Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • 'El método Gronhölm'

    DONOSTIA


    20:00


    Viktoria Eugenia antzokia


    (2020-08-16)

  • 'Ene ba!'

    DONOSTIA


    20:00


    Antzoki Zaharra


    (2020-08-16)

  • ¡Ave, osos!

    ASPARRENA


    22:30


    Arrazpi berri kiroldegia


    (2020-08-16)

  • Baldin bada

    ASPARRENA


    13:30


    Ikastolako patioa


    (2020-08-16)

  • Panoli kabareta

    BERNEDO


    19:30


    Okina


    (2020-08-16)

  • Aukerak

    ASPARRENA


    20:00


    Ikastolako patioa


    (2020-08-16)

  • Adabaki

    LEZA


    19:30


    Plaza


    (2020-08-16)

  • Bakarrizketa saioa: Maribel Salas, Mikel Bermejo eta Javier Merino

    DONOSTIA


    20:30


    Trinitate plaza


    (2020-08-16)

  • Numenes

    UHARTE


    18:30


    Guardetxe basoa


    (2020-08-16)

  • Haurrentzako bertso bazkaria: Urpekariak

    GABIRIA


    18:00


    Plaza


    (2020-08-16)

  • Bakean dagoena bakean utzi

    ZIZURKIL


    19:00


    Intxaur frontoia


    (2020-08-16)

  • Natura gara

    ELORRIO


    19:30


    San Roke plaza


    (2020-08-16)

  • Burutik jota

    PORTUGALETE


    18:30


    San Roke plaza


    (2020-08-16)

  • Turistreando

    AMURRIO


    20:00


    Juan Urrutia plaza


    (2020-08-16)

  • Haiek naiz

    MALLABIA


    12:30


    Herriko frontoia


    (2020-08-16)

  • Solitaire

    BILBO


    19:00


    Eugenio Olabarrieta


    (2020-08-16)

  • Izena

    DONOSTIA


    20:00


    Antzoki zaharra


    (2020-08-16)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    OIARTZUN


    12:00


    Karrikako frontoia


    (2020-08-16)

  • Bertso saioa: Andoni Egaña eta Alaia Martin

    OIARTZUN


    12:00


    Karrika auzoko frontoia


    (2020-08-16)

  • Bertso saioa: Saioa Alkaiza, Andoni Egaña, Xabat Illarregi, Alaia Martin

    ARANTZA


    19:00


    Plaza


    (2020-08-16)

  • Ez da kasualitatea bertso saioa: Eli Pagola, Miren Amuriz, Oihana Bartra, Uxue Alberdi

    BASTIDA


    20:30


    Plaza


    (2020-08-16)

Bestelakoak

  • "Quand Pyrène raconte à l'oreille de Lezea"

    SARA


    19:00


    Sarako lezea


    (2020-08-16)

Dantza

  • Festamendua

    ERRENTERIA


    19:30


    Fanderiako tenis pistak


    (2020-08-16)

  • Numenes

    OTSAGABIA


    18:30


    Guardetxeko basoa


    (2020-08-16)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Lehiaketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Loreto Aramendi, Pedro Aginaga eta Pablo Mezzelani

    AGURAIN


    19:30


    Santa Maria eliza


    (2020-08-16)

  • Voodoo charms, Indian feathers

    AZPEITIA


    19:00


    Sanagustin kulturgunea


    (2020-08-16)

  • Demode Quartet

    PORTUGALETE


    22:00


    San Roke plaza


    (2020-08-16)

  • Pablo Mezzelani, Pedro Aginaga, Loreto Aramendi

    AGURAIN


    19:30


    Eliza


    (2020-08-16)

  • Noa Elvis & The wooden heats

    HONDARRIBIA


    20:00


    Kasino zaharra


    (2020-08-16)

  • Xabi Aburruzaga

    PORTUGALETE


    21:00


    Rialiaren aurrean


    (2020-08-16)

  • Erro bat, Orai bat, Paxkal Indo

    BAIONA


    10:00


    Jacques Portes plaza


    (2020-08-16)

  • The golden apple quartet

    SOPELA


    19:00


    Zipriñe eskolako patioa


    (2020-08-16)

  • Olatz Salvador

    DURANGO


    13:00


    Plateruena kafe antzokia


    (2020-08-16)

  • Luhartz

    MALLABIA


    19:30


    Parkea


    (2020-08-16)

Egutegia

2020ko abuztua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Bilatzailea