Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Atx Teatroa: Kaskarot

    ELORRIO


    17:00


    Arriola antzokian


    (2020-02-23)

  • Sun magoa, Maria Urzelai eta Na Gomes: Liluraren laborategia

    HONDARRIBIA


    18:00


    Itsas Etxean


    (2020-02-23)

  • Vaiven: Ni, munduko txarrena

    URNIETA


    19:00


    Saroben


    (2020-02-23)

  • Txalo: Ene ba!

    ARRASATE


    19:30


    Amaia antzokian


    (2020-02-23)

  • Pixkolabis: 9+9+7

    PASAIA


    19:00


    Trintxerpeko alkateordetzan


    (2020-02-23)

  • La Baldufa: Safari

    BERANGO


    18:00


    antzokian


    (2020-02-23)

  • Teatro Muzzik: El teatro de la concordia

    BILBO


    18:00


    Bilborocken


    (2020-02-23)

  • Dramatis Comediae: Angelina y el honor de un brigadier

    BILBO


    20:00


    Bilborocken


    (2020-02-23)

  • Zirika Zirkus

    ZORNOTZA


    17:00


    Zelaieta parkean


    (2020-02-23)

  • Kull d'Sac: Mad Raider

    BARAKALDO


    19:00


    Herriko plazan


    (2020-02-23)

  • Kiki, Koko eta Moko: Parranda-tutiplen

    BASAURI


    18:00


    Solobarrian


    (2020-02-23)

  • '9-9-7'

    PASAIA


    19:00


    Trintxerpeko Alkateordetzan.


    (2020-02-23)

Bestelakoak

  • Iruinkokoa, inauteri euskalduna

    IRUñEA


    09:30


    Santana plazan


    (2020-02-23)

Dantza

  • Arymux: Bailando el silencio

    BILBO


    12:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-23)

  • Txantxoak

    ABALTZISKETA


    08:00


    udaletxetik, baserriz baserri


    (2020-02-23)

  • Txino dantza

    ARETXABALETA


    11:45


    udaletxetik, kalez kale


    (2020-02-23)

  • Beti Jai Alai taldea: Bilbo dantzaz mozorrotzen

    BILBO


    18:30


    Plaza Barrian


    (2020-02-23)

  • Oñatz taldea: Luzaideko dantzak

    OñATI


    18:30


    kalez kale


    (2020-02-23)

  • Agintzari taldea: Basauri inauterietan

    BASAURI


    12:00


    San Fausto plazatik


    (2020-02-23)

  • SBK dantzaldia.

    OIARTZUN


    19:30


    Pagoan.


    (2020-02-23)

  • Dantza plazan.

    OIARTZUN


    12:00


    Done Eztebe plazan.


    (2020-02-23)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "Jojo Rabbit"

    ELORRIO


    20:00


    Arriolan


    (2020-02-23)

Irteerak

  • Mendi irteera antolatu du Blagan elkarteak Zumaiatik Debara. Irteera

    HONDARRIBIA


    08:00


    Eroskiko aparkalekuan.


    (2020-02-23)

  • Ezkaba-Olabe.

    OIARTZUN


    07:30


    Haurtzaro ikastolako aparkalekutik.


    (2020-02-23)

Lehiaketak

  • Umeendako Playback lehiaketa

    EIBAR


    17:00


    Untzaga plazan


    (2020-02-23)

Musika

  • Olatz Zugazti

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2020-02-23)

  • Tributo a Mecano

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-23)

  • Sergio Dalma

    BILBO


    19:00


    Arriaga antzokian


    (2020-02-23)

  • Bazen behin... Don Giovanni, Mozarten operaren bertsio laburra

    DONOSTIA


    17:00


    Kursaalean


    (2020-02-23)

  • Orquesta Pergola

    BILBO


    18:00


    Casilla pabiloian


    (2020-02-23)

  • Musika Banda: inauteriko kontzertua

    ERANDIO


    13:00


    plazan


    (2020-02-23)

  • Zo-Zongo: Kolpez blai! kontzertu ibiltaria

    ANDOAIN


    16:45


    Goikoplazatik


    (2020-02-23)

  • Suo

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2020-02-23)

  • DJ Moto

    ARETXABALETA


    22:00


    plazan


    (2020-02-23)

  • Demode Quartet

    HERNANI


    19:30


    Ezkiagan


    (2020-02-23)

  • Luigi Stream

    BARAKALDO


    13:30


    Arantxan


    (2020-02-23)

  • Bake Faltsua eta DJ Jotatxo

    TOLOSA


    22:30


    txosnetan


    (2020-02-23)

  • Laket

    TOLOSA


    19:30


    txosnetan


    (2020-02-23)

  • Olatz Zugasti

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenian


    (2020-02-23)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea