Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Txalo: Jon beldurgabea

    BEASAIN


    17:00


    Usurbe antzokian


    (2020-03-01)

  • Teatro Paraiso: Xocolat

    GERNIKA-LUMO


    17:00


    Lizeo antzokian


    (2020-03-01)

  • Borobil Teatroa: Hansel eta Gretel

    BASAURI


    12:30


    Social antzokian


    (2020-03-01)

  • Gorakada: Pinocchio

    SOPELA


    18:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2020-03-01)

  • Chevere: Curva España

    EIBAR


    20:30


    Koliseo antzokian


    (2020-03-01)

  • Jackson Dance Company: El mundo de fantasía

    BILBO


    12:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2020-03-01)

  • Ane Labaka eta Beatriz Egizabal: Erradikalak ginen

    DONOSTIA


    18:30


    Larrotxene kultur etxean


    (2020-03-01)

  • Ikusi Makusi: Remendando males de amores

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2020-03-01)

  • Cristina Torres & Anabasa: Jimena, ¿y ahora qué?

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen aretoan


    (2020-03-01)

  • Pez Limbo antzerki taldearen eskutik, 'Oxido' antzerkia. 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2020-03-01)

Bertsolaritza

  • Unai Gaztelumendi, Beñat Iguaran, Sebastian Lizaso eta Alaia Martin

    DONOSTIA


    19:00


    Ibaetako jaietan, Lautximeneta frontoian


    (2020-03-01)

Bestelakoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Dantza

  • Maduixa: Lu

    ANDOAIN


    17:00


    eta 18:15ean, Basteron


    (2020-03-01)

  • Mutxikoak

    IRUN


    12:00


    San Juan plazan


    (2020-03-01)

  • Soinu Zahar eta Aurresku txapelketa.

    OIARTZUN


    10:30


    Elorsoro kiroldegian.


    (2020-03-01)

  • Dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2020-03-01)

  • Mutxiko eta dantza saioa, Meakako Adixkideak taldeak antolatuta.

    IRUN


    12:00


    San Juan plazan.


    (2020-03-01)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Angel Garcia Ronda: Fueros en Guipúzcoa

    DONOSTIA


    12:00


    San Telmo museoan


    (2020-03-01)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Mendi Tour: Harria Herria, Nebula eta Cholitas

    ESKORIATZA


    19:00


    Zaldibar antzokian


    (2020-03-01)

Irteerak

  • Ibilaldi gidatua: "Murgisarriko pago motzen basotxo esperimentala" Anduetza Parketxetik abiatuta eta Gipuzkoako Aldundiko teknikari aditu baten eskutik

    ZEGAMA


    10:00


    Anduetza parketxean


    (2020-03-01)

Musika

  • Ensemble Siciliano

    DONOSTIA


    12:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2020-03-01)

  • Napalm Death + EyeHateGod + Misery Index + Rotten Sound

    BIARRITZ


    18:00


    Biarritz


    (2020-03-01)

  • Mikel Erentxun

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2020-03-01)

  • Wackelkontakt eta Actriq

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2020-03-01)

  • Bizkaiko Ingeniarien Korua

    PORTUGALETE


    19:00


    Andra Maria basilikan


    (2020-03-01)

  • Joseba Irazoki & Lagunak eta Mice

    AZPEITIA


    19:00


    Sanagustin kulturgunean


    (2020-03-01)

  • Udal Musika Banda: Festiband Eurovision

    BILBO


    12:00


    Euskalduna jauregian


    (2020-03-01)

  • Sally Rous DJ

    BILBO


    12:00


    Zawp espazioan


    (2020-03-01)

  • Arrasate Musikaleko Banda

    ARRASATE


    12:30


    Amaia antzokian


    (2020-03-01)

  • Jokaldi

    BILBO


    18:00


    Karmelo plazan


    (2020-03-01)

  • Udal Musika Banda

    AZKOITIA


    12:30


    Baztartxo antzokian


    (2020-03-01)

  • Amorante

    BEASAIN


    19:00


    Igartzako jauregian


    (2020-03-01)

  • Musika Banda & Arkaitz Mendoza: Errenteria in Blue

    ERRENTERIA


    19:00


    Fatima elizan


    (2020-03-01)

  • Hondarribiko Hiria Musika Banda: Inauterietako kontzertua

    HONDARRIBIA


    12:30


    Itsas Etxean


    (2020-03-01)

  • Mikel Erentxun: "El último vuelo del hombre Bala"

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenian


    (2020-03-01)

  • Discofagia

    BILBO


    20:30


    Kabareten


    (2020-03-01)

  • Brothers in Elvis

    PLENTZIA


    13:00


    Bahia de Plentzia hotelean


    (2020-03-01)

Egutegia

2020ko martxoa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Bilatzailea