Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Tartean: Ghero. Azken euskalduna

    GALDAKAO


    21:00


    Torrezabal kultur etxean


    (2019-12-13)

  • Ander Lipus & Abarka: Ortentsia izan nahi dut

    DEBA


    20:00


    Lasturren


    (2019-12-13)

  • La Enana Naranja: Kontukantari

    ARRIGORRIAGA


    18:00


    Abusu zentroan


    (2019-12-13)

  • Txinparta taldearen Zurrunbiloan, eta Type taldearen Entrecomillas

    BERGARA


    21:00


    Seminarixoan


    (2019-12-13)

  • Glu Glu: Go!azen 6.0

    AZKOITIA


    18:00


    eta 20:00etan, Baztartxo antzokian


    (2019-12-13)

  • Borobil Teatroa: Roman eta Julieta

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-12-13)

  • Yarleku: Etxe txikiena

    LEZO


    17:30


    Gezalan


    (2019-12-13)

  • Ados Teatroa: Intocables

    EIBAR


    20:30


    Koliseo antzokian


    (2019-12-13)

  • Vaiven: Argiaren hautsa

    ANDOAIN


    21:30


    Bastero kulturgunean


    (2019-12-13)

  • J.J. Vaqueroren bakarrizketa

    AZPEITIA


    22:00


    Soreasu antzokian


    (2019-12-13)

  • Pabiloi 6ko Gazte Konpainia: Zer gertatu ote zitzaion Ana Garciari?

    ZUMAIA


    22:00


    Aita Mari antzokian


    (2019-12-13)

  • Si las mujeres mandasen zarzuela antologia

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2019-12-13)

  • Ultramarino Payaso: Las Chirlas: Misión insumisión

    DONOSTIA


    18:30


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-12-13)

  • Txikiren umorezko bakarrizketak

    BASAURI


    21:00


    Aek euskaltegian


    (2019-12-13)

  • Anita Maravillasen eskutik, 'Etxe txikiena' antzerkia haurrentzat.

    LEZO


    17:30


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-13)

  • ARGIAREN HAUTSA

    ANDOAIN


    21:30


    Bastero kultur gunea


    (2019-12-13)

Bertsolaritza

  • Busturialdeko Txapelketaren finala: Eneko Aldana, Julen Arzanegi, Ander Elortegi, Onintza Enbeita, Aitor Etxebarriazarraga, Asier Galarza, Koldo Gezuraga eta Mikel Retolaza

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Astran


    (2019-12-13)

  • Bergarako Taldekako Txapelketa. Finalerdia: Laboratorium eta Puntu Puntuan

    BERGARA


    22:30


    Pol Pol tabernan


    (2019-12-13)

  • Adrian Arruti, Haritz Casabal, Joanes Illarregi eta Maddi Ane Txoperena

    ERRENTERIA



    afalondoan, Arkaitza tabernan


    (2019-12-13)

Bestelakoak

  • Gure Zirkua

    IBARRA


    18:00


    eta 20:30ean; eta bihar eta igandean, 17:00etan eta 19:30ean. Abenduaren 30era arte.


    (2019-12-13tik 2019-12-30ra.)

  • Kutxa Kultur Craft City Market azoka

    DONOSTIA



    arratsaldez, eta bihar, egun osoan, Kutxa Kultur Plazan


    (2019-12-13)

  • Gabonart artisautza azoka

    BILBO


    11:00


    14:30era eta 17:00etatik 21:00etara, Areatzako kaian


    (2019-12-13tik 2020-01-05ra.)

  • Ixabel Agirresarobe kontalaria: Hiri kondairak

    ELGETA


    19:30


    liburutegian


    (2019-12-13)

  • Santa Lutzi feria

    ZUMARRAGA


    08:00


    15:00etara, Areizaga-Kalebarren plazan


    (2019-12-13)

  • "Ana se viste de Prada" Sandra Iraizoz Ciaren liburu aurkezpena

    DONOSTIA


    18:30


    Emakumeen etxean


    (2019-12-13)

  • Pijama gaualdia

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-13)

  • Olentzero Zuraiden

    ZURAIDE



    Zuraide


    (2019-12-13)

  • Olentzero Arrangoitzen

    ARRANGOITZE



    Arrangoitze


    (2019-12-13)

  • Pleka Kantuz

    SARA



    Sara


    (2019-12-13)

  • 'Atopia' rol jokoa

    HONDARRIBIA


    19:00


    Zuloaga Etxean.


    (2019-12-13)

  • Abere Feria eta sariketa

    ZUMARRAGA


    08:00


    Urdaneta hiribidean


    (2019-12-13)

  • Herri Kirol Jaialdia

    URRETXU


    12:30


    Ederrena pilotalekuan


    (2019-12-13)

  • Artzain txakur erakustaldi komentatua antzarrekin

    URRETXU


    13:30


    Zubimusu plazan


    (2019-12-13)

  • Jostailu bilketa. Jostailu berriak, ez belikoak eta ez sexistak jasoko dituzte.

    IRUN


    10:00


    Irungo Gurutze Gorrian.


    (2019-12-13)

  • Gaurtik hilaren 20ra, Euskal Disko eta Liburu Azoka zabalik. Ordutegia: 11:00-13:00, eta 17:00-19:00.

    LEZO


    11:00


    Kultura Aretoan


    (2019-12-13)

  • 'Maritxipi' ipuina, Joxe Mari Carreren eskutik. Sarek antolatuta.

    OIARTZUN


    18:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-12-13)

  • Topaketa musika bikaina eta garagarno hobearekin. Ziburuko Kaskarotenea Ikastolaren Garagardo saskien kanpaina martxan dela eta, garagardo ezberdinen dastaketa eta zizka mizkak. BB Sky bikoteak girotuko du topaketa

    ERRENTERIA


    19:30


    Lau Haizetara Euskaltzaleon Topagunearen egoitzan (Pablo Iglesias k-11)


    (2019-12-13)

Dantza

  • Denis Santacana: Sharing Home

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2019-12-13)

  • Enambar: Mukuki

    BERRIZ


    18:15


    kultur etxean


    (2019-12-13)

Erakusketak

  • Klub Deportibo Argazki Taldea: Udazkena

    EIBAR


    18:30


    Portalean


    (2019-12-13tik 2020-01-12ra.)

  • 12 cm, artelan txikien erakusketa

    PASAIA



    San Pedroko udal aretoan


    (2019-12-13tik 2020-01-19ra.)

Hitzaldiak

  • Lola Barcia eta Marinela Forcadell (Fotolateras): Enlatando el mundo

    BILBO


    19:30


    Argazkigintza Garaikidearen Zentroan


    (2019-12-13)

  • Euskara noiztik? - Euskara mendez mende

    SENPERE



    Senpere


    (2019-12-13)

  • 'Descubriendo la muralla de Hondarribia: el plan director' gaztelaniazko hitzaldia

    HONDARRIBIA


    19:00


    Arma plazan.


    (2019-12-13)

  • Amnistia Internazionala eta Ekologistak Martxan-en eskutik Gustavo Pérez Kolonbiako Amazoniaren defendatzaileak hitzaldia eskeiniko du

    BILBO


    19:00


    La Bolsa eraikinean


    (2019-12-13)

  • Sorginkeria eta sendabelarrak

    IRISARRI



    Irisarri


    (2019-12-13)

  • 'Pornografia eta prostituzioa, nola bizi indarkeria sexualik gabe?' hitzaldia, Melia Tiganus aktibistaren eskutik. Gaurko Andreak elkarteak antolatuta.

    IRUN


    10:00


    Oiasso Erromatar Museoan.


    (2019-12-13)

  • Maria Manera nutrizionista: ''Elikadura osasuntsua haurtzaroan'.

    OIARTZUN


    17:30


    Labore Oarson.


    (2019-12-13)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "Maya-Aguirre, un siglo de pastoreo en Falces"

    OIARTZUN


    20:00


    Udaletxean


    (2019-12-13)

  • Zine Kontari: Ohe azpiko zera eta Errementari

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-13)

  • "Ikatza kolektiboa", egilea Ikatza Argazkilari Elkartea delarik

    LEGAZPI


    20:00


    Kultur Etxean


    (2019-12-13)

  • Marijesiak XXI. mendean: Gernikako Marijesiak 4:00 bederatzi gau hotzetan

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2019-12-13tik 2019-12-20ra.)

  • Zine-klub saioa: "Amazing grace"

    LEGAZPI


    21:30


    Latxartegi Aretoan


    (2019-12-13)

  • Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-12-13)

  • Literatura eta zinea: "Searching For Sugar Man" (2012)

    DONOSTIA


    18:45


    Aiete kultur etxean


    (2019-12-13)

  • "Berlin is Germany" (2001)

    DONOSTIA


    19:00


    Okendo kultur etxean


    (2019-12-13)

  • 'Jacquot de Nantes' frantsesezko filma, Cineclub CBA programaren barruan.

    IRUN


    18:45


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-12-13)

  • 'Pedalear en las montañas Nepalis' dokumentala, Mendiaren Astearen barruan.

    IRUN


    19:30


    Palmera Montero gunean.


    (2019-12-13)

  • 'Irasko. Maya-Aguirre un siglo de pastoreo en Falces' dokumentala.

    OIARTZUN


    20:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-12-13)

Irteerak

  • Irteera Nagusilaneko boluntarioen laguntzarekin

    HONDARRIBIA


    11:00


    Itsas Etxetik abiatuta.


    (2019-12-13)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Miss Tetanos, Tachycardie, Dmra eta Cesar Palace

    DONOSTIA


    22:00


    Mogambon


    (2019-12-13)

  • Albert Pla: Miedo

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenian


    (2019-12-13)

  • Kinki Boys eta Rober Perdut

    BILBO


    20:00


    Shaken


    (2019-12-13)

  • Charlie Cosh & Mikel Gaztañaga

    BILBO


    20:30


    Novecenton


    (2019-12-13)

  • Loatzo musika eskolako ikasleak

    ALTZO


    18:30


    Batzarremuñon


    (2019-12-13)

  • Israel B, El Negro eta El Chapo & Syr DJs

    DONOSTIA


    22:30


    Dabadaban


    (2019-12-13)

  • Adrift, Foss eta Melmak

    HONDARRIBIA


    22:00


    Psilocybenean


    (2019-12-13)

  • Su Ta Gar, Hyedra eta Sudestada

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2019-12-13)

  • Talco 15 + Blowfuse

    ATARRABIA


    20:00


    Totem aretoan


    (2019-12-13)

  • Korrontzi

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-12-13)

  • Itxaso Aristizabal eta Zarautz abesbatza: Valentin Larrea Iturbe oroitzen

    ZARAUTZ


    20:00


    Modelon


    (2019-12-13)

  • Kalakan

    PORTUGALETE


    20:00


    Zubi Alden


    (2019-12-13)

  • Zuriñe eta Fran (Hesian)

    BALMASEDA


    21:00


    Klaret antzokian


    (2019-12-13)

  • Bizkaiko Abesbatzen Elkarteko haur eta gazteen Gabonetako kontzertua

    BILBO


    19:30


    Atxurin, Gizakundearen elizan


    (2019-12-13)

  • Rayden

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-12-13)

  • Lukiek

    SOPELA


    22:00


    Plaza Beltzan


    (2019-12-13)

  • Golden Apple Quartet

    TOLOSA


    20:30


    Leidor antzokian


    (2019-12-13)

  • Goizargi Gospel Choir

    LEIOA


    20:00


    Kultur Leioan


    (2019-12-13)

  • Jorge Guillen & Strad: El violinista rebelde

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-13)

  • Los Cosmeticos

    BERMEO


    22:00


    Beleza Malandran


    (2019-12-13)

  • Inhumankind, Garazi Navas eta Serpiente

    BILBO


    20:00


    Le Larraskiton


    (2019-12-13)

  • Bertako talde gazteen kontzertuak

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-12-13)

  • Hokus Pokus

    DONOSTIA


    20:30


    El Coheten


    (2019-12-13)

  • MOU

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-12-13)

  • Toteking

    BILBO


    21:00


    Stage Liven


    (2019-12-13)

  • The Capaces eta Blaster M

    GERNIKA-LUMO


    21:30


    Iparragirre aretoan


    (2019-12-13)

  • Art After Dark: Eagles & Butterflies, Marcus Worgull eta Josu Aramburu

    BILBO


    22:00


    Gugganheim museoan


    (2019-12-13)

  • Spoken Word

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-12-13)

  • On & On

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2019-12-13)

  • Wax a Disc

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-12-13)

  • Fetitxe

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-12-13)

  • Mikel Urdangarin

    ELGETA


    20:00


    Ozkarbi elkartean


    (2019-12-13)

  • Gisela & Irun Hiria musika banda

    IRUN


    19:00


    Amaia kultur zentroan


    (2019-12-13)

  • Gatibu

    GETXO


    21:00


    Muxikebarrin


    (2019-12-13)

  • The Guilty Brigade

    BARAKALDO


    22:30


    Mendigon


    (2019-12-13)

  • Lidia eta Hitzeder

    AZPEITIA


    12:00


    Elosiagan


    (2019-12-13tik 2019-12-14ra.)

  • Alone In The Park, eta Iker Pirisen blues jam saioa

    DONOSTIA


    20:30


    Be Cluben


    (2019-12-13)

  • Keziah, Cultura Tres eta Magec

    PORTUGALETE


    21:00


    Grooven


    (2019-12-13)

  • Even Mud

    GETXO


    22:30


    Zearbiden


    (2019-12-13)

  • Shirley Davis & The Silverbacks

    SORALUZE


    22:00


    Herria antzokian


    (2019-12-13)

  • Inoren Ero Ni + Alba

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-13)

  • Ekiza

    ONDARROA



    arratsean, Portuko Ranpin


    (2019-12-13)

  • Ídolos del Extrarradio

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-12-13)

  • Lee Perk

    BASAURI


    21:15


    Baietz-Ezetzen


    (2019-12-13)

  • Inoreneroni + Alba

    BAIONA


    21:30


    Baiona


    (2019-12-13)

  • Lapurtarrak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-13)

  • Bihozkada taldeak "Zure aurrean" diska berria aurkeztuko du

    VILLABONA


    20:00


    Gurea antzokian


    (2019-12-13)

  • Moonshine Wagon

    AMURRIO


    22:30


    Amurrio


    (2019-12-13)

  • Talco + Blowfuse

    ATARRABIA


    20:20


    Atarrabia


    (2019-12-13)

  • The Guilty Brigade + La Agonía Del Congrio

    BARAKALDO


    21:00


    Barakaldo


    (2019-12-13)

  • Robe Perdut + Kinki Boys

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-13)

  • Miss Tetanos + Tachycardie + DMRA + Cesar Palace

    DONOSTIA


    22:00


    Donostia


    (2019-12-13)

  • Carmen Boza + Federico Salvati

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-12-13)

  • Saratoga + Nocturnia

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-12-13)

  • Cultura Tres + Keziah + Magec

    PORTUGALETE


    21:00


    Portugalete


    (2019-12-13)

  • Bihozkada

    VILLABONA-AMASA


    20:00


    Villabona-Amasa


    (2019-12-13)

  • Lau Haizetara + Ortzi

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-13)

  • 'Gure bizitzako abestiak' musika emanaldia, 60 urtetik gorako herritarrei begira.

    IRUN


    18:00


    Luis Mariano adinekoen zentroan.


    (2019-12-13)

  • M.O.U.

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-12-13)

  • The Capaces + Blaster M

    GERNIKA-LUMO


    21:30


    Gernika-Lumo


    (2019-12-13)

  • Kurkuma

    LIZARRA



    Lizarra


    (2019-12-13)

  • Su Ta Gar

    TOLOSA


    22:30


    Tolosa


    (2019-12-13)

  • Erika y Los Lopez taldearen emanaldia.

    ERRENTERIA


    23:00


    De Cyne Reynan


    (2019-12-13)

  • Pasaia Txiki, Pasaia Txikitxoak eta Karmengo Ama Abesbatzak.

    PASAIA


    20:00


    Trintxerpeko elizan


    (2019-12-13)

  • Garrapata - Selektah Stepi

    LEZO


    22:00


    Lezo


    (2019-12-13)

  • Gaztelu Zahar

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-12-13)

  • Zetak

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-13)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea