Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Borobil Teatroa: Hansel eta Gretel

    DONOSTIA


    18:00


    Larratxo kultur etxean


    (2020-02-22)

  • Teatro del Temple: Don Quijote somos todos

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2020-02-22)

  • La Estampida: Lo nunca visto

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2020-02-22)

  • Gorakada: Pinocchio

    ZORNOTZA


    18:00


    Zornotza aretoan


    (2020-02-22)

  • Vaiven: Erlauntza

    GETXO


    20:00


    Mixikebarrin


    (2020-02-22)

  • Pabiloi 6: ¡Ay, Carmela!

    BILBO


    20:00


    Tabakaleran


    (2020-02-22)

  • Aldatzen Laguntzen: Birritan bortxatua

    DONOSTIA


    20:00


    Gazteszenan


    (2020-02-22tik 2020-02-23ra.)

  • Bea Insa: Camiselle

    BILBO


    20:30


    eta igandean, 19:30ean, Campos Eliseoa antzokian


    (2020-02-22)

  • Erik Leal: Funeral

    BARAKALDO


    19:00


    Arimaktoren


    (2020-02-22tik 2020-02-23ra.)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    BERGARA


    18:00


    udal pilotalekuan


    (2020-02-22)

  • Tomaxen Abenturak: Azken balea

    HERNANI


    17:30


    Milagrosan


    (2020-02-22)

  • Zirkun Zirko

    ZORNOTZA


    17:00


    Zelaieta parkean


    (2020-02-22)

  • Lekeitioko Deabruak

    BILBO


    19:30


    Plaza Biribiletik Zazpikaleetara


    (2020-02-22)

  • Panpotx: Itsasoan

    BILBO


    13:00


    eta 18:30ean, euskaraz, eta 16:30ean, gazteleraz, Zabalgune eraikineaneta


    (2020-02-22)

  • Goloka: Astronautak

    BILBO


    12:30


    Zabalgune plazan


    (2020-02-22)

  • Irrien Lagunak

    BILBO


    12:15


    Albiako lorategian


    (2020-02-22)

Bertsolaritza

  • Bertso bazkaria: Onintza Enbeita eta Oihana Iguaran

    ERRIGOITI


    14:30


    Ikuilu elkartean


    (2020-02-22)

Bestelakoak

  • Liburu Baby Kluba

    DONOSTIA


    10:30


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2020-02-22)

  • Feministen batzarra.

    OIARTZUN


    10:00


    Munanierren.


    (2020-02-22)

  • Euskal karaokea.

    OIARTZUN


    16:30


    Abaraxka ludotekan.


    (2020-02-22)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2020-02-22)

  • Kontu kontari saioa ingelesez.

    IRUN


    11:00


    CBA Udal Liburutegian.


    (2020-02-22)

  • Barrikotea egingo dute Txintxarri elkartean inauterien harira.

    ERRENTERIA


    21:00


    Txintxarri elkartean


    (2020-02-22)

Dantza

  • Askoa Etxebarrieta & Miren Amuriza: Gorria

    MARKINA-XEMEIN


    19:00


    Uhagon kulturgunean


    (2020-02-22)

  • Goi-Alde: Lantzeko inauteria

    ERANDIO


    19:00


    Euskadi plazan


    (2020-02-22)

  • Astigar taldea: plaza dantza

    ASTIGARRAGA


    13:30


    Joseba Barandiaran plazan


    (2020-02-22)

  • Kemen taldea: Euskal herri inauteria

    IRUN


    12:00


    Pio XII.a plazatik Erromes plazara


    (2020-02-22)

  • Oinarin: Sorgin dantza

    ANTZUOLA


    10:30


    kalejiran, eta emanaldia 12:30ean, plazan


    (2020-02-22)

  • Udaberri taldea: inauteri dantzak

    ZORNOTZA


    13:00


    kalez kale


    (2020-02-22)

  • Ostadar taldea: Luzaideko inauteria

    BEASAIN


    11:00


    dantza taldearen egoitzatik, kalez kale, eta 19:30ean, Loinazko San Martin plazan


    (2020-02-22)

  • Txantxoak

    AMEZKETA


    08:00


    udaletxetik, baserriz baserri


    (2020-02-22tik 2020-02-23ra.)

  • Bizkaiko Dantzarien Biltzarra: Eskoletako dantzak

    BILBO


    12:30


    Plaza Barrian


    (2020-02-22)

  • Udaberri taldea: dantzari txikien kalejira

    TOLOSA


    11:30


    Triangulotik


    (2020-02-22)

  • SBK dantzaldia.

    OIARTZUN


    19:00


    Pagoan.


    (2020-02-22)

  • Salsa dantzaldia.

    OIARTZUN


    23:00


    Pagoan.


    (2020-02-22)

  • Dantza eta karaoke saioa, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:30


    Anaka-Puianako Gune Sozialean.


    (2020-02-22)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • Txotxongiloak martxoaren 8rako

    PASAIA


    10:30


    Antxon, Bekoz Beko elkartean.


    (2020-02-22)

  • Familia tailerra: "Istorioak eta mozorroak"

    DONOSTIA


    12:00


    San Telmo Museoan


    (2020-02-22)

Ikus-entzunezkoak

  • "Jojo Rabbit"

    ELORRIO


    22:00


    Arriolan


    (2020-02-22)

  • Haurrentzako saioa: "Vaiana" (2016)

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2020-02-22)

  • "Lejos del cielo"

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakaleran


    (2020-02-22)

Musika

  • Crazy Carnival 7.0 with WLDV

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2020-02-22)

  • Juansolo

    BILBO


    23:59


    Kremlinen


    (2020-02-22)

  • Hesian

    SOPELA


    22:00


    plazan


    (2020-02-22)

  • Miramongo Matinéea: H.E.C. Laukotea

    DONOSTIA


    11:00


    EOSren egoitzan


    (2020-02-22)

  • Pasion Vega: Todo lo que tengo

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2020-02-22)

  • Elenitakata

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2020-02-22)

  • Typically Tina

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-22)

  • Immaculate Fools

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-22)

  • Massa Confusa

    BILBO


    13:30


    Power Records disko-dendan


    (2020-02-22)

  • Coque Malla

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2020-02-22)

  • Takkito

    ESKORIATZA


    16:00


    kiroldegian


    (2020-02-22)

  • DJ Moto

    ESKORIATZA


    18:45


    eta 23:00etan, plazan


    (2020-02-22)

  • Orquesta Palmeras

    BILBO


    18:00


    Otxarkoagako udaltegian


    (2020-02-22)

  • Badlands

    BILBO


    20:30


    Stage Liven


    (2020-02-22)

  • Rockalean

    EIBAR


    12:30


    Untzaga plazan


    (2020-02-22)

  • Alaiki

    EIBAR


    18:30


    eta 23:30ean, Untzaga plazan


    (2020-02-22)

  • Ilargi Beltza

    AZKOITIA


    19:45


    eta 23:00etan, plazan


    (2020-02-22)

  • Gazte Jai disko-festa

    ANDOAIN


    23:00


    Nafarroa plazan


    (2020-02-22)

  • Bidean

    LEGAZPI


    23:00


    plazan


    (2020-02-22)

  • Soto Asa, Txiltxoko, Alvva, La Diabla eta Horrorxvacui

    DONOSTIA


    21:30


    Dabadaban


    (2020-02-22)

  • Pablo Almaraz & Voodoo Santos

    BILBO


    19:30


    Muellen


    (2020-02-22)

  • The Hornies

    BILBO


    21:00


    Shaken


    (2020-02-22)

  • J.J. Espizua

    BILBO


    22:00


    Via de Fugan


    (2020-02-22)

  • Pintxada gaua

    BERMEO


    23:59


    Beleza Malandran


    (2020-02-22)

  • Mugi Panderoa

    ELGOIBAR



    Maalako parkean


    (2020-02-22)

  • Jeiki Hadi taldea

    HERNANI


    12:00


    Ezkiagan


    (2020-02-22)

  • Iñigo Etxenike DJa

    HERNANI


    18:30


    eta 22:30ean, Atsegindegin


    (2020-02-22)

  • Lisker

    SORALUZE


    18:00


    Plaza Zaharrean


    (2020-02-22)

  • Laiotz

    BERGARA


    20:00


    eta 22:30ean, San Martin Agirre plazan


    (2020-02-22)

  • DJ Txurru

    ZORNOTZA


    20:00


    Zelaieta parkean


    (2020-02-22)

  • Sambalu Aye

    ZORNOTZA


    21:00


    Luis Urrengoetxea kalean


    (2020-02-22)

  • Capitan Entresijos

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2020-02-22)

  • Gorka Naste

    BILBO


    21:45


    Vespa Cafen


    (2020-02-22)

  • Areina, Eveth eta Fear Crowd

    BILBO


    21:30


    Azkena


    (2020-02-22)

  • DJ Humberto

    LEINTZ GATZAGA


    17:00


    San Migel plazan


    (2020-02-22)

  • Passarela Orkestra

    BILBO


    22:00


    Plaza Barrian


    (2020-02-22)

  • Mugalari

    BILBO


    17:15


    Albiako lorategian


    (2020-02-22)

  • Sua

    BILBO


    15:00


    Astarloa kalean


    (2020-02-22)

  • Xatiro

    BILBO


    13:00


    Astarloa kalean


    (2020-02-22)

  • Nigredo Ensemble, Victor Baladoch, Emaztegaiak, Garazi Navas eta Migu

    BILBO


    20:00


    Larraskito klubean


    (2020-02-22)

  • Oihan Vega DJ

    MUNGIA


    18:00


    Foruen plazan


    (2020-02-22)

  • Leizeak, El Sonido de la Metraia, Streetwise eta Dinamita

    TOLOSA


    22:30


    txosnetan


    (2020-02-22)

  • Halir Trio

    GETXO


    19:30


    Andres Isasi musika eskolan


    (2020-02-22)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea