Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Antzerkia

  • Tartean: Simplicissimus kabaret

    BARAKALDO


    20:30


    gaztelerazko estreinua, Barakaldo antzokian


    (2020-02-29)

  • Txintxaun: Imbebible

    BERRIZ


    20:00


    kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Sol Maguna & Genma Martinez: Monolokos

    DONOSTIA


    20:00


    Baga-Biga Faktorian


    (2020-02-29)

  • ATOPIA RPG: partida

    IRUñEA


    17:00


    Katakraken


    (2020-02-29)

  • Ttipia Ekoizpenak: Egur taupadak

    DONOSTIA


    17:30


    Larrotxene kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Electrico 28: Full House

    EIBAR


    18:00


    Untzaga plazan


    (2020-02-29)

  • Atx Teatroa: Kaskarot

    ARRASATE


    17:00


    Amaia antzokian


    (2020-02-29)

  • Marie de Jongh: Ikimilikiliklik

    BERGARA


    18:00


    Seminarixoan


    (2020-02-29)

  • Juan Carlos Garaizabal & Eva Pons: No más boleros, gracias

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-29)

  • Faemino y Cansado: 17 veces

    BASAURI


    20:30


    Social antzokian


    (2020-02-29)

  • La Pacheca Collective: Camiselle

    GERNIKA-LUMO


    20:30


    Lizeo antzokian


    (2020-02-29)

  • Lastima Teatro: Historia de un coche

    ERANDIO


    20:00


    Josu Murueta kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Pez Limbo: El patio de mi casa

    DURANGO


    19:00


    San Agustin kulturgunea


    (2020-02-29)

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Bizi dantza

    ZALLA


    17:30


    zine antzokian


    (2020-02-29)

  • Artedrama, Axut & Dejabu: Zaldi Urdina

    ZORNOTZA


    20:15


    Zornotza aretoan


    (2020-02-29)

  • Teatro Che y Moche: El funeral

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2020-02-29)

  • Borobil Teatroa: Hansel eta Gretel

    ERMUA


    17:00


    Ermua antzokian


    (2020-02-29)

  • Kalamua: Amama mia!

    BERANGO


    19:00


    Berango antzokian


    (2020-02-29)

  • La Baldufa: Safari

    IGORRE


    18:00


    Lasarte aretoan


    (2020-02-29)

  • Xosel Diez & Helena Varela: STRPTS / Fin de temporada

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Fundicion aretoan


    (2020-02-29)

  • Hamaika: El triunfo es sueño

    PORTUGALETE


    19:00


    Santa Klara zentroan


    (2020-02-29)

  • Titiriteros de Binefar: Azeriaren fabula

    BARAKALDO


    18:00


    Gurutzetako gizarte etxean


    (2020-02-29)

  • Gran Teatre del Liceu: Errauskiñe

    BILBO


    18:00


    eta igandean, 12:00etan eta 18:00etan, Arriaga antzokian


    (2020-02-29)

  • Jackson Dance Company: Michael's Legacy

    BILBO


    18:00


    eta 21:00etan, eta igandean, 18:00etan, Campos Eliseos antzokian


    (2020-02-29)

  • 7 Kale

    BILBO


    21:30


    Levante plazan


    (2020-02-29)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria: Andoni Egaña eta Sebastian Lizaso

    USURBIL


    20:30


    Aginagako elkartean


    (2020-02-29)

  • Bertso bazkaria: Sebastian Lizaso eta Aitor Mendiluze

    MEñAKA



    eguerdian


    (2020-02-29)

  • Dizdaitte sariketako finala: Maider Arregi, Ane Zuazubiskar, Urko Arregi, Oihana Arana, Eli Pagola, Txaber Altube eta Joanes Illarregi

    OñATI


    19:00


    Antixena gaztetxean


    (2020-02-29)

Bestelakoak

  • Yolanda Arrieta kontalaria: Berbak eta kontuak

    BERRIZ


    12:15


    kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Ixabel Agirresarobe ipuin kontalaria: Maria gona gorri, biharko ze berri?

    BERMEO


    17:30


    eta 18:00etan, Bekoportalan


    (2020-02-29)

  • Liburu Baby Kluba

    DONOSTIA


    10:30


    Ernest Lluch kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Iñaki Martiarena 'Mattin': Itsusi eta gaizto, familientzako irudi tailerra

    DONOSTIA


    17:00


    San Telmo museoan


    (2020-02-29)

  • Nerea Ariznabarreta eta Mariano Hurtado: Ezberdin bezain eder, ipuin musikatua

    BILBO


    12:00


    Olabeagako udaltegian


    (2020-02-29)

  • Lur Korta kontalaria: Aurorita ipuinez ipuin

    EIBAR


    18:00


    haur liburutegian


    (2020-02-29)

  • Hondarribiko baserritar produktuen azoka

    HONDARRIBIA


    08:00


    San Pedro kalean.


    (2020-02-29)

  • Asteroko merkatu txikia.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan.


    (2020-02-29)

Dantza

  • Fun dantz! kaleko dantzen lehiaketa

    ARETXABALETA


    18:30


    Ibarra kiroldegian


    (2020-02-29)

  • Adriana Bilbao & Beñat Axiari: Burdina

    BILBO


    20:00


    BBK aretoan


    (2020-02-29)

  • Haatik: Errimak bi oinetan

    LASARTE-ORIA


    20:00


    kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Beti Jai Alai: Dantza plazetan

    BILBO


    18:00


    Basurtuko Geltokian


    (2020-02-29)

  • Salbatzaile: Dantza plazetan

    BILBO


    20:00


    Santiago plazan


    (2020-02-29)

  • 'Munduko dantzak' tailerra, bereziki 60 urtetik gorako herritarrentzat.

    IRUN


    17:30


    Behobiako Gizarte Gunean.


    (2020-02-29)

Erakusketak

  • "Deabrua, agian. Bruegheldarren mundua"

    DONOSTIA



    San Telmo Museoan


    (2020-02-29tik 2020-05-24ra.)

Hitzaldiak

  • Josu Zabala eta Igor Elortza: Kantuari hitza emateaz, entzuketa eta solasaldia

    AZPEITIA


    12:00


    Dinamoan


    (2020-02-29)

  • J.M. Ramirez Suassi: Fordlândia 9

    DONOSTIA


    12:00


    San Telmo museoan


    (2020-02-29)

  • Manuel Montero: Enseñanza y libertad

    BILBO


    12:00


    Abandoko San Bizente parrokian


    (2020-02-29)

Ikastaroak

  • Familientzako sormen tailerra: Mattin-en eskutik "Itsusi eta gaizto"

    DONOSTIA


    17:00


    San Telmo Museoan


    (2020-02-29)

  • Txotxongiloak martxoaren 8rako.

    PASAIA


    10:30


    Bekoz Beko Elkartean.


    (2020-02-29)

  • Marrazketa eta pintura ikastaroa, Xabier Mendarteren eskutik. Naturako elementuak marrazten hasteko oinarrizko aholku batzuk emango dituzte. Izen ematea, 943 619 389 telefono zenbakian.

    IRUN


    10:00


    Txingudi Ekoetxean.


    (2020-02-29)

Ikus-entzunezkoak

  • "Turuleka Oiloa"

    ASTIGARRAGA


    17:00


    Kultur etxean


    (2020-02-29)

  • 'Turuleka oiloa' filma, 6 eta 12 urte arteko haurrentzako.

    OIARTZUN


    17:00


    Udaletxeko areto nagusian.


    (2020-02-29)

  • 'Playmobil' haurrei zuzendutako euskarazko film luzea proiektatuko dute. Sarrerak hiru euroan salgai.

    HONDARRIBIA


    18:00


    Itsas Etxea auditoriumean.


    (2020-02-29)

  • 'El hombre mosca' filma proiektatuko dute, Josetxo Fernandez Ortegaren zuzeneko musikarekin lagunduta.

    IRUN


    18:30


    Elitxu Auzo Elkartean.


    (2020-02-29)

Irteerak

  • Elurretara irteera egingo dute gaztelekuko erabiltzaileek

    HONDARRIBIA


    07:00


    Puntaleko gaztelekutik abiatuta.


    (2020-02-29)

  • 'Jump-park'-era irteera

    HONDARRIBIA


    10:00


    Puntaleko gaztelekutik abiatuta.


    (2020-02-29)

Lehiaketak

  • Futbolin txapelketa. Interesdunek bikote bezala eman beharko dute izena, 943 636 826 telefono zenbakian.

    IRUN


    18:00


    Martindozenea Gaztelekuan.


    (2020-02-29)

Musika

  • Heavy Jaia: Axxis, Regresion eta Knights of Blood

    DONOSTIA


    19:00


    Larratxo kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Rodeo-ren "Ezherrian" diskaren aurkezpena

    GASTEIZ



    Gaztetxean


    (2020-02-29)

  • Mikel Markez

    AIA


    22:30


    probalekuan


    (2020-02-29)

  • Rodeo taldea

    GASTEIZ



    Gaztetxean


    (2020-02-29)

  • Kruger & Llagermeister

    BILBO


    22:30


    Ambigun


    (2020-02-29)

  • K-Billy

    BILBO


    01:30


    Kremlinen


    (2020-02-29)

  • Yahaira DJ

    BILBO


    23:59


    Muellen


    (2020-02-29)

  • Carolina Durante

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2020-02-29)

  • Zozoak eta Xemein abesbatzak

    MARKINA-XEMEIN


    20:15


    Karmengo elizan


    (2020-02-29)

  • Feten Feten & Jou Gonzalez

    ANDOAIN


    21:30


    Basteron


    (2020-02-29)

  • Vade Retro Party: Radio Guerrilla, Unholy Covers eta DC Data

    BERMEO


    20:30


    Kafe Antzokian


    (2020-02-29)

  • Perro Loco eta Gora Herria

    SONDIKA


    23:00


    plazan


    (2020-02-29)

  • Anttine Eguna: Perre, Leire Letu eta Habi

    ASTEASU


    18:00


    Patxine tabernan


    (2020-02-29)

  • Habemus Papam, Criminal Remains eta DJak

    BERGARA


    22:00


    Kartzela Zaharra gaztetxean


    (2020-02-29)

  • Shane Curley & Azkaiter Pelox

    BERGARA


    19:00


    San Juan auzoko ermitan


    (2020-02-29)

  • Lunaticos, La Nevera Vacia eta Tupperware

    BARAKALDO


    21:00


    Mendigon


    (2020-02-29)

  • Howdy

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2020-02-29)

  • Dolores Agujetas & Domingo Rubichi

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2020-02-29)

  • Ope Loeb 2b2 Parallax

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2020-02-29)

  • El Jose

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2020-02-29)

  • SNKT, El Negro, Malvita, None y Mero, Critical Clik, Sonderue eta Chef Raise: La calle no calla

    BILBO


    19:30


    Santana 27n


    (2020-02-29)

  • Goran Bregovic: Hiru gutun Sarajevotik

    BILBO


    20:00


    Euskalduna jauregian


    (2020-02-29)

  • 40 Minutu Rock: Rotten XIII, The Potes, Mafalda, Mocker's, Tribade, Arkada Social, Kaleko Urdangak, Tremenda Jauria, Tximeleta, Skakeitan, Soziedad Alkoholika, Green Valley, Elepunto, Klag Klub, Belardi Rockers, Aiala & Mudo eta Nikotina & Little Martin

    DURANGO


    10:30


    Landako gunean


    (2020-02-29)

  • Ismael Serrano

    GETXO


    20:00


    Muxikebarrin


    (2020-02-29)

  • Beste Urtaroak

    DONOSTIA


    20:00


    Tabakaleran


    (2020-02-29)

  • Gertrude Noise Meeting: Rama, Amor Eterno, Myriam Rzm eta Trio Truna

    OROZKO


    12:00


    Artiñano etxean


    (2020-02-29)

  • Indrid eta Nukore

    BILBO


    20:00


    Shaken


    (2020-02-29)

  • Coagul eta Emaztegaiak

    BILBO


    20:00


    Muellen


    (2020-02-29)

  • Roi Mendez

    BILBO


    20:15


    Stage Liven


    (2020-02-29)

  • The Mood Rings

    EIBAR


    23:00


    EzDok pubean


    (2020-02-29)

  • Golden Apple Quartet

    IRUN


    20:00


    Amaia zentroan


    (2020-02-29)

  • Txapelpunk eta Akerbeltz

    URDUñA


    22:00


    plazan


    (2020-02-29)

  • Grande Days

    DONOSTIA


    20:00


    Le Bukowskin


    (2020-02-29)

  • Da Capo musika banda: Dinamita Da Capo

    GALDAKAO


    13:00


    Torrezabalen


    (2020-02-29)

  • Hell's AzzuRock Fest: 4 Villains, Valkyria, El Incongruente Proyecto, Neriva eta BudaSam

    BILBO


    19:30


    Santana 27n


    (2020-02-29)

  • Mila Osinalde, Pello Ramírez & Jon Goenaga

    ZUMARRAGA


    20:00


    Andre Mariaren parrokian.


    (2020-02-29)

  • Eresmin eta Salatxo abesbatzak

    ORIO


    20:00


    elizan


    (2020-02-29)

  • Manu Aguilar: Exitos de Elvis

    HONDARRIBIA


    20:00


    kultur etxean


    (2020-02-29)

  • Alba Robles

    DONOSTIA


    19:00


    Fnac-en


    (2020-02-29)

  • Fatima Hajji

    DONOSTIA


    23:30


    Bataplanen


    (2020-02-29)

  • Lasai

    BILBO


    20:00


    Mytho aretoan


    (2020-02-29)

  • William

    BILBO


    21:45


    Vespa Cafen


    (2020-02-29)

  • The Wires

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2020-02-29)

  • INC eta Deep Sea Monk

    BILBO


    21:00


    Satelite T-n


    (2020-02-29)

  • Cowboy

    BILBO


    19:30


    El Miño tabernan


    (2020-02-29)

  • Los de Siempre

    BILBO


    19:30


    La Parra tabernan


    (2020-02-29)

  • Aitor Otxoa & Madmule

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2020-02-29)

  • Xabi Basaterra

    BASAURI


    20:00


    Nai Luan


    (2020-02-29)

  • Hartz eta Hiri Galduak

    SOPELA


    22:00


    Plaza Beltzan


    (2020-02-29)

  • Kovertizo

    GETXO


    22:00


    Gato Pardon


    (2020-02-29)

  • Las Negras del 45

    GETXO


    19:00


    Andres Isasi musika eskolan


    (2020-02-29)

  • Syberia eta Days of Abuse

    MUNGIA


    21:00


    Mungirock aretoan


    (2020-02-29)

  • Steel Covers

    BARRIKA


    20:30


    Golfo Norten


    (2020-02-29)

  • Manu Aguilarrek Éxitos de Elvis musika saioa eskainiko du.Sartzea debalde izango da

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxea auditoriumean.


    (2020-02-29)

Egutegia

2020ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
             

Bilatzailea