Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • 'Expediente K (La carta al padre)'

    TAFALLA


    20:00


    Kultur etxea


    (2020-08-01)

  • 'Pánico'

    DONOSTIA


    20:00


    Antzoki Zaharra


    (2020-08-01)

  • 'La familia Toronbole'

    IRUñA OKA


    19:30


    Plaza (Langraiz Oka)


    (2020-08-01)

  • 'Aukerak'

    MARKINA-XEMEIN


    19:30


    Biblioteka aurrean


    (2020-08-01)

Bertsolaritza

  • Bertso-antzerkia

    HERNANI


    20:00


    Atsegindegi


    (2020-08-01)

Bestelakoak

  • 'Osinberdeko erreka ezkutuko paradisu txikia'

    ZALDIBIA


    10:00


    Arkakako aparkalekua


    (2020-08-01)

  • Larunbateroko azoka txikia

    IRUN


    08:30


    Urdanibia plaza


    (2020-08-01)

Dantza

  • 'Burdina'

    ERRIBERRI


    22:00


    La Cava


    (2020-08-01)

  • 'Errimak bi oinetan'

    ZIGOITIA


    20:00


    Ondategi


    (2020-08-01)

  • Ahotsak eta Home

    DONOSTIA


    20:30


    Kutxa Kultur Terraza


    (2020-08-01)

Erakusketak

  • 'Modos de ver'

    BAZTAN



    Arizkunenea kultur etxea (Elizondo)


    (2020-08-01tik 2020-08-31ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • 'Exhibition'

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakalera


    (2020-08-01)

  • 'Bohemian Rhapsody'

    BERMEO


    21:30


    Goiko Plaza


    (2020-08-01)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Idoia Asurmendi

    HERNANI


    19:00


    Chillida Leku


    (2020-08-01)

  • Estitxu

    GARRALDA


    20:30


    Udaletxe plaza


    (2020-08-01)

  • Anai

    ASTIGARRAGA


    22:30


    Astarbe terraza


    (2020-08-01)

  • Muskulo taldea

    ERRENTERIA


    19:30


    Alabergako goiko plaza


    (2020-08-01)

  • Mairu Zigoitiko Abesbatza eta Urkanta Abesbatza

    ZIGOITIA


    13:00


    Bengolarra parkea


    (2020-08-01)

  • 'Festa amaiera!'

    IRUñEA


    21:30


    Ziudadela


    (2020-08-01)

  • Euskal herriko Gazte Orkestra

    DONOSTIA


    20:30


    San Telmo museoa


    (2020-08-01)

  • Arozenatarren ttun-ttuna: 'Bado ze jua ta ze kantatua!'

    OIARTZUN


    19:00


    Arizmendieneko lorategia


    (2020-08-01)

  • Joaquin Palomares eta Javier Llanes

    HONDARRIBIA


    20:00


    Itsas Etxea auditoriuma


    (2020-08-01)

  • Basabi

    ELORRIO


    22:30


    San Roke


    (2020-08-01)

  • Ruper Ordorika

    MUTRIKU


    22:00


    Kiroldegiko aparkalekua


    (2020-08-01)

  • Erabatera

    BERA


    19:00


    Altzate plaza


    (2020-08-01)

Egutegia

2020ko abuztua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Bilatzailea