Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:00
Turbo Fast.
07:20
Doraemon.
08:10
3txulo.
08:35
Doraemon.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Asier Atutxa.
11:10
Sustraia.
11:40
DBH.
11:55
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
13:00
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

06:50
Ikasi ingeesez Noddyrekin.
07:15
Hartz txiki.
07:35
Olivia.
08:00
Pingu.
08:20
Maya erlea.
08:45
Noddy jostailandian.
09:05
Patri postaria.
09:15
Hello Kitty.
09:40
Noddy, jostaiandiako detektibea.
10:05
Blackie and company.
10:35
Doraemon.
11:15
Berebiziko espioiak.
11:55
Martin mistery.
12:15
Doraemon.
13:25
Aita-amabitxi magikoak.
13:45
Shaun arditxoa.
ETB 2

ETB 2

06:55
Robin Food.
07:55
Todos los apellidos vascos.
09:10
Life.
10:00
Zinema. 'Hondo'. 1953. Zuz.: John Farrow. Akt.: John Wayne, Geraldine Page
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:30
Kamera ezkutua.
09:05
Date el bote.
10:50
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Kanaldude.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Bizi Musika.
11:00
Bertso Hop.
11:30
Bizi Musika.
12:30
Gurean gaur.
13:00
Euskaltzale.
13:40
Bizi Musika.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Torres en la cocina.
La 2

La 2

07:00
Dokumentalak.
09:00
Pueblo de Dios.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Cinco hermanos.
11:40
Dokumentalak.
12:35
Zinema. 'Filón de plata'. 1954. Zuz.: Allan Dwan.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:30
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:10
Ahoz aho.
18:15
Iparraldearen Orena.
18:30
Abenturaroa.
19:00
3txulo Jokoan.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:10
Irrikitown.
21:30
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:20
Doraemon.
15:25
Shaun arditxoa.
15:30
Pippi Kaltzaluze.
16:00
Berebiziko espioak.
16:40
Yoko eta lagunak.
17:15
Noddy, jostailandiako detektibea.
17:35
Doraemon.
18:40
Dinotrak.
19:25
Barazki-kontuak etxean.
19:30
Yoko eta lagunak.
19:45
Doraemon.
21:05
Aita-amabitxi magikoak.
21:45
Peabody eta Sherman.
ETB 2

ETB 2

14:00
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:25
¿Qué me estás contando?.
17:45
El programa de Klaudio.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:15
Lejos del asfalto.
15:35
Contigo pan y cebolla.
16:15
Zinema. 'El rastro de la pantera'. 1954. Zuz.: William A. Wellman. Akt.: Beulah Bondi, William Hopper
18:00
Interferencias.
19:25
Zinema. 'Un día de furia'. 1956. Zuz.: Harmon Jones. Akt.: Dale Robertson, Mara Corday
20:45
Film laburra. 'Zonbi eguna'.
21:05
Informe Criminal.
Hamaika

Hamaika

14:30
Gurean gaur.
15:00
Musika zuzenean.
15:30
Elkarrekin.
16:00
Musika zuzenean.
16:15
Musika Zuzenean.
16:30
Gurean gaur.
17:00
Sasoi onean.
17:30
Musika zuzenean.
18:00
Bertso Hop.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Bizi Musika.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Musika zuzenean.
21:30
Gurean gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:15
Centro médico.
18:50
España directo.
20:00
Operación Triunfo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:00
Dokumentalak.
15:50
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
19:10
Las recetas de Julie.
20:00
Grandes diseños.
20:55
Días de cine.
21:50
Zinema. 'El mar y el tiempo'. 1989. Zuz.: Fernando Fernan Gomez.
Antena 3

Antena 3

15:00
Antena 3 Noticias.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Albisteak.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:30
Baskoniako Historia Bat.
23:35
EiTB Kultura.
00:15
Boxeoa.
01:20
Kantugiro.
02:20
Goenkale.
ETB 3

ETB 3

22:05
Kodea Lyoko.
23:10
Kamera ezkutua.
00:50
Maroons.
02:00
Junior Hidden Kamera.
ETB 2

ETB 2

22:35
Con la calle a cuestas.
23:40
Escépticos.
00:20
360º.
01:20
Vaya semanita.
02:10
Atrápame si puedes.
03:00
¿Que me estas contando?.
ETB 4

ETB 4

22:00
Comisario Montbalbano.
00:05
El zapping de la Noche de ....
00:55
ETB Kantxa, pilota.
02:35
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
ArteKale.
22:30
Bertso Hop.
23:00
Musika zuzenean.
23:30
Bizi Musika.
La 1

La 1

22:05
Hora punta.
22:45
Estoy vivo.
00:10
Zinema. 'Robinson Crusoe'. 2001. Zuz.: George Miller, Rodney K. Hardy.
01:35
Chicago P. D..
03:00
La noche en 24H.
La 2

La 2

23:45
La2 noticias.
01:35
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
La casa de papel.
02:30
Comprando en casa.
03:00
Minutos musicales.