Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Glu Glu: Go!azen 6.0

    LAZKAO


    10:30


    eta 12:30ean, Areria kulturgunean


    (2019-12-15)

  • Teatro Corsario: Traidor

    DONOSTIA


    19:00


    Antzoki Zaharrean


    (2019-12-15)

  • Tenemos Gato: Felicidad

    DONOSTIA


    19:30


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-12-15)

  • Kamikaz Kolektiboa: Käffka

    PASAIA


    19:00


    Juanba Berasategi aretoan


    (2019-12-15)

  • Apika: Desioak

    BERANGO


    18:00


    Berango antzokian


    (2019-12-15)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    ZEANURI


    17:30


    frontoian


    (2019-12-15)

  • Eszenabide: Ikusleen Foroa. Diseinu-fasean dauden sei proiektu eszenikoren aurkezpena.

    BILBO



    Otxarkoagako Harrobian


    (2019-12-15)

  • Chiquijamming

    BILBO


    12:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-15)

  • Tanttaka: Utzi mezua seinalearen ondoren

    ARRASATE


    19:30


    Amaia antzokian


    (2019-12-15)

  • Pedro Pomares: ¡Recuerdame!, Cocori gorazarre egiten dion musikala

    BILBO


    18:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-12-15)

  • Atx Teatroa: Kaskarot

    ANDOAIN


    17:00


    Basteron


    (2019-12-15)

  • Glu Glu: Mari Errauskin

    SONDIKA


    17:00


    kultur etxean


    (2019-12-15)

  • Becuadro & La Belloche: Cuando caiga la nieve

    GETXO


    20:00


    Utopian espazioan


    (2019-12-15)

  • Abubukaka: Drácula

    LEZO


    20:00


    Gezalan


    (2019-12-15)

  • Andreu Casanova: Tinder Sorpresa

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2019-12-15)

  • Ainhoa Ruíz y Laura Villanueva: Velma and Cris, kokoteraino

    MENDEXA


    17:00


    udaletxeko ganbaran


    (2019-12-15)

  • Txalo: Zoaz pake santuan

    MUNITIBAR


    18:30


    udal aretoan


    (2019-12-15)

  • tomaxen abenturak "AZKEN BALEA""

    ASTIGARRAGA


    17:00


    Kultur Etxean


    (2019-12-15)

  • "Manifestu bat"

    BERRIOZAR


    19:00


    Entzunaretoa


    (2019-12-15)

  • 'Dracula' antzerkia, Kanariar Uharteetako Abubukaka konpainiaren eskutik. 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-12-15)

Bertsolaritza

  • Nekazari Azoka: Miren Amuriza, Andoni Egaña eta Inazio Vidal

    LEIOA


    11:30


    Errekalde, Aketxe eta Bulebarreko plazetan


    (2019-12-15)

  • Kantu bazkaria: Sebastian Lizaso eta Aitor Mendiluze

    AZPEITIA



    eguerdian, Añota sagardotegian


    (2019-12-15)

Bestelakoak

  • Artisautza Merkatua

    DONOSTIA


    10:00


    Bretxan


    (2019-12-15)

  • Sun magoa

    BALMASEDA


    17:00


    Klaret antzokian


    (2019-12-15)

  • "Buskando" Ur biltegia erakutsiko dugu

    DONOSTIA


    09:30


    Ulian


    (2019-12-15)

  • Arte azoka

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2019-12-15)

  • Xake jaialdia

    HONDARRIBIA


    10:30


    Jostaldi pilotalekuan.


    (2019-12-15)

  • Zirriborratzen ikasteko jarduera

    HONDARRIBIA


    11:00


    Santiago kalean.


    (2019-12-15)

  • "Analfabetoa" liburuko azken testuan oinarrituta poema irakurketa eszenikoa prestatu dute Iñigo Astizek eta Mikel Ayerbek: "Högeitavát"

    GASTEIZ


    19:00


    Oihaneder euskararen etxean


    (2019-12-15)

  • "Etxeak eta hilobiak" Bernardo Atxagaren liburu aurkezpena

    ATAUN


    12:30


    San Martingo azokan


    (2019-12-15)

  • Zabor bilketa egingo dute Behobiako zubi inguruan. Ondoren, luncha eta 'Zer egin dezaket nik aldaketa klimatikoaren kontra?' hitzaldia Palmera Monteron.

    IRUN


    10:00


    Behobia auzoan.


    (2019-12-15)

  • 'Xake pobreziari'helburu solidarioa duen xake lehiaketa. Parte hartzaileek iraungi edo hondatzen ez bi kilo elikagai eraman beharko dituzte parte hartzeko.09:30etik 14:00etara.

    ERRENTERIA


    09:30


    Merkatuzarren


    (2019-12-15)

Dantza

  • Moskuko Estatuaren Balleta: Intxaur-hauskailua

    BILBO


    18:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-12-15)

  • Fuenteovejuna-Laurencia Balleta

    DONOSTIA


    19:00


    Kursaalean


    (2019-12-15)

  • Maialen Urdanpilletan Anza: Ilazki, gauaren amandrea

    TOLOSA


    12:00


    Leidorren


    (2019-12-15)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-15)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Horman erlojua duen etxea

    ARRIGORRIAGA


    18:00


    Lonbo aretoan


    (2019-12-15)

  • La trinchera infinita

    URNIETA


    18:00


    Saroben


    (2019-12-15)

  • Haurrentzako saioa: "Animales en apuros"

    LEGAZPI


    17:00


    Latxartegi aretoan


    (2019-12-15)

  • "Dolor y gloria"

    LEGAZPI


    19:30


    Latxartegi Aretoan


    (2019-12-15)

  • "Vivir su vida" (1962)

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2019-12-15)

  • Haurrentzako DVD emanldiak: "Horton"

    URRETXU


    17:00


    Labeaga aretoan


    (2019-12-15)

  • "Zutik" Ainara Mendiolak zuzenduriko filma

    USURBIL


    18:00


    Sutegiko auditoriumean


    (2019-12-15)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Bilbainadak 2019 Gala

    BILBO


    11:30


    Arriaga antzokian


    (2019-12-15)

  • Jose Luis Nieto: Teatro Concierto en dos actos

    SOPELA


    19:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-12-15)

  • Broken Brothers Brass Band

    EIBAR


    19:30


    Portalean


    (2019-12-15)

  • Udal Txistulari Banda

    BERGARA


    13:00


    udaletxean


    (2019-12-15)

  • Udal Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    12:15


    Konstituzio plazan


    (2019-12-15)

  • Carion Wind Ensemble

    DURANGO


    19:00


    San Agustin kulturgunean


    (2019-12-15)

  • Txistularien Gabonetako kontzertua

    PORTUGALETE


    19:00


    Nuestra Señora del Carmen eskolan


    (2019-12-15)

  • Gabon-Tuba emanaldia

    DONOSTIA


    12:00


    Nestor Basterretxea plazan


    (2019-12-15)

  • Abereh

    OñATI


    12:30


    Antixena gaztetxean


    (2019-12-15)

  • Eresargi abesbatza

    VILLABONA


    11:00


    Amasako elizan


    (2019-12-15)

  • El Incongruente Proyecto

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2019-12-15)

  • Confluence

    BILBO


    18:00


    Coppolan


    (2019-12-15)

  • Jon Gurrutxaga & Urbil Artola

    SORALUZE


    13:00


    Zubian


    (2019-12-15)

  • Charlie Cosh & Mikel Gaztañaga

    PLENTZIA


    13:00


    Baha de Plentzia hotelean


    (2019-12-15)

  • "Tralhaires, per-delà lo blu de las Montanhas | mendien urdina baino haratago" Ikuskizun bat, « panoramika » moduan. Felix Arnaudinek bere bilketetarik itzultzerakoan Landa Zabalaren memoria berpizten zuen. Tralhaires-en artistek aldiz, Juan Mari Beltran

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxean


    (2019-12-15)

  • Txistularien alborada

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharrean eta Soroetan


    (2019-12-15)

  • Hondarribia Hiria musika bandaren kontzertua

    HONDARRIBIA


    12:30


    Itsas Etxea Auditoriumean.


    (2019-12-15)

  • Zumarragako musika bandak Jacob de Haanekin egindako kontzertuaren proiekzioa

    ZUMARRAGA


    13:00


    Zelai Arizti aretoan


    (2019-12-15)

  • Jorge Salán & BJ

    GASTEIZ


    19:30


    Gasteiz


    (2019-12-15)

  • Gabonetako ongintzazko kontzertua, Ma Non Troppo orkestraren eta Ametsa Abesbatzaren eskutik. Sarrerak 15 euro.

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-12-15)

  • Gabon kantak entseatzeko saioa.

    OIARTZUN


    11:00


    Artaso elkartean.


    (2019-12-15)

  • Herri Musikaren Txokoaren kalebuelta.

    OIARTZUN


    11:00


    Elizalde auzoan.


    (2019-12-15)

  • Soinuenearen Udazkeneko Kontzertua: 'Tralhaires per delà lo blu de las montanhas'.

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-12-15)

  • Udal txistularien bandaren diana.

    ERRENTERIA


    09:00


    Beraun auzoan


    (2019-12-15)

  • Edorta Amurua

    TOLOSA


    18:00


    3 tabernan


    (2019-12-15)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea