sorginola gaztetxean


    (2019-12-07)

  • Hamlet

    ATARRABIA


    20:30


    Totem aretoan


    (2019-12-07)

  • Haizehegoa Ttiki + Lau Haizetara + Buhaminak + Bestela

    HIRIBURU



    Hiriburu


    (2019-12-07)

  • Manlleuko (Katalunia) Musika Eskolako abesbatza eta Zaria Koru Eskolaren kontzertua.

    ERRENTERIA


    20:00


    Fatima Andra Mariaren elizan.


    (2019-12-07)

  • Doktor Mephisto + Barber Shop

    BAIONA


    21:30


    Baiona


    (2019-12-07)

  • Izar & Star: Munlet + Txaranga Urretabizkaia

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-12-07)

  • Wicked Wizzarad + Acid Mess

    BILBO


    19:30


    Bilbo


    (2019-12-07)

  • Finta + Yo Gerard

    BILBO


    19:00


    Bilbo


    (2019-12-07)

  • Raggattack + Dreadrive Sound System

    DONOSTIA


    23:30


    Donostia


    (2019-12-07)

  • Astra Valley + Nulled

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-12-07)

  • El Drogas

    IRUñEA


    21:00


    Iruñea


    (2019-12-07)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea