Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • 'Mentiras inteligentes'

    DONOSTIA


    20:00


    Antzoki Zaharra


    (2020-08-08)

  • 'La fiesta del Chivo'

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenia antzokia


    (2020-08-08)

  • 'Jusgaduen'

    BILBO


    20:00


    Kontainer aretoa


    (2020-08-08)

  • 'Aukerak'

    AMURRIO


    20:00


    Juan Urrutia plaza


    (2020-08-08)

  • 'Yes, we art!'

    LAUDIO


    19:00


    Aldai plaza


    (2020-08-08)

  • 'Psike'

    ERRENTERIA


    22:00


    Fanderiako tenis pista


    (2020-08-08)

  • El Brujo: 'La luz oscura'

    GASTEIZ


    20:30


    Principal antzokia


    (2020-08-08)

Bertsolaritza

Ez da ekitaldirik aurkitu

Bestelakoak

  • 'Sagutxo tuntuna'

    DONOSTIA


    17:00


    Tabakalera


    (2020-08-08)

Dantza

  • 'Nere azalean arrotz' eta 'Fight'

    ZUMAIA


    19:30


    Odietako frontoia


    (2020-08-08)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • 'Sólo quiero que me améis'

    DONOSTIA


    19:00


    Tabakalera


    (2020-08-08)

Irteerak

  • Bedaio: ortzimugaraino doan paisaia

    TOLOSA


    10:00


    Bedaioko plaza


    (2020-08-08)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Maria Berasarte: 'Lurrea eta bidea'

    HERNANI


    20:00


    Atsegindegi


    (2020-08-08)

  • Easo Emakumeen Abesbatza, Easo Kapera Gregorianista eta Ana Belen Garcia

    DONOSTIA


    20:30


    San Bizente eliza


    (2020-08-08)

  • 'Two 4 the road'

    BERMEO


    20:00


    Santa Maria eliza


    (2020-08-08)

  • Euskadiko Orkestra

    DONOSTIA


    20:00


    Kursaal auditoriuma


    (2020-08-08)

  • Sonakay eta Gure Ametsa

    MUTRIKU


    20:00


    Kiroldegiko aparkalekua


    (2020-08-08)

  • Joseba B. Lenoir eta Mice

    AZPEITIA


    22:00


    Sanagustin kulturgunea


    (2020-08-08)

  • Apalatxe

    ASTIGARRAGA


    22:30


    Astarbe sagardotegia


    (2020-08-08)

  • German Ormazabal, Maite Arruabarrena eta Andoni Egaña

    URRETXU


    20:00


    San Martin Toursekoaren eliza


    (2020-08-08)

  • Udasoinu del Fauno

    ESA


    19:45


    Leireko monasterioa


    (2020-08-08)

  • Nikotina

    ZIGOITIA


    22:00


    Bengolarra parkea


    (2020-08-08)

  • The nowhere plan

    SOPELA


    21:00


    Udaletxeko plaza


    (2020-08-08)

  • Arima Soul 4tet

    ELORRIO


    22:30


    San Roke


    (2020-08-08)

  • Gasteizko Udal Musika Banda

    GASTEIZ


    19:00


    Uraren Lorategi Sekretua


    (2020-08-08)

  • Beste Urtaroak

    HERNANI


    20:30


    Txillida Leku


    (2020-08-08)

  • Viva Suecia

    IRUñEA


    21:30


    Ziudadela


    (2020-08-08)

Egutegia

2020ko abuztua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Bilatzailea