Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • "Laughton" Compagnie entre les gouttes

    MIARRITZE


    20:00


    Koliseoan


    (2020-02-21)

  • Atakados: Hoy, milagro

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2020-02-21)

  • Tartean Teatroa: Simplicissimus kabaret

    OñATI


    22:30


    Santa Ana antzokian


    (2020-02-21)

  • Nueve Teatro: Urbanitas

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2020-02-21)

  • Kamikaz Kolektiboa & Ttak Teatroaren Agur eta Dolore, eta Pez Limboren Homo Amabilis

    BILBO


    19:30


    Errekaldeko udaltegian


    (2020-02-21)

  • Txalo: Ene ba!

    LEKEITIO


    20:30


    Ikusgarri aretoan


    (2020-02-21)

  • Santi Rodriguez: Infarto

    BILBO


    21:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-21)

  • Txalo: Moko zorrotza / Mandíbula afilada

    BEASAIN


    20:00


    euskaraz, eta 22:15ean, gazteleraz, Usurbe antzokian


    (2020-02-21)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    ZORNOTZA


    17:15


    eta 19:15ean, Zornotza aretoan


    (2020-02-21)

  • Ane Labaka eta Beatriz Egizabal: Erradikalak ginen

    LAZKAO


    19:00


    Areria aretoan


    (2020-02-21)

  • Virginia Imaz: Pronoia

    IURRETA


    19:00


    Ibarretxe kultur etxean


    (2020-02-21)

  • Don Giovanni opera

    DONOSTIA


    20:00


    eta bihar, 19:00etan, Kursaalean


    (2020-02-21)

  • P6ko Gazte Konpainia: Ubu, rey de las finanzas

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6en


    (2020-02-21tik 2020-02-22ra.)

  • OLBE: La Fanciulla del West, Giacomo Pucciniren opera

    BILBO


    19:30


    eta astelehenean, Euskalduna jauregian


    (2020-02-21)

  • Las Entes: Las indogmables

    BILBO


    19:30


    Zorrotzan, Auzoka komunitate zentroan, eta asteazkenean, 19:30ean, Castañoseko udaltegian


    (2020-02-21)

  • Eidabe: Gora kasete!

    HERNANI


    17:30


    Plaza Berrian


    (2020-02-21)

  • Herri Eskola: Superheroiak

    ASTIGARRAGA


    14:30


    kiroldegian


    (2020-02-21)

  • Feeling, inprobisazio showa

    BARAKALDO


    21:00


    Arimaktoren


    (2020-02-21)

  • Kantu Kantari: Honolulu

    BERMEO


    18:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-21)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria: Andoni Egaña, Sebastian Lizaso, Aitor Mendiluze, Iñaki Murua eta Anjel Mari Peñagarikano

    MUTILOA


    20:30


    Lierni auzoan, Mujika jatetxean


    (2020-02-21)

  • Xabat Illarregi, Garikoitz Lopez de Munain eta Ane Zuazubiskar

    BERGARA


    22:30


    Arrano elkartean


    (2020-02-21)

Bestelakoak

  • Irati Elorrieta idazlearen "Neguko argiak" izanen dute mintzagai

    IRUñEA


    20:00


    Zaldiko Maldiko elkartean


    (2020-02-21)

  • Inauteriak: Hartzaren esnaera

    SEGURA


    18:30


    Errementaritik plazara


    (2020-02-21)

  • Liburu Baby Kluba

    DONOSTIA


    17:00


    Egia kultur etxean


    (2020-02-21)

  • Ipuinaren Ordua, ipuin kontaketa

    DONOSTIA


    18:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2020-02-21)

Dantza

  • Jurij Konjar: Flat, Satisfyin Lover eta Goldberg variations

    BILBO


    19:00


    Azkuna zentroan


    (2020-02-21)

  • Askoa Etxebarrieta & Miren Amuriza: Gorria

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2020-02-21)

  • Eva Guerrero & Doos Colectivo: Gorpuztu

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2020-02-21)

  • Orbeldi taldea: Luzaideko konpartsaren kalejira eta bolant dantzak

    USURBIL


    19:15


    kiroldegitik frontoira


    (2020-02-21)

  • Amilotx: euskal inauterietako dantzak

    MUNGIA


    18:30


    Eusko Pizkundea etorbidetik Foruen plazara


    (2020-02-21)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Carlos Briones: El origen de la vida: las raíces del árbol

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2020-02-21)

  • Jordi Gomez: Biodiversidad urbana. Su manejo y conservación en edificios

    OñATI


    19:00


    kultur etxean


    (2020-02-21)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Arnaud Des Palliéres-en "Orpheline"

    DONOSTIA


    19:00


    Okendo kultur etxean


    (2020-02-21)

  • Mendi Tour: Allein (Alone), Elur Gorritan eta Ostania Gora (The Last Mountain)

    IGORRE


    19:30


    kultur etxean


    (2020-02-21)

  • Zinema frantsesa: "Orpheline" (2016)

    DONOSTIA


    19:00


    Okendo kultur etxean


    (2020-02-21)

Musika

  • The Flaming Shakers

    IRUñEA


    21:30


    Indara aretoan


    (2020-02-21)

  • Che America

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxean


    (2020-02-21)

  • Jon Urrutia Trio

    BILBO


    19:30


    Begoñako udaltegian


    (2020-02-21)

  • Orange Sunshine

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2020-02-21)

  • Dr. Grimaldo b2b Unabomber

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2020-02-21)

  • Karba & Txufo Wilson DJ Set

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2020-02-21)

  • Kontzertua: Donatella Maní

    IRUñEA


    19:30


    Katakraken


    (2020-02-21)

  • Rayden

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-21)

  • Big Miz eta Alfred Adler

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-21)

  • Indie+ Festival: Soledad Velez, Elena Setien eta Mice

    BILBO


    20:00


    EHUren Bizkaia aretoan


    (2020-02-21)

  • Iker Martinez & Zaldi Herrenak eta Depekuliars

    GETARIA


    22:30


    gaztetxean


    (2020-02-21)

  • Udal Musika Banda eta Orkestra Sinfonikoa: Aratusteetako kontzertua

    BERGARA


    22:30


    udal pilotalekuan


    (2020-02-21)

  • Begi Argiak, Santa Lucia, Jose Maria Arregi, Mundakako eta Bizkaiko Ingeniarien abesbatzak

    BILBO


    20:00


    Begoñako basilikan


    (2020-02-21)

  • Rels B

    BILBO


    22:20


    Santana 27n


    (2020-02-21)

  • Deus Ez eta Kokein

    EIBAR


    23:00


    Untzaga plazan


    (2020-02-21)

  • She

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2020-02-21)

  • Vera Fauna

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2020-02-21)

  • Maider Zabalegi

    ORIO


    22:00


    kultur etxean


    (2020-02-21)

  • Sharon Stoner eta Mocker's

    BERGARA


    22:30


    Kartzela Zaharra gaztetxean


    (2020-02-21)

  • Rat-Zinger, Piztupunk eta Sr. Agente

    ARRASATE


    22:00


    gaztetxean


    (2020-02-21)

  • Obaneuke

    SORALUZE


    16:45


    Plaza Zaharrean


    (2020-02-21)

  • UZ Talent, haurrentzako berbena

    URRETXU


    16:30


    19:30era, Zelai Arizti pilotalekuan, eta bihar, 18:00etan, Gernikako Arbola plazan


    (2020-02-21)

  • Oihan Vega

    AZKOITIA


    17:00


    plazan


    (2020-02-21)

  • DJ Xabi Fest

    AZKOITIA


    21:30


    Elkargunean


    (2020-02-21)

  • Udal Musika Eskola: Itsasoko festa

    ANDOAIN


    18:00


    Basteron


    (2020-02-21)

  • Musika Eskolako Banda: Inauterietako kontzertua

    ESKORIATZA


    20:00


    Zaldibar antzokian


    (2020-02-21)

  • Aitor Etxebarria

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2020-02-21)

  • Reeko eta Tuber

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2020-02-21)

  • Garilak 26 & Lagunak

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2020-02-21)

  • Trevor Gavilan eta Txufo Wilson

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2020-02-21)

  • Amparito eta Jamarazza

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2020-02-21)

  • Miguel Grimaldo eta Mitto Koronkon

    BILBO


    21:30


    Kremlinen


    (2020-02-21)

  • Sinuöse

    ELGOIBAR


    23:00


    kultur etxeko sotoan


    (2020-02-21)

  • Udal Musika Banda: Klasiko kuttunak

    HERNANI


    19:30


    Milagrosan


    (2020-02-21)

  • Altxa Porru

    ZORNOTZA


    20:00


    Zelaieta parkean


    (2020-02-21)

  • Mikey Boy

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2020-02-21)

  • Noa Cliff

    BILBO


    19:00


    Fnac-en


    (2020-02-21)

  • Arrasate Musikaleko Banda

    ARRASATE


    18:30


    Amaia antzokian


    (2020-02-21)

  • Estarlus eta Basati

    TOLOSA


    22:30


    txosnetan


    (2020-02-21)

  • Udal Musika Eskolako fanfarrea

    BILBO


    19:00


    Euskal Museoan


    (2020-02-21)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea