Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • "Esencial" Vaiven circo

    ANDOAIN


    19:00


    Basteron


    (2019-12-27)

  • Txirri, Mirri eta Txiribiton-en eskutik "Xaguxarroski Kontea"

    DONOSTIA


    18:00


    Larratxo kultur etxean


    (2019-12-27)

  • Txikiren umorezko bakarrizketa

    AZPEITIA


    22:00


    Orkatz taberna


    (2019-12-27)

Bertsolaritza

Ez da ekitaldirik aurkitu

Bestelakoak

  • Potx eta Lotx pailazoen "Etxean" ikuskizuna

    OñATI


    17:00


    Santa ana aretoan


    (2019-12-27)

  • Eriz Magoa-ren eskutik "Auskalo"

    DONOSTIA


    12:00


    Loiola kultur etxean


    (2019-12-27)

  • Olentzero Park

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-27)

Erakusketak

  • "Hitzik gabe" Coll

    DONOSTIA



    Okendo kultur etxean


    (2019-12-27tik 2020-02-15ra.)

  • "Euskara Ibiltaria"

    DONOSTIA



    San Telmo Museoan


    (2019-12-27tik 2020-02-23ra.)

  • Aitor Arrutiren Argazkia kartzela, eta Mark Juergenen I Miss The Days Chasing Lights

    ANDOAIN



    Basteron


    (2019-12-27tik 2020-01-24ra.)

  • "Jane Austen: bizitza eta obra"

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-12-27tik 2020-02-02ra.)

  • "Sistemen diseinua: Ulm Eskola eta Braun Konpainia"

    DONOSTIA



    San Telmo Museoan


    (2019-12-27tik 2020-01-12ra.)

  • "Kiputz. Amildegia Historiaurrean"

    DONOSTIA



    San Telmo Museoan


    (2019-12-27tik 2020-02-09ra.)

  • Ilustratzailearen Txokoa: Asier Iturralde

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-12-27tik 2020-03-15ra.)

  • Gabonetako Dbus marrazki lehiaketa

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-12-27tik 2020-01-23ra.)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Asfalto

    EIBAR


    22:00


    Coliseo antzokian


    (2019-12-27)

  • Who´s that girl?

    ATARRABIA


    20:00


    Totem aretoan


    (2019-12-27)

  • ED3 euskal musikaren benetako istorioa (akustikoa)

    LEGORRETA


    20:00


    Herri antzokian


    (2019-12-27)

  • Gatibu

    AZPEITIA


    22:30


    Azpeitia


    (2019-12-27)

  • KUbeats #3: Lumi + Olor + Echo + Miss Bihotza

    ZUMARRAGA-URRETXU


    18:00


    Zumarraga-Urretxu


    (2019-12-27)

  • Gabonetako IV. Kontzertu Solidarioa

    BILBO


    20:00


    San Anton Eleiza (Erribera Kalea 24)


    (2019-12-27)

  • Koban

    MUTRIKU


    22:30


    Mutriku


    (2019-12-27)

  • Pelax + Rodeo

    ALEGIA


    22:30


    Alegia


    (2019-12-27)

  • Fernandocosta

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-12-27)

  • Aitor Etxebarria + MICE

    GERNIKA-LUMO



    Gernika-Lumo


    (2019-12-27)

  • Txapito Guzman & Ibarrako Langostinuek

    ANDOAIN


    23:00


    Andoain


    (2019-12-27)

  • Kurkuma

    ANOETA


    23:00


    Anoeta


    (2019-12-27)

  • Transeúntes

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo


    (2019-12-27)

  • Freak Show

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-12-27)

  • Valhalla + El Reno Renardo + Los Cojones + Ad Eternum Metal Band

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-27)

  • Esto No Es Rock Radical Vasco 2

    BILBO


    19:30


    Bilbo


    (2019-12-27)

  • Carlos Tarque & La Asociación Del Riff

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-12-27)

  • Susmara + Nerea Bengoetxea + Black Friday

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-12-27)

  • Des-Kontrol + Brahman

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-12-27)

  • A Contra Blues + I Think Soul

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-12-27)

  • Band Jovi

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-12-27)

  • Segismundo Toxicomano + Radiocrimen

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-12-27)

  • Morgan + Gabi Planas

    IRUñEA


    21:00


    Iruñea


    (2019-12-27)

  • Habi + Etxekalte

    MUNGIA



    Mungia


    (2019-12-27)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea