Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Kili Kolo: Ocho mujeres

    DONOSTIA


    19:00


    Larratxo kultur etxean


    (2019-12-20)

  • Nuria Espert: Romancero gitano

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-12-20)

  • "Simplicissimus Kabaret" ikuskizuna

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2019-12-20)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    LASARTE-ORIA



    kultur etxean


    (2019-12-20)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa Irunabar elkartearen eskutik.

    HONDARRIBIA


    19:00


    Udal liburutegian.


    (2019-12-20tik 2019-12-30ra.)

  • XIII. Kopla Txapelketa: Onintza Enbeita, Asier Galarza, Agin Laburu, Maialen Lujanbio, Gorka Maiz, Unai Mendizabal, Ane Peñagarikano, Sarai Robles, Maddi Ane Txoperena eta Julen Zulaika

    ZARAUTZ


    22:00


    Putzuzulo gaztetxean


    (2019-12-20)

Bestelakoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Erakusketak

  • Josep Coll, hitzik gabe

    DONOSTIA



    Okendo kultur etxean


    (2019-12-20tik 2020-02-15ra.)

Hitzaldiak

  • Patxi Juaristi eta Olatz Abrisketa: Euskal Herriko frontoiak, joko eremuak baino zerbait gehiago

    MARKINA-XEMEIN


    19:00


    kultur aretoan


    (2019-12-20)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • kontzertua

    ANOETA


    18:30


    Elizan


    (2019-12-20)

  • Coreleoni + Macxowell

    ATARRABIA


    20:00


    Totem aretoan


    (2019-12-20)

  • Rafael Berrio: El cuaderno magenta

    DONOSTIA


    20:00


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-12-20)

  • Aukera Okerra

    SOPELA


    21:00


    Plaza Beltzan


    (2019-12-20)

  • Zubiaur musika eskola: Gabonetako kontzertua

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2019-12-20)

  • Lukiek eta Pinpilinpussies

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-12-20)

  • Petti

    ALTZO


    22:00


    Batzarremuño kulturgunean


    (2019-12-20)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea