Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:05
Bost Baietz!.
08:05
Hi, Selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
EiTB Kultura.
11:35
Tribuaren Berbak.
12:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

06:00
Hellow Kitty.
06:50
Shaun arditxoa ardikirolak.
06:55
Doraemon.
08:05
Kaixo, Timmy!.
08:15
3 Ene Kantak.
08:50
Dimitri.
09:05
Globo Etxaldea.
09:10
Munki eta Trunk.
09:20
Rita eta Krokodilo.
09:30
Txik Iletsu.
09:40
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:00
Olivia.
10:25
Nody, jostalandiako detektibea.
10:35
Berebiziko espioiak.
11:00
Peabody eta Sherman.
11:25
Voltron, kondairetako defendatzailea.
11:45
Berealdiko espioiak.
12:05
Martin Mistery.
12:30
Avatarazken aire maisua.
12:55
Doraemon.
13:40
Shaun arditxoa.
13:55
Psammyren Showa.
ETB 2

ETB 2

07:05
Rutas por Euskal Herria.
07:30
No es pais para sosos.
08:50
Objetivo Euskadi.
09:05
Expedition New Guinea.
09:45
Chiloé.
10:15
Escépticos.
10:55
Palabra de Ley.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pìlota.
08:30
Vaya semanita.
13:35
Mi querido Klikkowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
09:30
Asteko kronika.
10:00
Txantxangorria 24.
11:00
Asteko kronika.
11:30
Azkoitia.
12:20
Bizi Musika.
12:30
Asteko kronika.
13:00
Kanaldude.
La 1

La 1

08:25
Los desayunos de TVE.
10:00
Análisis 10N.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Página Dos.
08:00
Dokumentala.
08:45
La 2 Express.
09:00
Escarabajo verde.
09:25
Documental.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documental.
12:35
Zinema. Masterson de Kansas. 1954.
13:45
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Noticias de la mañana.
09:00
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun 1 .
14:40
Gaur egun kirolak.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:00
Ahoz Aho.
18:05
Teknopolis.
18:30
DBH.
18:35
Chiloé.
19:05
Dragoi bola.
20:00
Gaur Egun 2.
20:40
Gaur egun kirolak.
20:50
Eguraldia.
21:00
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:30
Lakebottom kanpamentua.
15:15
Rocket Monkeys.
15:45
Doraemon.
17:00
Maya Erlea.
17:45
Kaixo Timmy!.
17:55
Olivia.
18:15
Dimitri.
18:25
Txiki Iletsu.
18:40
Nody, jostalandiako detektibea.
19:00
Pingu .
19:20
Tib eta Tumtum.
19:45
Txau-Txau, Txio eta Panda.
20:10
Kody Kapow.
20:30
3 Ene kantak.
20:55
Rita eta kokodrilo.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri 1.
15:50
Teleberri kirolak.
16:05
Eguraldia.
16:20
¿Que me estás contando?.
16:30
Yo sé más que tú.
17:15
¿Qué me estas contando?.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri 2.
21:55
Teleberri kirolak.
ETB 4

ETB 4

15:25
Basque Country Vertical.
16:30
Una esvástica sobre el Bidasoa.
17:30
Del país de los vascos.
19:05
Euskal Herria: la mirada mágica.
19:25
Date el bote.
21:10
Yo sé más que tú.
21:55
Y punto.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Koldo Soret.
15:00
Elkarrizketa ttap.
15:30
11Leiho .
16:30
Asteko kronika.
17:00
Urrutia junbe.
17:30
Hiri baratzea.
18:00
Musika zuzenean.
18:30
Gurean Gaur..
19:00
Ireki kaxa.
19:30
Gurean gaur.
20:00
Kiliklon 06.
20:30
Gurean Gaur..
20:55
Hezurren memoria.
21:40
Gakoak.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
El tiempo ..
16:25
Mercado central.
17:20
Servir y proteger.
18:20
Acacias, 38.
19:15
España en directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:15
Documenta2.
19:55
Documental.
20:30
La2 Noticias.
21:10
Documental.
Antena 3

Antena 3

15:00
Noticias.
15:45
Deportes.
16:00
Karlos Argiñano receta especial.
16:03
Tu tiempo con Roberto Brasero.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Noticias.
21:30
Los deportes.
21:40
La previsión de las 9.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:15
Ahotsak.
23:25
Egunak Egin Du.
00:10
Ur handitan.
01:05
Ahoz aho.
ETB 3

ETB 3

00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:10
Julien erregea.
00:30
Katu botadunaren abenturak.
00:50
Home, Tip eta Oren Abenturak.
01:10
Aita-amabitxi magikoak.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:30
Juego de Cartas.
01:15
Film laburra. Txintxorro.
01:30
El zapping de La noche de ....
02:10
Vaya semanita.
02:35
Atrápame si puedes.
03:20
Yo sé más que tú.
ETB 4

ETB 4

22:30
Cine:"Dinero oscuro".
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
01:10
Herri kirolak.
02:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
02:40
Bost baietz!.
Hamaika

Hamaika

22:10
Marakana txikia.
23:10
Hezurren memoria.
23:50
Gakoak.
La 1

La 1

22:05
TVemos.
22:45
Promesas de arena.
23:55
Titanes sin fronteras.
00:35
Zinema. Machete. 2010.
02:10
La noche en 24H.
La 2

La 2

22:00
El comisario Montalbano.
23:50
Imoprescindibles.
00:55
Conciertos Radio3.
01:25
Dokumentalak.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Zinema. Thi Mai, rumbo a Vietnam. 2017.
01:00
Mas voz kids.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.