Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Gorakada: Pinocchio

    DONOSTIA


    17:30


    Antzoki Zaharrean


    (2020-02-16)

  • Artedrama, Axut & Dejabu: Zaldi Urdina

    VILLABONA


    19:30


    Gurea antzokian


    (2020-02-16)

  • "Gesto" Colectivo Inextremis

    GASTEIZ


    19:00


    Baratza aretoan


    (2020-02-16)

  • Sol Maguna eta Gemma Martinez: Monolokos

    DONOSTIA


    19:00


    Via Foran


    (2020-02-16)

  • Paula Valluerca: Madame Señorita: Question

    DONOSTIA


    19:00


    Altxerrin


    (2020-02-16)

  • Felix Albo: El pueblo de los mellados

    GALDAKAO


    19:30


    Torrezabal kultur etxean


    (2020-02-16)

  • Txalo: 20.000 legoa itsaspeko bidaian

    ELGOIBAR


    16:30


    Herriko antzokian


    (2020-02-16)

  • Spasmo Teatro: Giza gorputzaren erdigunera bidaia

    ANDOAIN


    17:00


    Basteron


    (2020-02-16)

  • Chiquijamming

    BILBO


    12:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-16)

  • Xake: Lur

    BILBO


    17:00


    BBK aretoan


    (2020-02-16)

  • Marie de Jongh: Ikimilikiliklik

    SANTURTZI


    12:30


    Serantes aretoan


    (2020-02-16)

  • Algis Arlauskas: Carmen y Antonio

    BALMASEDA


    19:30


    Klaret antzokian


    (2020-02-16)

  • Barrexerka: Barre Tourra

    ELGETA


    18:00


    Espaloian


    (2020-02-16)

  • Kataluniako La Baldufa konpainiaren 'Mi padre es un ogro' antzezlana. 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2020-02-16)

  • "Monolokos"

    DONOSTIA


    19:00


    Va Foran (Federico Garca Lorca, 10)


    (2020-02-16)

Bertsolaritza

  • Bertso bazkaria: Maialen Lujanbio eta Aitor Mendiluze

    ASTIGARRAGA


    14:00


    Ipintza sagardotegian


    (2020-02-16)

Bestelakoak

  • Erraldoien kalejira

    BILBO


    11:30


    Ondalanen lokaletatik


    (2020-02-16)

  • Arte azoka

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian.


    (2020-02-16)

  • Kalean kantuz saioa. Edozeinek parte har dezake.

    HONDARRIBIA


    12:30


    San Pedro kaletik abiatuta.


    (2020-02-16)

Dantza

  • Bihotz Alai taldea

    BILBO


    12:00


    San Felicisimon


    (2020-02-16)

  • Maduixa: Lu

    BARAKALDO


    16:30


    eta 18:00etan, Barakaldo antzokian


    (2020-02-16)

  • Txintxirrin: Ehuna

    DURANGO


    11:00


    12:00etan eta 18:00etan, San Agustin kulturgunean


    (2020-02-16)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Lur eta Amets

    MUSKIZ


    17:00


    Meatzari aretoan


    (2020-02-16)

  • "Espias con disfraz"

    ELORRIO


    17:00


    Arriolan


    (2020-02-16)

  • "Fortuna"

    ELORRIO


    20:00


    Arriolan


    (2020-02-16)

Jaiak

  • 2020ko inauterien egitarauaren barruan, Inude eta Artzainen konpartsa Irungo kaleetan barrena.

    IRUN


    12:15


    Santiago Karrikatik irtengo dira.


    (2020-02-16)

  • Kaldereroak Trintxerpen.

    PASAIA


    11:00


    Serafin Esnaola plazatik abiatuta.


    (2020-02-16)

Musika

  • Niño De Elche: Colombiana

    DONOSTIA


    19:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2020-02-16)

  • Sally Rous DJ

    BILBO


    12:00


    Zawp espazioan


    (2020-02-16)

  • Udal Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    12:15


    Konstituzio plazan


    (2020-02-16)

  • Sonakay

    IRUN


    19:00


    Amaia zentroan


    (2020-02-16)

  • Udal Musika Banda

    BILBO


    12:00


    Euskalduna jauregian


    (2020-02-16)

  • Dantza Alai Orkestra

    BILBO


    18:00


    Casilla pabiloian


    (2020-02-16)

  • Noa Cliff

    BILBO


    18:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-16)

  • Mr Cholo, Sustrai Soinuak eta BRK meets GD

    DONOSTIA


    16:00


    Dabadaban


    (2020-02-16)

  • Lucky Dados

    BILBO


    13:00


    La Nuben


    (2020-02-16)

  • Totem eta Tabu

    DURANGO


    13:00


    Plateruenan


    (2020-02-16)

  • Cielito musika banda

    EIBAR


    12:30


    Koliseo antzokian


    (2020-02-16)

  • 2020ko inauterien egitarauaren barruan, Irungo Txistulari Bandaren diana.

    IRUN


    06:00


    Hiriko erdigunean.


    (2020-02-16)

  • 'Denontzat Tour' Sonakay taldearen kontzertu berezia. Taldeko kideekin batera Iñaki Salvador piano jotzailea, Iker Lauroba kantautorea, Aritz Salamanca eta Soledad Ruz dantzariak, eta Pauso-K Dance Studioko dantzariak ariko dira. Sarrera 7,75 euro.

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2020-02-16)

  • Hondarribiko txistu taldeak diana joko du

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharretik Mendelura.


    (2020-02-16)

  • Gwilym Bowen Rhys

    IRURTZUN


    19:00


    Kultur Etxean


    (2020-02-16)

  • Sonakay eta lagunak

    IRUN


    19:00


    Amaia Kultur Zentroan


    (2020-02-16)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea