Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Khea Ziater: Oymyakon: habitación 101

    SOPELA


    20:15


    Kurtzio kultur etxean


    (2020-02-01)

  • Hamaika: El triunfo es sueño

    ERANDIO


    20:00


    Josu Murueta kultur etxean


    (2020-02-01)

  • Tanttaka: Deje su mensaje después de la señal

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2020-02-01)

  • Ene Kantak: Satorjator

    TOLOSA


    16:30


    Leidor aretoan


    (2020-02-01)

  • Artedrama, Dejabu & Axut: Zaldi Urdina

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2020-02-01)

  • Marie de Jongh: Ikimilikiliklik

    HONDARRIBIA



    Itsas Etxean


    (2020-02-01)

  • Siroko Teatro: Bernarda 5.0

    BALMASEDA


    20:00


    Klaret antzokian


    (2020-02-01)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    AZPEITIA


    16:00


    eta 18:30ean, Soreasu antzokian


    (2020-02-01)

  • Banarte: Comunicado de muerte

    DURANGO


    19:00


    San Agustin kulturgunean


    (2020-02-01)

  • Marie de Jongh: Amour

    BARAKALDO


    18:00


    Clara Campoamor kultur etxean


    (2020-02-01)

  • Gorakada: Pinocchio

    GALDAKAO


    18:00


    Torrezabal kultur etxean


    (2020-02-01)

  • Erik Leal: Funeral

    BARAKALDO


    21:00


    eta igandean, 19:00etan, Arimaktoren


    (2020-02-01)

  • Kantu Kolore: Honolulu

    IDIAZABAL


    18:00


    plazan


    (2020-02-01)

  • Herribixi: Lur eta Amets. Hau bai abentura!

    BEASAIN


    17:00


    Usurbe antzokian


    (2020-02-01)

  • Baztartxo antzokian

    AZKOITIA


    19:30


    Txalo: Ebe ba!


    (2020-02-01)

Bertsolaritza

  • Nerea Ibarzabal, Lander San Martin eta Joseba Sololuze: santa eskea

    MARKINA-XEMEIN



    eguerditik aurrera, Amallo auzoan


    (2020-02-01)

  • Josune Aramendi, Eneko Arrate, Sara Asenjo, Xabat Galletebeitia, Lander Ibarluzea, Nahia Ibarzabal, Nerea Ibarzabal, Aissa Intxausti eta Joseba Sololuze

    MARKINA-XEMEIN



    gauean, Akerbeltz gaztetxean


    (2020-02-01)

  • Uxue Alberdi, Amets Arzallus, Onintza Enbeita, Oihana Iguaran, Maialen Lujanbio eta Alaia Martin

    PASAIA


    19:00


    Juanba Berasategi aretoan


    (2020-02-01)

  • Eneritz Artetxe, Eneko Beretxinaga, Beñat Iguaran eta Egoitz Unamuno, santa eskean

    SORALUZE



    egun osoan, herrian zehar


    (2020-02-01)

  • Maialen Akizu eta Sebastian Lizaso

    USURBIL


    18:00


    Urbil merkataritza gunean


    (2020-02-01)

  • Bertso saioa.

    PASAIA


    19:00


    Donibaneko Juanba Berasategi aretoan.


    (2020-02-01)

Bestelakoak

  • Lantegia: Elektromagnetismoa, Zientziapolis-en eskutik, Abetxukuko kiroldegian

    GASTEIZ


    10:00


    Gasteiz


    (2020-02-01)

  • Antiju Morik-en itxiera festa: 12:30ean, agerraldia eta topaketa; 14:00etan, bazkaria; ondoren, poteoa.

    OIARTZUN



    Plaza eta inguruan.


    (2020-02-01)

  • Baserritar produktuen azoka

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro kalean.


    (2020-02-01)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2020-02-01)

  • ¡¡Increible pero cierto!! Diego Peña

    DONOSTIA


    19:30


    Altxerrin


    (2020-02-01)

  • Mamarru Fest-a

    GASTEIZ


    18:00


    Gaztetxean


    (2020-02-01)

Dantza

  • Izarretan Dantzan, Dantza Moderno eta Balleteko ikasleen emanaldia

    IDIAZABAL


    16:30


    Frontoi Zaharrean


    (2020-02-01)

  • Askoa Etxebarrieta & Miren Amuriza: Gorria, flamenko eta bertso emanaldia

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoan


    (2020-02-01)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoan.


    (2020-02-01)

  • Kizomba dantzaldia.

    OIARTZUN


    19:00


    Pagoan.


    (2020-02-01)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Harkaitz Zubiria: Maskulinitate berriak, biolentziarik gabeko gizarterako giltza

    OñATI


    11:30


    kultur etxean


    (2020-02-01)

Ikastaroak

  • 'Slackline' ikastaroa goma elastikoan oreka mantentzen eta akrobaziak egiten ikasteko saioa

    HONDARRIBIA


    17:00


    Puntalean behin-behinean kokatutako Saindua gaztelekuan.


    (2020-02-01)

  • Txotxongiloak martxoaren 8rako.

    PASAIA


    10:30


    Bekoz Beko elkartean


    (2020-02-01)

Ikus-entzunezkoak

  • Labaka eta Órdago a pequeña

    BALMASEDA


    18:00


    kultur etxean


    (2020-02-01)

  • Zinema txikia.

    PASAIA


    17:00


    Trintxerpeko Alkateordetzan.


    (2020-02-01)

Musika

  • Hibai Etxeberria plays Benito Lertxundi

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2020-02-01)

  • Bufiman eta Orphidal

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2020-02-01)

  • My Bastard Friend

    BILBO



    bazkalostean, 7 Katu gaztetxean


    (2020-02-01)

  • Amooma, Trikoma eta Suaia & Ama Rebel

    BILBO


    21:00


    7 Katu gaztetxean


    (2020-02-01)

  • Mikel Markez: Biribilean

    BILBO


    19:00


    Euskal Museoan


    (2020-02-01)

  • Tequila eta Atraco

    BILBO


    21:30


    Santana 27n


    (2020-02-01)

  • Perro Gris

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2020-02-01)

  • Aitor Ochoa & Mad Mule

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2020-02-01)

  • Sutan

    BILBO


    21:00


    Zorrotzako gaztetxean


    (2020-02-01)

  • The Name eta Antigua

    PORTUGALETE


    21:00


    Grooven


    (2020-02-01)

  • Basico

    MUNGIA


    22:00


    Zubikoan


    (2020-02-01)

  • Jorge da Rocha

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2020-02-01)

  • Lujuria, Pangea eta Blast Wave

    DONOSTIA


    19:00


    Dokan


    (2020-02-01)

  • Sonakay

    AZPEITIA


    22:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2020-02-01)

  • Sergio Dalma

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaalean


    (2020-02-01)

  • Miramongo matinéea: Pintoresco boskotea

    DONOSTIA


    11:00


    EOSen egoitzan


    (2020-02-01)

  • Musikeneko ikasleen emanaldia

    DONOSTIA


    18:30


    Tabakaleran


    (2020-02-01)

  • Gartxot Unsain

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2020-02-01)

  • Hartz, Alerta Gorria eta Mugi Panderoa

    IDIAZABAL


    23:00


    Frontoi Zaharrean


    (2020-02-01)

  • Chavalan

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2020-02-01)

  • Ikasle Presoen Eguna: Rudeska, No Limits, Libertad Condicional eta Lilith Skilith DJa

    BERGARA


    22:30


    gaztetxean


    (2020-02-01)

  • Anjeline Danel & Marion Desjacques

    GETXO


    19:30


    Andres Isasi musika eskolan


    (2020-02-01)

  • Abaraxka eta Soinuenearen elkarlana: Tarrapatana.

    OIARTZUN


    17:00


    Herri Musikaren Txokoan.


    (2020-02-01)

  • Maria Mendizabal sopranoa, Maria Barandiaran pianista eta Susana Alonso artista: 'Amodioaren mapa'.

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2020-02-01)

  • Los Diagnosticos taldearen kontzertua.

    IRUN



    Kabigorrin.


    (2020-02-01)

  • Selektah Stepi eta Mountain Sound-en kontzertuak.

    IRUN


    17:00


    Hazian.


    (2020-02-01)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea