Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Simplicissimus Kabaret

    AIARA


    22:30


    Arrazpi Berri kiroldegia


    (2020-08-14)

  • 'El método Gronhölm'

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokia


    (2020-08-14)

  • 'Ene ba!'

    DONOSTIA


    20:00


    Antzoki Zaharra


    (2020-08-14)

  • Gabe

    ASPARRENA


    20:00


    Araiako ikastolako patioa


    (2020-08-14)

  • Txirri Mirri eta Txiribiton: 'Zoro gaitezen'

    DONOSTIA


    17:00


    Trinitate plaza


    (2020-08-14)

  • 'Amico on the beach'

    ANTSOAIN


    20:00


    Rafael Alberti plaza


    (2020-08-14)

  • 'Esnatu naiz'

    DONOSTIA


    20:30


    Kutxa kultur terraza


    (2020-08-14)

  • 'Panoli kabareta'

    HERNANI


    19:00


    Atsegindegi plaza


    (2020-08-14)

  • Zirika zirkus: 'Berrerabizi'

    ALTSASU


    19:00


    Iortia kulturgunea


    (2020-08-14)

  • 'Haiek naiz'

    PORTUGALETE


    18:30


    San Roke plaza


    (2020-08-14)

  • Fabulantes

    AURITZ


    20:00


    Plaza


    (2020-08-14)

  • Simplicissimus

    ASPARRENA


    22:30


    Arrazpi Berri kiroldegia


    (2020-08-14)

  • Alberto San Juan eta Fernando Egozkue: Mucho mas que dos

    BILBO


    20:00


    Eugenio Olabarrieta plaza


    (2020-08-14)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa: Txaber Altube, Iruri Altzerreka, Miren Amuriza, Gorka Pagonabarra

    ELORRIO


    20:00


    Aldatsekua jauregia


    (2020-08-14)

  • Bertso saioa: Andoni Egaña, Nerea Elustondo, Julio Soto eta Izarne Zelaia

    DONOSTIA


    12:30


    Kursaaleko Zurriola terraza


    (2020-08-14)

  • Bertso saioa: Nerea Ibarzabal, Agin Laburu, Beñat Lizaso, Eli Pagola

    ZUMAIA


    19:30


    Herri eskola


    (2020-08-14)

Bestelakoak

  • Pitxuxa clowntu kontari, ipuin kontalaria

    MALLABIA


    12:30


    Parkeko aterpea


    (2020-08-14)

Dantza

  • Errimak bi oinetan

    LEZO


    23:00


    Herri eskola


    (2020-08-14)

  • Idi begi

    GASTEIZ


    19:30


    Zulueta jauregiko lorategia


    (2020-08-14)

  • Freshcool

    AMURRIO


    20:00


    Juan Urrutia plaza


    (2020-08-14)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Udako zinema: 'Green Book'

    LEKEITIO


    22:30


    Abaroa


    (2020-08-14)

  • 'Spiderman, lejos de casa'

    ERMUA


    22:00


    Orbe Kardinalaren plaza


    (2020-08-14)

  • Zinema aire zabalean: 'Agur Etxebeste!'

    ERRENTERIA


    22:00


    Fanderiako tenis pistak


    (2020-08-14)

  • Zinema kalean: 'Los lobos'

    ZIGOITIA


    22:00


    Bengolarra parkea


    (2020-08-14)

  • Korterraza Araba 2020

    ERRIBERABEITIA


    21:30


    Erriberabeitiko plaza


    (2020-08-14)

  • Kaleko zinema: Campeones

    SOPELA


    22:00


    Udaletxe plaza


    (2020-08-14)

  • Zinema kalean: Hotel Transylvania 3

    IRUN


    22:00


    Juncal plaza


    (2020-08-14)

  • Zinema aire zabalean: Vitoria, 3 de marzo

    GASTEIZ


    21:30


    Iparraldeko parkearen frontoia


    (2020-08-14)

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Bilboko Txistulari Banda

    BILBO


    12:30


    San Joan XXIII.aren plaza


    (2020-08-14)

  • Bilboko Udal Musika Banda

    BILBO


    19:00


    Areatzako kioskoa


    (2020-08-14)

  • Matilda

    DONOSTIA


    14:00


    Erizainen plaza


    (2020-08-14)

  • Los Tenampas mariatxia

    DONOSTIA


    20:30


    Trinitate plaza


    (2020-08-14)

  • Hezurbeltzak

    ZIZURKIL


    19:00


    Intxaur pilotalekua


    (2020-08-14)

  • Itxaso & Jose Luis Canal

    GETXO


    20:00


    Muxikaberri


    (2020-08-14)

  • Travellin' Brothers

    PORTUGALETE


    21:00


    Rialiaren aurrean


    (2020-08-14)

  • Barbis

    PORTUGALETE


    22:00


    San Roke plaza


    (2020-08-14)

  • Oreka TX eta Uxue Alberdi

    BILBO


    19:00


    Bidebarrieta kulturgunea


    (2020-08-14)

  • Javier Ruibal

    VIANA


    20:30


    San Pedroko hondakinak


    (2020-08-14)

  • Carl I&I eta Aiaraldeko sound system

    AMURRIO


    21:00


    Juan Urrutia plaza


    (2020-08-14)

Egutegia

2020ko abuztua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Bilatzailea