Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Hamaika TB

Hamaika Telebista

Zuzeneko emisioa

Publizitatea

Programazioa

Goiza

Arratsaldea

Gaua

Gaur

Ostirala, Uztailak 10

Gaur

Ostirala, Uztailak 10

08:30

Naiz yoga.

09:00

Zumba naiz.

09:30

Gakoak.

10:00

Kiliklon.

10:15

Zuk zeuk egin.

10:30

Pandoraren kutxa.

11:00

Gurean gaur.

11:30

Musika zuzenean.

12:00

Artekale.

12:30

Gakoak.

13:00

Kolpez kolpe.

14:00

Km0 errezetak.

14:15

Eugeniren txokoa.

14:30

Gurean gaur.

15:00

Ttap elkarrizketa.

15:30

11 lehio.

16:30

Gurean gaur.

17:00

Musika zuzenean.

17:30

Artekale.

18:00

Elkarrizketa.

18:30

Gurean gaur.

19:00

Bizi musika.

19:30

Gurean gaur.

20:00

Elkarrizketa.

20:30

Gurean gaur.

21:00

Elkarrizketa .

21:30

Asteko kronika.

22:00

Dokumentala.

22:30

Kolpez kolpe.

23:30

Musika zuzenean.

00:05

Etxeko sessions.

Larunbata

Uztailak 11

Larunbata

Uztailak 11

08:30

Naiz yoga.

09:00

Zumba naiz.

09:30

Gurean gaur.

10:00

Kiliklon.

10:15

Zuk zeuk egin.

10:30

Pandoraren kutxa.

11:00

Gurean gaur.

11:30

Zizelkariak dokumentala.

12:30

Gurean gaur.

13:00

Hamaika sessions.

14:00

Km0 errezetak.

14:30

Gurean gaur.

15:00

Ttap elkarrizketa.

15:30

11 lehio.

16:30

Gurean gaur.

17:00

Hezurren memoria.

18:30

Gurean gaur.

19:00

Dapa.

19:10

Zuk zeuk egin.

19:20

Klik batean.

19:30

Pandoraren kutxa.

20:00

Lotsagabe.

20:20

Km0 errezetak.

20:30

Asteko kronika.

21:00

Zizelkariak dokumentala.

22:00

Kolpez kolpe.

23:00

Musika zuzenean.

23:30

Musikariak ikastetxeetan.

00:00

Marakana txikia.

00:05

Eskatzea libre.

Asteartea

Uztailak 14

Asteartea

Uztailak 14

08:30

Naiz yoga.

09:00

Zumba naiz.

09:30

Asteko kronika.

10:00

Kiliklon.

10:15

Zuk zeuk egin.

10:30

Pandoraren kutxa.

11:00

Asteko kronika.

11:30

Euskaltzale.

12:30

Asteko kronika.

13:00

Ajoarriero.

13:30

Lotsabako.

14:00

Km0 errezetak.

14:15

Eugeniren txokoa.

14:30

Gurean gaur .

15:00

Ttap elkarrizketa.

15:30

11 leiho.

16:30

Gurean gaur .

17:00

Hiri baratzea.

17:30

Lotsagabe.

18:00

Musika zuzenean.

18:30

Gurean gaur.

19:00

Bizi musika.

19:30

Gurean gaur.

20:00

Elkarrizketa.

20:30

Gurean gaur.

21:00

Elkarrizketa.

21:30

Gakoak.

22:00

Marakana txikia.

23:00

Elkarrizketa.

23:30

Gakoak.