Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Vaiven: Ni, munduko txarrena / Yo, la peor del mundo

    DONOSTIA


    20:00


    euskaraz, eta igandean, 19:00etan, gazteleraz, Antzoki Zaharrean


    (2020-02-28tik 2020-02-29ra.)

  • La Zona: La golondrina

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2020-02-28tik 2020-02-29ra.)

  • A Panadaria: Elisa y Marcela

    SESTAO


    19:30


    Musika Eskolan


    (2020-02-28)

  • Tartean Teatroa: Simplicissimus kabaret

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoan


    (2020-02-28)

  • Atx Teatro: Kaskarot

    BERRIZ


    18:15


    kultur etxean


    (2020-02-28)

  • Txalo: Ene ba!

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2020-02-28)

  • Las Mamarrachas: Reflexiones de mujeres al borde del abismo

    BILBO


    19:30


    Errekaldeko udaltegian


    (2020-02-28)

  • Eidabe: Mari eta gaileta fabrika

    GETXO


    18:00


    Muxikebarrin


    (2020-02-28)

  • Iñaki Moral & Marijo Landaburu: Exit. La de emergencia

    ERRENTERIA


    18:00


    Emakumeen Etxean


    (2020-02-28)

  • Artedrama, Axut & Dejabu: Zaldi Urdina

    ARRIGORRIAGA


    20:00


    Lonbo aretoan


    (2020-02-28)

  • Faemino y Cansado: 17 veces

    TOLOSA


    20:30


    Leidorren


    (2020-02-28)

  • Javier Liñera: Barro rojo

    BILBO


    20:30


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-28)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    LAZKAO


    18:00


    Areria aretoan


    (2020-02-28)

  • Aimara Teatro: El enfermo imaginario

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2020-02-28)

  • Tanttaka: Utzi zure mezua seinalearen ondoren

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes aretoan


    (2020-02-28)

  • P6ko Gazte Konpainia: Ubú, rey de las finanzas

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6en


    (2020-02-28tik 2020-02-29ra.)

  • Green Room: El espíritu burlón

    BILBO


    19:30


    Begoñako udaltegian


    (2020-02-28)

  • Kamikaz Kolektiboa: Kaffka

    ATAUN


    20:00


    Herri Antzokian


    (2020-02-28)

  • Txalo: Moko zorrotza

    ZALDIBIA


    22:30


    Herri antzokian


    (2020-02-28)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria: Nerea Elustondo eta Aitor Mendiluze

    LEGAZPI


    20:30


    Laubide jatetxean


    (2020-02-28)

  • Txarribodako bertso afaria: Andoni Egaña eta Xabi Paya

    LOIU


    21:00


    Lauroetan, Aurregoiti jatetxean


    (2020-02-28)

  • III. Bertso Mendaria, Txingudiko bertso-eskolako tailerra

    HONDARRIBIA


    19:30


    Muara elkartean


    (2020-02-28)

  • Gipuzkoako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa. Bertso afaria: Naia Arrizabalaga, Maide Garmendia, Beñat Mateos, Oibar Olano eta Ekain Tolaretxipi

    OñATI



    iluntzean, Larrain-Gain elkartean


    (2020-02-28)

  • Bertso afaria: Aitor Bizkarra eta Oihana Bartra

    MUXIKA


    21:00


    Ariatza auzoan


    (2020-02-28)

Bestelakoak

  • Chinua Acheberen «Gainbehera dator dena» liburu aurkezpne

    IRUñEA


    19:30


    Katakraken


    (2020-02-28)

  • Inés Díaz Arrieroren «Las mil caras de Amanda» liburu aurkezpena

    IRUñEA


    19:00


    Katakraken


    (2020-02-28)

  • Mahaingurua:"Gazte ahotsa Euskal Herrian" Maider Galardi, Jon Telleria, Igor Goikolea, Garazi Conde. Moderatzaile Maialen Kortabarria

    GASTEIZ


    18:30


    Hala Bedi ondoko lokalean


    (2020-02-28)

  • Sorgina Txirulina: Hunkipuinak

    GERNIKA-LUMO


    18:00


    liburutegian


    (2020-02-28)

  • Liburu Baby Kluba

    DONOSTIA


    17:00


    Aiete kultur etxean


    (2020-02-28)

  • Ipuinaren Ordua, ipuin kontaketa

    DONOSTIA


    18:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2020-02-28)

  • Lur Korta ipuin kontalaria

    BERGARA


    18:00


    haur liburutegian


    (2020-02-28)

  • Itziar Rekalde: Eros, eroso, ero ipuin kontaketa erotikoa

    ELGETA


    22:30


    liburutegian


    (2020-02-28)

  • Ane Gebara ipuin kontalaria: Basoko paseoak

    IURRETA


    17:30


    Ibarretxe kultur etxean


    (2020-02-28)

  • Pep Bruno kontalaria: Viejos cuentos de nuevo

    IURRETA


    19:00


    Ibarretxe kultur etxean


    (2020-02-28)

Erakusketak

  • Katrin Aldanondo-ren "Dantza Garaikideari Begirada"

    DONOSTIA



    Lugaritz kultur etxean


    (2020-02-28tik 2020-04-03ra.)

Hitzaldiak

  • Beñi Agirre: Historia Nabarra de Gipuzkoa liburuari buruzko solasaldia

    ASTIGARRAGA


    19:30


    Kultur etxean


    (2020-02-28)

  • Julio Gonzalez Alonso: Miguel de Cervantes: los rastros judíos en El Quijote

    BILBO


    18:00


    Deustuko Unibertsitatean, Garate aretoan


    (2020-02-28)

  • Montse Puig: Ediciones anómalas y sus autores

    BILBO


    19:30


    Argazkigintza Garaikidearen Zentroan


    (2020-02-28)

  • Oihana Azkorbebeitia: Emakumea, ama eta kirolaria

    BERGARA


    19:00


    Pol-Polen lokalean


    (2020-02-28)

  • Amaia Arroyo: Haurrak eta pantailak

    ARETXABALETA


    18:00


    Kuku Miku elkartean


    (2020-02-28)

  • Steve Carr: Ur publikoaren fluorazioa, berraztertu beharreko gaia

    OñATI


    18:00


    Euskaldun berria aretoan


    (2020-02-28)

  • Johan Huizinaga: El otoño de la Edad Media

    IRUN


    19:00


    Oiasso museoan


    (2020-02-28)

  • Samara Velte: Nik sinisten dizut

    ASTEASU


    18:30


    udaletxean


    (2020-02-28)

  • Axier Lopez: Elkanori bira

    LEGORRETA


    18:00


    gaztetxean


    (2020-02-28)

  • Jakoba Errekondo: Zuhaitz, lore, landare eta ortuarien inguruko zalantzak

    MARKINA-XEMEIN


    18:30


    Uhagonen


    (2020-02-28)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Mendi Tour: Treeline eta Climbing Blind

    ESKORIATZA


    22:00


    Zaldibar antzokian


    (2020-02-28)

  • Vasco-Navarro trena Arrasaten

    LEINTZ GATZAGA


    19:00


    Gatzagako liburutegian


    (2020-02-28)

  • Herriko Harribitxi Zaharrak

    ETXEBARRIA


    19:30


    Otsolo tabernan


    (2020-02-28)

Musika

  • El Mato a un Policia Motorizado eta Kyxo

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2020-02-28)

  • Iker Martinez eta Zaldi Herrenak

    BILBO


    20:00


    Bira kulturgunean


    (2020-02-28)

  • La Chula potra & Brick Pako

    IRUñEA


    21:30


    Indara aretoan


    (2020-02-28)

  • Ronotic Bears

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2020-02-28)

  • Makala

    BILBO


    02:00


    Kremlinen


    (2020-02-28)

  • Edu Anmu DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2020-02-28)

  • Jorge Rossy Quartet

    BILBO


    19:30


    San Frantziskoko udaltegian


    (2020-02-28)

  • Second

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-28)

  • Balza

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-28)

  • Tahures Zurdos

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2020-02-28)

  • La Bien Querida

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2020-02-28)

  • Ferran Exceso

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2020-02-28)

  • Udal Musika Banda: Suaren beroan

    BARAKALDO


    20:00


    Barakaldo antzokian


    (2020-02-28)

  • Joseba Irazoki & Lagunak, The Lizards eta Elle Belga

    BILBO


    20:00


    EHUren Bizkaia aretoan


    (2020-02-28)

  • Mafalda eta Bidean

    SONDIKA


    23:30


    plazan


    (2020-02-28)

  • Xaibor DJ

    SONDIKA


    18:30


    plazan


    (2020-02-28)

  • Taberna Ibiltaria

    SONDIKA


    20:00


    plazan


    (2020-02-28)

  • Zugaz Bikotea

    DONOSTIA


    19:00


    Aiete kultur etxean


    (2020-02-28)

  • Gaz Limbo

    ARETXABALETA


    22:00


    udaletxe zaharreko atartean


    (2020-02-28)

  • DJ Fonk eta Erre Conway

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2020-02-28)

  • Sons of Aguirre & Scila eta Msias

    BILBO


    20:30


    Stage Liven


    (2020-02-28)

  • Ibon RG eta Verde Prato

    SOPELA


    21:30


    Plaza Beltzan


    (2020-02-28)

  • Igor Paskual

    BILBO


    21:30


    Shaken


    (2020-02-28)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Convent Gardenen


    (2020-02-28tik 2020-02-29ra.)

  • Ezpalak eta Dientes de Luna

    DONOSTIA


    21:00


    Dokan


    (2020-02-28)

  • Alba Robles

    BILBO


    19:00


    Fnac-en


    (2020-02-28)

  • Stacie Collins

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2020-02-28)

  • Funzo & Baby Loud

    BILBO


    20:30


    Santana 27n


    (2020-02-28)

  • In Gravito

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2020-02-28)

  • Mi Dulce Geisha, Paliaq eta Chaman

    BARAKALDO


    20:30


    Mendigon


    (2020-02-28)

  • Outreach, Elizabetz eta Deimocracy

    PORTUGALETE


    21:00


    Grooven


    (2020-02-28)

  • Musika Banda

    ARETXABALETA


    19:00


    Mojen komentuan


    (2020-02-28)

  • Lanbroa

    IRUN


    19:15


    CBA liburutegian


    (2020-02-28)

  • Lukiek eta Arima

    ORDIZIA


    19:00


    D'elikatuz aretoan


    (2020-02-28)

  • Noa Cliff

    DONOSTIA


    19:00


    Fnac-en


    (2020-02-28)

  • Gontzal Mendibil

    GORLIZ


    19:30


    udal batzar aretoan


    (2020-02-28)

  • DJ Miniann

    DURANGO


    22:00


    Txoria Nuen Maiten


    (2020-02-28)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea