Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Kulunka: Quitamiedos

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Matarile Teatro: Los limones, la nieve y todo lo demás

    DONOSTIA


    20:00


    Gazteszenan


    (2019-12-14)

  • Ttipia Kultura: Kuolulo zuhaitza

    DONOSTIA


    18:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    ORDIZIA


    16:00


    eta 18:30ean, Majori kiroldegian


    (2019-12-14)

  • Markeliñe: Julietas (Romeo Circo)

    LASARTE-ORIA


    20:00


    kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Xake: Lur

    TOLOSA


    18:30


    Topic zentroan


    (2019-12-14)

  • Jamming On Tour

    BILBO


    18:30


    eta 21:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-14)

  • Okapi: El coronel no tiene quien le escriba

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2019-12-14)

  • Candileja: Peter Pan. Un musical muy especial

    PORTUGALETE


    18:00


    Zubi Alden


    (2019-12-14)

  • Pabiloi 6: Ocaña

    DURANGO


    20:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-12-14)

  • Antonia San Juan: Mi lucha

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-14)

  • Vaiven: Ultimo tren a Treblinka

    GETXO


    20:00


    Muxikebarrin


    (2019-12-14)

  • Kabia Teatro: Alicia después de Alicia

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6en


    (2019-12-14)

  • Anaka-Puiana gunean

    IRUN


    17:30


    Behobiko Adineko Pertsonen Lokala: La boda


    (2019-12-14)

  • 'La boda' antzezlana, Behobiako Adineko Pertsonen lokaleko antzerki taldearen eskutik.

    IRUN


    17:30


    Anaka-Puiana adineko zentroan.


    (2019-12-14)

  • 'Mision insumision' antzezlana Las Chirlas bikote komikoaren eskutik.

    IRUN


    17:30


    Palmera Montero gunean.


    (2019-12-14)

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketaren finala: Agin Laburu, Alaia Martin, Ane Labaka, Beñat Gaztelumendi, Beñat Lizaso, Jon Maia, Nerea Elustondo eta Oihana Iguaran

    DONOSTIA


    17:00


    Illunbeko Donostia Arenan


    (2019-12-14)

Bestelakoak

  • Eneko Arrate: Girotu plaza! berbena

    DONOSTIA


    11:30


    Larratxoko plazan


    (2019-12-14)

  • Gabonetako Merkatua: hamabost saltoki, eta musika (Ronaldo Bahia & Rafael Calado Sanfoneiro, Izaskun del Cerro & Ainhize Solaun, Kia, Daniel Guantes), magia (Altrius), dantza (Portamundos) eta suzko malabareak (Andres Jerez)

    ARRASATE


    11:00


    20:15era, Seber Altube plazan


    (2019-12-14)

  • Irakurketa Kluba: Mintzoan Kux-Kux, 6-8 heldu batekin

    DONOSTIA


    11:00


    Haur Liburutegi Nagusian


    (2019-12-14)

  • Olentzeroren Eguna Baionan

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-14)

  • Tafallako Jota

    PAUE



    Paue


    (2019-12-14)

  • Hondarribiko baserritar produktuen azoka

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro kalean.


    (2019-12-14)

  • Gabonetako Azoka

    HONDARRIBIA


    11:00


    Santiago kalean.


    (2019-12-14tik 2019-12-15ra.)

  • Bidasoko II. Rally klasikoak

    HONDARRIBIA


    11:00


    Kirol kaian.


    (2019-12-14)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2019-12-14)

  • Hip-Hop egunaren barruan, rap, grafiti, breakdance, dj, beatbox eta parkour tailerrak. Ondoren, Berta Bittersweet kontzertua. Tailerretan izena emateko,690 706 471 telefono zenbakira deitu behar da.

    IRUN


    16:00


    Pio XII plazan.


    (2019-12-14)

  • 1969ko kintoen bazkaria.

    OIARTZUN


    09:30


    Done Eztebe plazan.


    (2019-12-14)

  • Txerri Eguna.

    OIARTZUN


    10:00


    Madalensoro eta plaza inguruan.


    (2019-12-14)

  • Alaia elkarteak antolatuta Gabonetako Jaialdia. Jasotako diru guztia, Gipuzkoa Begisare Erretinosi Pigmentarioaren elkartearentzat izango da. Sarrera, 4 euro.

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-12-14)

  • Mindararen aldeko merkatu txiki solidarioa egun osoan zehar.

    ERRENTERIA



    Koldo Mitxelena ikastetxearen jolastokian.


    (2019-12-14)

  • "Izoztu zitzaigun negu hura Jon Barberena gogan" ektaldia Barberena zenaren omenez

    BERGARA


    12:00


    UNEDen


    (2019-12-14)

  • Jardunaldia: "Basoen berreskurapena Gipuzkoan"

    HERNANI


    09:00


    Ideo-Oronan


    (2019-12-14)

Dantza

  • Provisional Danza & Nomada: Una vez más

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Fundicion aretoan


    (2019-12-14)

  • Enambar: Mukuki

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2019-12-14)

  • Organik: Sareak

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoan


    (2019-12-14)

  • Ertza taldea, Julen Alonso eta Eneritz Aulestia: Ertzak bidean

    BERGARA


    22:00


    Angiozarreko elizan


    (2019-12-14)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-14)

  • Errenteria Musikaleko ballet ikasleekin. Gabonetako obretan oinarritutako koreografiak egingo dituzte.

    ERRENTERIA


    12:30


    Xabier Olaskoaga plazan


    (2019-12-14)

  • Dantzazale eguna

    BERMEO


    13:00


    Kafe antzokian


    (2019-12-14)

Erakusketak

  • "Jose Arrue barrutik" bisita gidatuak

    BILBO


    12:00


    Euskal Herria museoan


    (2019-12-14)

Ikastaroak

  • Erraldoiak dantzatzen

    OIARTZUN


    11:00


    Kontsejupean


    (2019-12-14)

  • Erraldoi txikiak dantzarazteko tailerra.

    OIARTZUN


    11:00


    Done Eztebe plazan.


    (2019-12-14)

Ikus-entzunezkoak

  • Soinujolearen semea

    LEZO


    19:00


    Gezala auditoriumean


    (2019-12-14)

  • Lezoko Zinema Ttikiaren barruan, 'Oin handiren semea' filma.

    LEZO


    17:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-14)

  • "Rocky IV" + "El silencio de los corderos"

    DONOSTIA


    19:30


    Antzoki Zaharrean


    (2019-12-14)

  • Aralar, mundua lekua den lurra

    BALIARRAIN


    18:00


    Arkaitz elkartean


    (2019-12-14)

  • InsurzenZia dokumentala

    ONDARROA


    19:30


    gaztetxean


    (2019-12-14)

  • 'Vaya Santa Claus' filma, Belaunaldiarteko Zineforumaren barruan.

    IRUN


    17:30


    San Miguel adineko zentroan.


    (2019-12-14)

  • 'Everest Trail Race 2020' dokumentala, Mendiaren Astearen barruan.

    IRUN


    19:30


    Irungo Mendizaleak elkartean.


    (2019-12-14)

  • Lezoko Zinema Ttikiaren haurrentzako emanaldia: 'Oin handiren semea'.

    LEZO


    17:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-14)

  • Lezoko Zinema Ttikiaren familientzako saioa: 'Soinujolearen semea'.

    LEZO


    19:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-14)

Irteerak

  • 'Descubriendo la muralla de Hondarribia: el plan director' gaztelaniazko bisita gidatua

    HONDARRIBIA


    11:00


    Arma plazatik abiatuta.


    (2019-12-14)

Jaiak

  • Mexikar gaua

    GETXO


    20:30


    Azebarrin


    (2019-12-14)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Tenpera eta Ro

    URNIETA


    22:00


    Saroben


    (2019-12-14)

  • Ruper Ordorika

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-12-14)

  • Miren Urbieta, Ainhoa Zubillaga eta Ruben Fernandez: Duetos

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenian


    (2019-12-14)

  • The Capaces eta Nuevo Catecismo Catolico

    DONOSTIA


    22:00


    Intxaurrondoko kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Aurora

    ERMUA


    20:00


    Lobiano kulturgunean


    (2019-12-14)

  • No Regret, Lust eta Takedown

    SOPELA


    20:30


    Plaza Beltzan


    (2019-12-14)

  • Kantaize, Gazte Ahots eta Xemein abesbatzak

    MARKINA-XEMEIN


    20:00


    Mertzedeko elizan


    (2019-12-14)

  • Maria Rivero & Tribu Banda

    BALMASEDA


    21:00


    Klaret antzokian


    (2019-12-14)

  • Saratoga eta Nocturnia

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-12-14)

  • Locus eta Agresion Verbal

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-12-14)

  • Soul Teller

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Polonaise Ensemble

    DONOSTIA


    11:00


    Miramonen, EOSen egoitzan


    (2019-12-14)

  • Concerto Koln

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2019-12-14)

  • Bilboko Koral Elkarteko Haurrak, Gaudeamus eta Leioa Kantika abesbatzak eta Eskolan Kantari: Gabonetako soinuak

    BILBO


    19:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-12-14)

  • KLS, Black Flower, MMMD, Ivankova, Agnes Pe eta Passion Farolas

    PORTUGALETE


    20:00


    Grooven


    (2019-12-14)

  • La Secta eta Basurita

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2019-12-14)

  • Daniless DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2019-12-14)

  • Wayne Records-en aurkezpen jaia

    BILBO


    13:00


    02:30era, Ambigun


    (2019-12-14)

  • Jose Rico

    BILBO


    22:00


    Kremlinen


    (2019-12-14)

  • Dardara ZMK, San Pedro abesbatza eta Astindu Dantza: Queen

    ZUMAIA


    19:00


    Aitzuri pilotalekuan


    (2019-12-14)

  • Clutch, Graveyard eta Kamchatka

    BILBO


    19:30


    Santana 27n


    (2019-12-14)

  • Blake

    BILBO


    21:00


    Stage Liven


    (2019-12-14)

  • Eva Sierra & Iker Garcia

    BILBO


    21:00


    Pikara Magazinen


    (2019-12-14)

  • Sega Sound Killers eta Moxal

    GERNIKA-LUMO


    21:30


    Iparragirre aretoan


    (2019-12-14)

  • Begitruk, Karma Xutra, Melasopla, Orbelak Rexeko eta Faltons

    SESTAO


    21:30


    Txirbillenea gaztetxean


    (2019-12-14)

  • Quest, Jordan eta Galiano

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-12-14)

  • Gari & Maldanbera

    ESKORIATZA


    20:00


    Zaldibar antzokian


    (2019-12-14)

  • Dogartzi Magunagoikoetxea vs Caliza

    BILBO


    21:30


    Sarean elkartean


    (2019-12-14)

  • The Allnighters

    SORALUZE


    20:00


    Zentroan


    (2019-12-14)

  • Lisabo eta Alba

    OñATI


    22:30


    Gaztelekuan


    (2019-12-14)

  • Gran Zambomba Euskogaditana

    DURANGO


    20:00


    Plateruenan


    (2019-12-14)

  • Puestos de Rock: Los del Humo, Toni Metralla y Los Antibirus, Turbofuckers, The Daltonics, Piztupunk eta Huracan Rose

    BILBO


    20:00


    Mytho aretoan


    (2019-12-14)

  • Jorge Guillen & Strad: El violinista rebelde

    HONDARRIBIA


    18:00


    Itsas Etxean


    (2019-12-14)

  • Delient + Low Cost de Luxe + Rude Ska

    BERGARA


    22:00


    Gaztetxean


    (2019-12-14)

  • Amaren Alabak

    AMEZKETA


    12:00


    kultur etxean


    (2019-12-14)

  • MindTrap

    DONOSTIA


    20:00


    Bidebietako Auzoenean


    (2019-12-14)

  • Uther, The New Age eta Gatazka

    ONDARROA


    22:30


    gaztetxean


    (2019-12-14)

  • Iker & Ruth Discofagia

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-12-14)

  • Indian Feathers

    BILBO


    19:00


    Fnac-en


    (2019-12-14)

  • Dry Flies eta Lala Perez

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-12-14)

  • Txerri Swing

    BILBO


    18:00


    Urazurrutiako kultur etxean


    (2019-12-14)

  • El Incongruente Proyecto

    BILBO


    21:00


    Nervion kafetegian


    (2019-12-14)

  • Lisker

    BILBO


    21:00


    Goizalde elkartean


    (2019-12-14)

  • Jah Goikoa & Reggae Zaharra eta The Magnetophones

    BILBO


    21:30


    Urazurrutiako kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Now Ninah

    BILBO


    23:00


    Badulaken


    (2019-12-14)

  • Ugatz

    BILBO


    23:30


    Mariaren Bihotza plazan


    (2019-12-14)

  • Piñago Pop

    BILBO


    22:30


    Bilbo Zaharra plazan


    (2019-12-14)

  • Dr. Maha's Miracle Tonic eta Los William Folkers

    BARAKALDO


    21:00


    Mendigon


    (2019-12-14)

  • Mi Dulce Geisha, Envena, Mikel Bizar, Alberto Barrañano & The Associdados, Guillermo (The Name), Aitor Anton, Nacho's Dick, Franki & Oskar, Kovertizo, Alazne & Sara, eta Tu a Boston y yo a California

    SANTURTZI


    18:30


    Kresala aretoan


    (2019-12-14)

  • My Bastard Friend

    ZORNOTZA


    21:00


    Sukoin


    (2019-12-14)

  • Alaitasuna Errondaila

    LEGAZPI


    19:00


    Gizarte Zentroan


    (2019-12-14)

  • The Riff Truckers

    BILBO


    00:30


    Santana 27n


    (2019-12-14)

  • The Bilboes Three

    BARRIKA


    20:30


    Golfo Norten


    (2019-12-14)

  • Henri Herbet + Durango 14

    GASTEIZ


    22:30


    HellDoradon


    (2019-12-14)

  • Iker Lauroba eta & Beste Urtaroak

    HONDARRIBIA


    20:00


    Kultur Etxean


    (2019-12-14)

  • Green Valley + Little Martin Selektah

    AZPEITIA


    22:30


    Azpeitia


    (2019-12-14)

  • The Capaces + Nuevo Catecismo Católico

    DONOSTIA


    20:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-12-14)

  • Andoni Ollokiegiren kontzertua

    DONOSTIA


    20:00


    Altzako Larratxo Auzoan (Altzania kultur elkartean)


    (2019-12-14)

  • Akauzazte + Dame Area + Killerkume + Comisario De La Luz

    AZKOITIA


    22:30


    Azkoitia


    (2019-12-14)

  • L Kill + Holy Nuns + Clam Y Dia + Rosa Duchesse

    BAIONA


    21:00


    Baiona


    (2019-12-14)

  • La Secta + Basurita

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-14)

  • La-La Perez + Dry Files

    BILBO


    20:30


    Bilbo


    (2019-12-14)

  • Puestos De Rock

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-14)

  • Clutch + Graveyard + Kamchatka

    BILBO


    19:30


    Bilbo


    (2019-12-14)

  • Blake + Santa Salut + Godie08

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-12-14)

  • NorkZer?! + Veni Vidi Vici

    GASTEIZ


    20:00


    Gasteiz


    (2019-12-14)

  • Los Zigarros

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-12-14)

  • Hex + Conflict Noise

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-12-14)

  • No Regret + Lust + Takedown

    SOPELA


    20:30


    Sopela


    (2019-12-14)

  • Tomas Garbizu Musika Eskolako bandaren eta talde koralaren Gabonetako kontzertua.

    LEZO


    12:30


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-14)

  • Delient + Low Cost Deluxe + Rude Ska

    BERGARA


    22:00


    Bergara


    (2019-12-14)

  • Gabon kanten entsegua.

    OIARTZUN


    16:00


    Artaso elkartean.


    (2019-12-14)

  • Salsa jaialdia.

    OIARTZUN


    23:30


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-14)

  • Vivalamuertetuya + JAN

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-14)

  • Espagueti

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-12-14)

  • The Capaces + Nuevo Catecismo Católico

    DONOSTIA


    22:00


    Donostia


    (2019-12-14)

  • Saratoga

    DONOSTIA


    19:00


    Donostia


    (2019-12-14)

  • Potato + Carne De Subsidio + Los Misterios

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-12-14)

  • Sega Sound Killers + Moxal

    GERNIKA-LUMO


    21:30


    Gernika-Lumo


    (2019-12-14)

  • ZaKILL

    LEKAROZ


    18:00


    Lekaroz


    (2019-12-14)

  • Lisabo + Alba

    OñATI


    22:30


    Oñati


    (2019-12-14)

  • Faltons + Orbelak + Begitruk + Karma Xutra + Melapela + Rexeko

    SESTAO



    Sestao


    (2019-12-14)

  • SuTaGar

    TOLOSA


    22:30


    Tolosa


    (2019-12-14)

  • 'Noela. Eguberri anuntzio', Andra Mari abesbatzaren kontzertua Gabonak iragartzeko.

    ERRENTERIA


    20:00


    Fatima Andra Mariaren elizan


    (2019-12-14)

  • Dingwash + Skakeo + Guideon Force Selectors

    ANDOAIN


    23:00


    Andoain


    (2019-12-14)

  • Txapito Guzman & Ibarrako Langostinuek

    GETXO


    22:30


    Getxo


    (2019-12-14)

  • Tinnitus + Nau

    LEZO


    22:30


    Lezo


    (2019-12-14)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea