Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Josep Maria Pou & Teatre Romea: Viejo amigo Cicerón

    SANTURTZI


    19:30


    Serantes aretoan


    (2019-11-17)

  • Eidabe: Mari eta gaileta fabrika

    AZPEITIA


    17:00


    Soreasu antzokian


    (2019-11-17)

  • Panicmap: Pequeño Big Blue

    DONOSTIA


    16:30


    Egia kultur etxean


    (2019-11-17)

  • Engruna: Loops

    GERNIKA-LUMO


    17:00


    Lizeo antzokian


    (2019-11-17)

  • Borobil: Roman eta Julieta

    VILLABONA


    19:30


    Gurea antzokian


    (2019-11-17)

  • Oihan Vega: Musikarium

    URRETXU


    17:00


    Labeaga aretoan


    (2019-11-17)

  • Daniel Veronese & Uve Dos: El nombre

    BILBO


    19:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-11-17)

  • Kulunka: Quitamiedos

    LEZO


    20:00


    Gezalan


    (2019-11-17)

  • Gorakada: Ulisesen bidaia

    ANDOAIN


    17:00


    Basteron


    (2019-11-17)

  • Teatro Paraíso: Xocolat

    URNIETA


    18:00


    Saroben


    (2019-11-17)

  • Maider Lopez eta Inalvis Etxebarria: Sagutxo tuntuna

    DURANGO


    12:00


    17:30ean eta 18:30ean, San Agustin kulturgunean


    (2019-11-17)

  • Mumusic Circus: Pequeños príncipes

    BILBO


    18:00


    BBK aretoan


    (2019-11-17)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen aretoan


    (2019-11-17)

  • La Coja Dansa: Urtzaroa

    ELORRIO


    17:00


    Arriola antzokian


    (2019-11-17)

  • Tartean: Ghero

    PASAIA


    19:00


    Juanba Berasategi aretoan


    (2019-11-17)

  • Demode Quartet: Epa txiki!

    GETXO


    18:00


    Muxikebarrin


    (2019-11-17)

  • Haurrentzako Antzerki musikala: Musikarium

    URRETXU


    17:00


    Labeaga Aretoan


    (2019-11-17)

  • Potx eta Lotx pailazoak: Etxean

    BERGARA


    17:30


    udal pilotalekuan


    (2019-11-17)

  • Baga Biga: Musikarium

    URRETXU


    17:00


    Labeagan


    (2019-11-17)

  • Glu Glu: Mari Errauskin

    ELGOIBAR


    16:30


    Herriko antzokian


    (2019-11-17)

  • GHERO: Azken euskalduna Tartean Teatroak ekoiztua

    PASAIA


    19:00


    Pasaia Donibaneko Kultur Etxean


    (2019-11-17)

  • Kulunka Teatro konpainiaren eskutik, 'Quitamiedos' lana. 8 euro.

    LEZO


    20:00


    Gezala Auditoriumean


    (2019-11-17)

  • Kamikaz kolektiboa: 'Panpina'.

    OIARTZUN


    19:00


    Udaletxeko areto nagusian.


    (2019-11-17)

  • Artedrama, Axut eta Dejabu konpainien 'Zaldi urdina'antzezlana.  Sarrerak, 8 euro.

    ERRENTERIA


    19:00


    Niessen Kulturgunean


    (2019-11-17)

  • 'Ghero Azken Euskalduna'

    PASAIA


    19:00


    Pasai Donibaneko Juanba Berasategi Auditorioan.


    (2019-11-17)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    ANDOAIN


    12:00


    Goiburu auzoa. Ermita


    (2019-11-17)

  • Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

    ARRASATE


    17:00


    Uarkape pilotatekua


    (2019-11-17)

  • Bertsolariak

    ALTZO




    (2019-11-17)

Bestelakoak

  • Zine Klub saioak 15.-La ultima leccion (Sebastian Marnier) 22.-Pajaros de verano (Cristina Gallego eta Ciro Guerra) 29.-La caida del imperio americano (Denys Arcand)

    ZUMARRAGA


    22:15


    Zelai Aristi Aretoan


    (2019-11-15tik 2019-11-29ra.)

  • Playmobil filma Lino de Silvo

    LEGAZPI


    17:00


    Latxartegi aretoan


    (2019-11-17)

  • "El silencio de la ciudad blanca" Daniel Calparsoro

    LEGAZPI


    19:30


    Latxartegi Aretoan


    (2019-11-17)

  • Pagoetara mendi irteera

    ASTIGARRAGA


    09:00


    Joseba Barandiaran plazan


    (2019-11-17)

  • Lekim konpainiaren klariona tailerra

    ASTIGARRAGA


    12:00


    Andre gobadarien plazan


    (2019-11-17)

  • XXII. Euskal Azoka

    SONDIKA


    10:00


    15:00etara, herrian


    (2019-11-17)

  • Aloña Mendiko sailak antolatuta Oñati mugarriz mugarri (II) Oñati-Jentilarri-Gorostiaga-Udana-Arratola-Barrendiola

    OñATI


    08:00


    Mendi Irteera


    (2019-11-17)

  • "Artantxuriketan ikuskizuna" Ansa Ahizpak & Ama

    BAZTAN


    19:00


    Elizondoko Arizkunenea kultur etxean


    (2019-11-17)

  • Arte azoka

    HONDARRIBIA


    10:00


    Kirol kaian


    (2019-11-17)

  • 'Garabateando' kalean margotzeko jarduera. Denei irekia. Doan.

    HONDARRIBIA


    11:00


    San Pedro kalean.


    (2019-11-17)

  • Arkeologia Tailerra - San Juan Baleontzia

    PASAIA


    11:00


    Albaola Itsas Faktoria


    (2019-11-17)

Dantza

  • Dantzaz: Ehuna

    BASAURI


    12:30


    Social antzokian


    (2019-11-17)

  • Bikote Gazteen Euskal Herriko Dantza Solte Txapelketa

    BERGARA


    12:00


    Seminarixoan


    (2019-11-17)

  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN


    18:00


    Pagoa aretoan.


    (2019-11-17)

Erakusketak

  • Bizkaiko golkoan hondoratzeak

    PLENTZIA



    Plasentia Butron museoan


    (2019-04-03tik 2020-01-06ra.)

  • Burdinoletan zehar. Bizkaia, territorio ferrón

    MUSKIZ



    El Pobal burdinolan


    (2019-07-11tik 2019-12-31ra.)

  • Blade Runner

    PORTUGALETE



    Rialia industria museoan


    (2019-07-16tik 2019-11-24ra.)

  • Auschwitz, konzentrazino-esparru nazi alemaniarra

    ERANDIO



    Jon Alberdi zentroan


    (2019-09-12tik 2020-03-12ra.)

  • Ilustratzailearen Txokoa: Yolanda Mosquera

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-10-30tik 2019-12-08ra.)

  • "Caf, mende bat burdinbidearen zerbitzura"

    DONOSTIA



    Okendo kultur etxean


    (2019-10-30tik 2019-12-13ra.)

  • "Paul Naschy: autobiografia bat iruditan"

    DONOSTIA


    11:00


    Okendo kultur etxean


    (2019-11-01tik 2019-12-14ra.)

  • Pau Figueres-en "Fish Food"

    DONOSTIA



    Egia kultur etxean


    (2019-11-08tik 2019-11-29ra.)

  • XXXIII. Argazki Lehiaketa

    LEIOA


    10:00


    KULTUR Leioako Erakusketa gelan


    (2019-11-08tik 2019-12-08ra.)

  • "Jane Austen, bizita eta obra"

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-11-08tik 2020-02-02ra.)

  • Rebéca Dautremerren "Princesses"

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-11-11tik 2019-11-24ra.)

  • J.L. Torralba Margo erakusketa

    BAZTAN


    18:00


    Arizkunenea Kultur Etxea. Elizondon


    (2019-11-11tik 2019-11-24ra.)

  • Ortzadar X. Argazki erakusketa

    ORDIZIA


    18:00


    Barrena kultur etxean


    (2019-11-11tik 2019-11-29ra.)

  • Topaleku Nerea Uribarriren Erakusketa

    EIBAR


    19:00


    Arrate Kultur Elkartean


    (2019-11-12tik 2019-11-17ra.)

  • Arte Bai!! Taldearen erakusketa

    BILBO



    El Patio estudioa. Urkixo Zumarkalea, 27, barne patioa


    (2019-11-14tik 2019-11-29ra.)

  • "Prohibido fijar carteles" Miriam Inza

    URRETXU


    17:30


    Juan de Lizarazu erakusketa aretoan


    (2019-11-15tik 2019-12-01ra.)

Hitzaldiak

  • Julen Sanchez: Gaztaroa eta jokoarekiko mendekotasuna

    ELGETA


    18:00


    ludotekan


    (2019-11-17)

  • "Jainkoak ez dit barkatzen" filma

    LARRESORO



    Larresoro


    (2019-11-17)

Ikastaroak

  • Gazte Sortegiak sormen-eskola

    GASTEIZ


    10:00


    Oihaneder Euskararen Etxea


    (2019-09-02tik 2020-06-30ra.)

  • "Grandes Museos del Mundo" ikastaroa

    DONOSTIA


    17:30


    Arrupe Aretoa, Garibay kalea, 19


    (2019-10-07tik 2019-12-09ra.)

  • BIZKAI. Euskal Dantza Tradizionaleko Urteroko XLII. ikastaroa

    BILBO



    Autonomia 44 behea


    (2019-10-14tik 2020-05-06ra.)

  • Azaroaren 20ean 0-1 urteko umeentzako masaje tailerra burutuko dugu, José Ramón Maduit-en eskutik eta doakoa izango da

    DONOSTIA


    11:00


    Egia kultur etxean


    (2019-10-31tik 2019-11-20ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • Ikuska, Pasaiako Badiako Nazioarteko Film Laburren Erakustaldia

    PASAIA



    Trintxerpeko alkateordetzan eta Donibaneko kulturgunean


    (2019-11-15tik 2019-11-23ra.)

  • IKUSKA Pasaiako Badiako Nazioarteko XXI. Film Laburren Erakusketa.

    PASAIA


    20:00


    Trintxerpeko Alkateordetzan eta Juanba Berasategi Auditorioan.


    (2019-11-15tik 2019-11-23ra.)

  • Ziaboga dokumentala

    HONDARRIBIA


    18:30


    Itsas Etxean


    (2019-11-17)

  • 'Ciaboga/Ziaboga' gaztelerazko dokumentalaren proiekzioa. Sartzea debalde da.

    HONDARRIBIA


    18:30


    Itsas Etxea Auditoriumean.


    (2019-11-17)

Jaiak

  • Kuadrillategi Eguna egingo dute. 11:00etan, lezoarren harrera gainerako gazteei Karlos Saldise plazan; ondoren, joko eta jolasak; 13:30ean, bazkaria; 15:00etan, DJ Luken Karlos Saldisen; 17:00etan, agurra.

    LEZO


    11:00


    Lezon


    (2019-11-17)

Musika

  • Kantaka abesbatza: Mozarten Koroatze meza

    LAZKAO


    19:30


    San Migel parrokian


    (2019-11-17)

  • Elizagoien Ahizpak

    AIA


    19:30


    eta 23:00etan, Urdanetan, Ximorren


    (2019-11-17)

  • Jon Gurrutxaga & Urbil Artola

    ELORRIO


    20:00


    Portalekuan


    (2019-11-17)

  • Pedro Guerra eta Sara Raez

    DONOSTIA


    19:00


    Viktoria Eugenia antzokian


    (2019-11-17)

  • Udalaren Txistulari Taldea

    DONOSTIA


    12:00


    Udalbatza aretoan


    (2019-11-17)

  • Salvador Sobral

    BILBO


    19:00


    Arriaga antzokian


    (2019-11-17)

  • Dirty Dozen Brass Band

    BILBO


    19:30


    Kafe Antzokian


    (2019-11-17)

  • Udal Musika Banda: Etorkizuneko haizeak

    BILBO


    12:00


    Euskalduna jauregian


    (2019-11-17)

  • Sarah Vista

    OñATI


    12:30


    Gaztelekuan


    (2019-11-17)

  • Listener eta Sara Zozaya

    DONOSTIA


    19:30


    Dabadaban


    (2019-11-17)

  • The Lizzards

    BILBO


    13:00


    Crazy Horsen


    (2019-11-17)

  • Pedro Guerra: Golosinas 2018

    DONOSTIA


    19:00


    Victoria Eugenia Antzokian


    (2019-11-17)

  • Xabi (Señor No)

    ANDOAIN


    19:00


    gaztetxean


    (2019-11-17)

  • Gospela: "Spirit"

    LEGAZPI


    19:00


    Parrokian


    (2019-11-17)

  • Suhar abesbatza

    OñATI


    19:00


    Santa Ana antzokian


    (2019-11-17)

  • Orkestrina Band Jazpana

    TOLOSA


    18:00


    Alondegian


    (2019-11-17)

  • Irun Hiria musika banda

    IRUN


    12:30


    Amaia zentroan


    (2019-11-17)

  • Tomas Garbizu Musika Eskolako txistu taldearen Santa Zeziliako kalejira.

    LEZO


    11:00


    Lezotik zehar


    (2019-11-17)

  • Joxe Mendizabal

    ADUNA


    17:30


    frontoian


    (2019-11-17)

  • Ispirit gospel taldea

    LEGAZPI


    19:00


    parrokian


    (2019-11-17)

  • Coppel

    BILBO


    13:30


    Residencen, eta 18:30ean, Coppolan


    (2019-11-17)

  • The Lizards eta Las Sexpeares

    BILBO


    13:30


    Itsas Museoan


    (2019-11-17)

  • Cuarentena

    BILBO


    13:00


    Satelite T-n


    (2019-11-17)

  • Surfer Joe

    BERMEO


    13:30


    Beleza Malandran


    (2019-11-17)

  • Cafe Cubano

    PORTUGALETE


    13:30


    La Perdizen


    (2019-11-17)

  • Aguxtin Alkhat

    LARRABETZU


    18:30


    Hori Bai gaztetxean


    (2019-11-17)

  • Ines Osinaga - Alutik

    SORALUZE


    12:30


    Herri Antzokian


    (2019-11-17)

  • Irun Hiria Musika Bandaren kontzertua.

    IRUN


    12:30


    Amaia Kultur Zentroan.


    (2019-11-17)

  • Txistu taldearen alborada

    HONDARRIBIA


    08:00


    Alde Zaharrean eta Puntalean.


    (2019-11-17)

  • Illumbe Musika Banda Pasaia Musikaleko Gaiteroekin batera.

    PASAIA


    12:00


    Trintxerpen.


    (2019-11-17)

  • Sarah Vista Band

    OñATI


    12:30


    Gaztelekuan


    (2019-11-17)

Egutegia

2019ko azaroa
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Bilatzailea