Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Hala Dzipo: Dilin dalan

    BILBO


    18:00


    Basurtuko udaltegian


    (2020-02-19)

Bestelakoak

  • Literatur solasaldia: Ignacio Martínez de Pisón-en "Aeropuerto de Funchal"

    DONOSTIA


    18:00


    Tomasene kultur etxean


    (2020-02-19)

  • Castillo Suarez izango da Tolosan "Irautera" poema liburuari buruz solasean

    TOLOSA


    19:00


    Galtzaundi irakurle taldean


    (2020-02-19)

  • Lur Korta ipuin kontalaria

    ARRASATE


    18:00


    Santa Marinako luburutegian


    (2020-02-19)

  • Ipuinaren Ordua

    DONOSTIA


    17:00


    Tomasene kultur etxean


    (2020-02-19)

  • Liburu Baby Kluba

    DONOSTIA


    18:00


    Intxaurrondo kultur etxean


    (2020-02-19)

  • Literatur solasaldia: Ignacio Martínez de Pisón-en "Aereopuerto de Funchal"

    DONOSTIA


    18:00


    Tomasene kultur etxean


    (2020-02-19)

Dantza

  • Luzaide Dantza: Ihauteri dantza

    SANTURTZI


    18:00


    Mamariga kulturgunean


    (2020-02-19)

Erakusketak

  • Lemniskata Matematika Argazki Lehiaketa

    ORDIZIA



    Barrena jauregian


    (2020-02-19tik 2020-02-29ra.)

Hitzaldiak

  • Oier Araolaza: Mozorrotzea ez da disfrazatzea. Kokomarroen inauteriak

    BILBO


    11:00


    eta 16:30ean, Kafe Antzokian


    (2020-02-19)

  • "Udal txiki, udal handi: Antzekotasunak eta desberdintasunak"

    IRUñEA


    20:00


    Txantreako Euskaldunon biltokian


    (2020-02-19)

  • "Bullying: que es y qué no es"

    EIBAR


    18:00


    Portalean


    (2020-02-19)

Ikastaroak

  • 0-1 urteko umeentzako masaje tailerra

    DONOSTIA


    11:00


    Egia kultur etxean


    (2020-02-19)

Ikus-entzunezkoak

  • Eskerrak Jainkoari

    BERRIZ


    19:00


    kultur etxean


    (2020-02-19)

  • "Todos nos llamamos Ali"

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2020-02-19)

Musika

  • Stephen Loveridge: Matangi/Maya/M.I.A.

    DONOSTIA


    19:15


    Egia kultur etxean


    (2020-02-19)

  • Los Juanes

    DONOSTIA


    19:30


    Fnac-en


    (2020-02-19)

  • Asmaa Hamzaoul & Bnat Timbouktou

    BILBO


    20:30


    Kafe Antzokian


    (2020-02-19)

  • Udal Musika Eskola: Inauterietako kontzertua

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-19)

  • Leire Berasaluze, Kristina Aranzabe eta Udal Txistulari Banda

    BILBO


    19:30


    Euskalduna jauregian


    (2020-02-19)

  • Rival Karma

    BILBO


    21:00


    La Nuben


    (2020-02-19)

  • Bizkay Bay Jazz Collective

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2020-02-19)

  • VLMV eta Codes in the Cluds by Gure Bazterrak

    DONOSTIA


    19:30


    Dabadaban


    (2020-02-19)

  • Itxartu, Txuma Olague, Jatorki eta Bakioko abesbatzak eta Durangoko Orfeoia

    BILBO


    20:00


    Begoñako basilikan


    (2020-02-19)

  • Francisco Escudero Kontserbatorioko ikasleen kantu errezitala

    DONOSTIA


    19:00


    San Telmo museoan


    (2020-02-19)

  • Kantu errezitala

    DONOSTIA


    19:00


    San Telmo Museoan


    (2020-02-19)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea