Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Kili Kolo: Ocho mujeres

    DONOSTIA


    19:00


    Larratxo kultur etxean


    (2019-12-20)

  • Nuria Espert: Romancero gitano

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-12-20)

  • "Simplicissimus Kabaret" ikuskizuna

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2019-12-20)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    LASARTE-ORIA



    kultur etxean


    (2019-12-20)

  • Kili Kolo Taldearen eskutik "Ocho mujeres"

    DONOSTIA


    19:00


    Larratxo kultur etxean


    (2019-12-20)

  • "Manifiesto Julieta" SLEEPWALK COLLECTIVE, VLADIMIR TZEKOV eta TEATRO XTREMO

    GASTEIZ


    20:00


    Baratza aretoan


    (2019-12-20tik 2019-12-21ra.)

  • 7 Burbujas konpainiaren 'Burbuja'. Sarrerak, 3 euro.

    ERRENTERIA


    18:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-12-20)

  • 'Emakumeen arteko topaketa' antzezlana, Las Chirlas taldearen eskutik.

    IRUN


    18:00


    Uxoa elkartean.


    (2019-12-20)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa Irunabar elkartearen eskutik.

    HONDARRIBIA


    19:00


    Udal liburutegian.


    (2019-12-20tik 2019-12-30ra.)

  • XIII. Kopla Txapelketa: Onintza Enbeita, Asier Galarza, Agin Laburu, Maialen Lujanbio, Gorka Maiz, Unai Mendizabal, Ane Peñagarikano, Sarai Robles, Maddi Ane Txoperena eta Julen Zulaika

    ZARAUTZ


    22:00


    Putzuzulo gaztetxean


    (2019-12-20)

  • Irunabarreko kideekin bertso saioa.

    HONDARRIBIA


    19:00


    Zuloaga Etxean


    (2019-12-20)

  • Zapirain eta Ibon Zabala bertso paper lehiaketen sari banaketa eta bertso saioa.

    ERRENTERIA


    19:00


    Xenpelar Etxean


    (2019-12-20)

Bestelakoak

  • Olentzero Bidarten

    BIDARTE



    Bidarte


    (2019-12-20)

  • Olentzero Baionako Polo auzoan

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-20)

  • Olentzero Donapaleun

    DONAPALEU



    Donapaleu


    (2019-12-20)

  • Olentzero Azkainen

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-12-20)

  • Olentzero Heletan

    HELETA



    Heleta


    (2019-12-20)

  • Olentzero Donoztirin

    DONOZTIRI



    Donoztiri


    (2019-12-20)

  • Olentzero Uztaritzen

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-12-20)

  • Olentzero Donibane Lohizunen

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-12-20)

  • Olentzero Itsasun

    ITSASU



    Itsasu


    (2019-12-20)

  • Euskal Liburu Azokaren azken eguna, Kultura Aretoan. 11:00-13:00 eta 17:00-19:00 tarteetan izango da zabalik.

    LEZO


    11:00


    Kultura Aretoan


    (2019-12-20)

  • XXXIX Errenteria Hiria Ipuin Lehiaketaren Sari Banaketa.

    ERRENTERIA


    18:30


    Udal pleno aretoan


    (2019-12-20)

  • San Tomas azoka.

    OIARTZUN



    Haurtzaro Ikastolan.


    (2019-12-20)

  • Santomasetako azoka. Eskolako haurrek eramandako jostailuak salduko dituzte, Bushulora (Maixabel Arbide misiolariaren bitartez) dirua bidaltzeko.

    OIARTZUN


    09:15


    Elizalde Herri Eskolan.


    (2019-12-20)

  • Ehuntze sormen espazioaren ate irekien egunak eta azoka: Alaiarten sormen lanak eta Marodiren arropak.

    OIARTZUN


    10:00


    Ehuntze sormen espazioan


    (2019-12-20)

  • Txoborro magoaren ikuskizuna.

    IRUN


    17:00


    Pio XII plazan.


    (2019-12-20)

  • 'Saturnori brindisa' ekitaldia, Eguberria Erromatar Museoan programaren barruan. Zaporeak proiektuaren aurkezpena, 'Duintasuna elika ezazu' film laburraren proiekzioa eta Gabonetako topa solidarioa egingo dute.

    IRUN


    19:00


    Oiasso Erromatar Museoan.


    (2019-12-20)

  • Eguberrietako azoka.

    IRUN


    11:00


    Luis Mariano lorategian.


    (2019-12-20)

  • ‘Ez gaude denok’ kotxe karabana

    PASAIA


    19:30


    Donibaneko Bixi-Bixi Kultur Elkartean


    (2019-12-20)

Dantza

  • Taiat Dansa konpainiaren eskutik "Still Life & No Half Measures"

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenian


    (2019-12-20)

Erakusketak

  • Josep Coll, hitzik gabe

    DONOSTIA



    Okendo kultur etxean


    (2019-12-20tik 2020-02-15ra.)

  • "Eskuaskotarikoa" Gorka Larrañagaren pintura erakusgai

    AZKOITIA


    19:00


    Torre Zurin


    (2019-12-20tik 2020-01-06ra.)

Hitzaldiak

  • Patxi Juaristi eta Olatz Abrisketa: Euskal Herriko frontoiak, joko eremuak baino zerbait gehiago

    MARKINA-XEMEIN


    19:00


    kultur aretoan


    (2019-12-20)

  • Olentzero pertsonaia

    BIDARTE



    Bidarte


    (2019-12-20)

  • Olentzeroren pertsonaia

    BIDARTE



    Bidarte


    (2019-12-20)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "Zizelkariak" dokumentala

    ALDUDE


    20:00


    Zineman


    (2019-12-20)

  • Helena Taberna-ren "Varados" dokumentala

    LEGAZPI


    20:00


    Latxartegi Aretoan


    (2019-12-20)

  • "Rincones y nostalgias de Pamplona" (1998)

    IRUñEA


    20:00


    Nafarroako filmotekan


    (2019-12-20)

  • ButaK21 zinekluba: 'The Irishman'

    ZUMARRAGA


    21:30


    Zelai Arizti aretoan


    (2019-12-20)

  • Film proiekzioa.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Saindua gaztelekuan


    (2019-12-20)

  • Nepali buruzko ikus-entzunezkoa

    HONDARRIBIA


    20:00


    Kultur Etxean


    (2019-12-20)

  • 'El curioso caso de Benjamin Button' filma, Zineforuma programaren barruan.

    IRUN


    17:00


    Behobiako adinekoen gune sozialean.


    (2019-12-20)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • kontzertua

    ANOETA


    18:30


    Elizan


    (2019-12-20)

  • Coreleoni + Macxowell

    ATARRABIA


    20:00


    Totem aretoan


    (2019-12-20)

  • Rafael Berrio: El cuaderno magenta

    DONOSTIA


    20:00


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-12-20)

  • Aukera Okerra

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-12-20)

  • Zubiaur musika eskola: Gabonetako kontzertua

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2019-12-20)

  • Lukiek eta Pinpilinpussies

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-12-20)

  • Petti

    ALTZO


    22:00


    Batzarremuño kulturgunean


    (2019-12-20)

  • Joseba Tapia

    GASTEIZ


    22:00


    JIMMY JAZZ


    (2019-12-20)

  • Eraso! + Eratu

    AMURRIO


    22:30


    Amurrio


    (2019-12-20)

  • Jimmy Barnatan + Lomoken Hoboken

    BARAKALDO


    21:30


    Barakaldo


    (2019-12-20)

  • Detroit + Stronger Together

    BERGARA


    22:30


    Bergara


    (2019-12-20)

  • Cordura + Sierra Nevada

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-20)

  • Zambomba De Jerez

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-20)

  • Ferosz

    GASTEIZ


    20:00


    Gasteiz


    (2019-12-20)

  • ZaKILL + Furyo + Fetiche

    LARZABALE-ARROZE-ZIBITZE


    21:00


    Larzabale-Arroze-Zibitze


    (2019-12-20)

  • In Thousand Lakes + Blackhearth

    PORTUGALETE


    21:00


    Portugalete


    (2019-12-20)

  • Juan Bautista Gisasola Korua eta Eibarko Koro Gaztea

    EIBAR


    20:30


    San Andres parrokian


    (2019-12-20)

  • Musika Eskolako ikasleen Gabon kantak.

    HONDARRIBIA


    18:00


    Eroski Centerren


    (2019-12-20)

  • Arraga

    AINHOA



    Ainhoa


    (2019-12-20)

  • Ametsa abesbatza + Ametsa Txiki + Betiko Ametsa

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-12-20)

  • Hernaniko Erenotzu auzoko Ozenki abesbatza. Doan.

    ERRENTERIA


    20:00


    Madalenaren basilikan


    (2019-12-20)

  • Zaria koru eskolaren Gabon kontzertua.

    ERRENTERIA


    20:00


    Fatima Andra Mariaren elizan.


    (2019-12-20)

  • Erromeria.

    OIARTZUN


    21:30


    Pagoa aretoan.


    (2019-12-20)

  • Paul San Martinen kontzertua, Acusticbas programaren barruan.

    IRUN


    19:15


    CBA Udal Liburutegian.


    (2019-12-20)

  • Atzokoak Abesbatza eta Kontserbatorioko Orkestraren kontzertua.

    IRUN


    19:30


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-12-20)

  • Pasaia Txiki, Pasaia Txikitxoak, Karmengo Ama, San Luis, Illumbe eta Ibaiertz Abesbatzen Gabonetako kontzertua.

    PASAIA


    20:00


    San Pedroko elizan


    (2019-12-20)

  • Gabonetako kontzertua: Iparragirre Balerdi musika banda, Secundino Esnaola musika eskolako haur abesbatza, Lizarriturri txistulari taldea eta Iratzarri dultzainero taldea

    URRETXU


    19:30


    San Martin de Tours elizan


    (2019-12-20)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea