Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • "Isla" Compañia d´click circo

    ANDOAIN


    19:00


    Basteron


    (2019-12-28)

  • Haurrentzako saioa: Zurrunka Teatroa-ren eskutik "Aioko"

    DONOSTIA


    17:30


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2019-12-28)

Bertsolaritza

Ez da ekitaldirik aurkitu

Bestelakoak

  • Kidam Magoaren eskutik "Aroa eta mirariak"

    DONOSTIA


    16:45


    Aiete kultur etxean


    (2019-12-28)

Dantza

  • PASTORALA Malandain Balletaren eskutik

    MIARRITZE


    20:30


    Gare du Midin


    (2019-12-28tik 2019-12-29ra.)

Erakusketak

  • "Jose Arrue barrutik" bisita gidatuak

    BILBO


    12:00


    Euskal Herria museoan


    (2019-12-28)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Ainara Maia & Iñaki Martiarena

    BAIONA



    Baiona


    (2019-12-28)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • HATORTXUROCK

    ATARRABIA


    15:30


    Atarrabia


    (2019-12-28)

  • Maite Larburu

    LAUDIO


    20:00


    Laudio


    (2019-12-28)

  • Mukuru Festa

    URRETXU


    12:00


    Gaztetxea


    (2019-12-28)

  • Erdizka Lauetan

    SANTURTZI


    19:00


    Gernika Parkea (Metro ondoan)


    (2019-12-28)

  • Bon Scott Revival Show

    BERMEO


    22:00


    Bermeo


    (2019-12-28)

  • Anari (bakarka) + Lisabö

    HONDARRIBIA


    22:00


    Hondarribia


    (2019-12-28)

  • Sparto + Metalmania + Iron Maños

    ATARRABIA


    19:00


    Atarrabia


    (2019-12-28)

  • Malos Tiempos Bastardos + Tu Padre En Bolas

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo


    (2019-12-28)

  • Mi Buenaventura

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-12-28)

  • Matt Horan Country As Fuck + Los Retrovisores + La Vil Canalla + The Extended Play

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-12-28)

  • Mikel Urdangarin

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-12-28)

  • Capsula + Los Bengala + Red Iron Squad

    GASTEIZ


    21:30


    Gasteiz


    (2019-12-28)

  • Robert Rodrigo Band

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-12-28)

  • Segismundo Toxicomano + La Inquisición

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-12-28)

  • Fenandocosta + Ravioli Makers

    IRUñEA


    20:00


    Iruñea


    (2019-12-28)

  • Des-Kontrol + Brahman

    ONDARROA


    22:00


    Ondarroa


    (2019-12-28)

  • Mamushka! + Controladores Aéreos

    SOPELA


    21:00


    Sopela


    (2019-12-28)

  • Atila y los Unos

    TOLOSA


    22:30


    Tolosa


    (2019-12-28)

  • Mukuru Festa: Peru Galbete + Iturria + Paxkal Irigoyen + Isuo ta Kezman + Hatxe + Ekhi Lambert + Klak!son + Txost!

    ZUMARRAGA-URRETXU


    12:00


    Zumarraga-Urretxu


    (2019-12-28)

  • Confluence

    DONOSTIA


    20:30


    Donostia


    (2019-12-28)

  • Gari & Maldanbera + Gartxot

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-12-28)

  • HTX ROCK

    ATARRABIA


    15:30


    Atarrabia


    (2019-12-28)

Egutegia

2019ko abendua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea