Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • "Losers (Galtzaileak)" Aitziber Garmendia & Jon Plazaola

    DONOSTIA


    20:00


    Antzoki Zaharrean


    (2019-08-14tik 2019-08-18ra.)

  • Imanol Arias: El Coronel no tiene quien le escriba

    DONOSTIA


    20:00


    Victoria Eugenia


    (2019-08-16tik 2019-08-18ra.)

Bertsolaritza

  • Bertsolariak

    DEBA


    12:00


    Igaza tabernatik hasita


    (2019-08-17)

  • Jaiak. Bertsolariak

    ONDARROA


    13:00


    Alameda eta Alde Zaharra


    (2019-08-17)

  • Ezkorbruten bertso emanaldia

    DONIBANE GARAZI



    Plaza


    (2019-08-17)

Bestelakoak

  • FOTO ARTE 15. argazki lehiaketaren erakusketa, Ibaiondoko gizarte etxeko erakusketa gunean

    GASTEIZ



    Gasteiz


    (2019-07-31tik 2019-08-31ra.)

Erakusketak

  • Inoiz ez erreala / Beti egiazkoa, artearen eta literaturaren arteko sinbiosiari buruzko erakusketa

    BILBO



    Azkuna zentroan


    (2019-03-14tik 2019-09-22ra.)

  • El Amparo eta bere sukaldariak

    BILBO



    Ondare aretoan


    (2019-03-14tik 2019-09-28ra.)

  • Jenny Holzer. Zera deskribaezina

    BILBO



    Guggenheim museoan


    (2019-03-22tik 2019-09-08ra.)

  • Speeltheater Holland

    TOLOSA



    Topic zentroan


    (2019-03-23tik 2019-09-15ra.)

  • Bizkaiko golkoan hondoratzeak

    PLENTZIA



    Plasentia Butron museoan


    (2019-04-03tik 2020-01-06ra.)

  • Atzera begira: Giorgio Morandi eta antzinako maisuak

    BILBO



    Guggenheim museoan


    (2019-04-12tik 2019-10-06ra.)

  • Luis Olaso: Orgánico margo erakusketa

    DONOSTIA



    Kur Gallery arte galerian


    (2019-05-17tik 2019-09-07ra.)

  • Jose Ramon Anda: Lantegi

    DONOSTIA



    Kubo-Kutxa aretoan


    (2019-05-24tik 2019-08-25ra.)

  • Ignacio Zuloaga 1870-1945

    BILBO



    Arte Ederren Museoan


    (2019-05-29tik 2019-10-20ra.)

  • Zubiaurretarrak. Memoria grafikoa

    BILBO



    Arte Ederren Museoan


    (2019-06-05tik 2019-10-06ra.)

  • Gentz del Valle: Perséfone no habla

    IRUN



    Menchu Gal galerian


    (2019-06-07tik 2019-09-08ra.)

  • Ilustratzailearen Txokoa: Iker Ayestaran

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-06-12tik 2019-09-15ra.)

  • Guztiok gara migratzaile

    ORMAIZTEGI



    Zumalakarregi museoan


    (2019-06-20tik 2019-08-30ra.)

  • Euskara ibiltaria

    BERMEO



    Arrantzaleen Museoan


    (2019-06-20tik 2019-09-17ra.)

  • Hernanin ikusiyak (1875-1975) argazki erakusketa

    HERNANI



    Biteri kultur etxean


    (2019-06-22tik 2019-09-11ra.)

  • "Dennis salbatu" Ted van der Hulst argazkilari nederlandarrak Dennis orangutan kumearen historia kontatzen digu

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-07-01tik 2019-09-08ra.)

  • Ezustekoak

    OñATI



    Turismo bulegoan


    (2019-07-01tik 2019-10-15ra.)

  • Zurjolerekin ihia landu duten ikasleen lanak

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-07-02tik 2019-08-31ra.)

  • Galdu genuen hiria. Hiri-ondarearen kudeaketa Donostian, 1950-2019.

    DONOSTIA


    17:00


    Okendo kultur etxeko areto berrian


    (2019-07-03tik 2019-08-24ra.)

  • #finaestampa_

    GETARIA



    Cristobal Balentziaga museoan


    (2019-07-03tik 2019-09-29ra.)

  • Javier de Reparaz: -Tik AT

    DONOSTIA



    Kristinaeneako Ingurumen Baliabideen etxean


    (2019-07-04tik 2019-08-25ra.)

  • Kutxa Kultur Moda

    ERRENTERIA



    Jantziaren zentroan


    (2019-07-04tik 2019-08-31ra.)

  • Ozeana. 6 begirada artistiko

    DONOSTIA



    Euskal Itsas Museoan


    (2019-07-04tik 2019-09-22ra.)

  • Jesper Just: Ikuskizun izengabe hau

    BILBO



    Guggenheim museoan


    (2019-07-04tik 2019-10-20ra.)

  • Iratxe Hernandez Simal: Magalean

    DEBA



    Andre Mari elizako klaustroan


    (2019-07-06tik 2019-09-01ra.)

  • Donostiako Soinua: 80. Musika Hamabostaldia

    DONOSTIA



    San Telmo museoan


    (2019-07-06tik 2019-09-01ra.)

  • Mentxu Gal: Margotzeko bizi, bizitzen margotu

    DONOSTIA



    Koldo Mitxelena Kulturunean


    (2019-07-11tik 2019-09-28ra.)

  • Burdinoletan zehar. Bizkaia, territorio ferrón

    MUSKIZ



    El Pobal burdinolan


    (2019-07-11tik 2019-12-31ra.)

  • Begira, bildumako margolanak

    BILBO



    BilboArten


    (2019-07-12tik 2019-08-22ra.)

  • Argiñetako Azenari hilarria (Elorrio)

    BILBO



    Bizkaiko Arkeologia Museoa


    (2019-07-13tik 2019-10-13ra.)

  • Menchu Gal: Aguafuertes del norte

    IRUN



    CBA liburutegian


    (2019-07-15tik 2019-08-30ra.)

  • Julian Redondo: Custom. Sentimiento de libertad

    ZARAUTZ



    Photomuseumen


    (2019-07-15tik 2019-09-01ra.)

  • Leire Urbeltz: Fatxada proiektua

    BILBO



    Azkuna zentroan


    (2019-07-15tik 2019-09-16ra.)

  • Uriel Orlow & Jumana Manna

    DONOSTIA



    Tabakaleran


    (2019-07-16tik 2019-10-06ra.)

  • Blade Runner

    PORTUGALETE



    Rialia industria museoan


    (2019-07-16tik 2019-11-24ra.)

  • Gema Arrugaeta: Zipriztinduz

    DONOSTIA



    Tabakaleran


    (2019-07-17tik 2019-09-08ra.)

  • Bakioko Margozaleak

    BAKIO



    Txakolingunean


    (2019-07-17tik 2019-10-10ra.)

  • '3 leku, 3 paisai, 3 akzio' erakusketa. Judas Arrietak herriko haurrekin iaz sorturiko hiru koadroez gain, Arrietaren beste askotariko lanak ikus daitezke.

    HONDARRIBIA



    Medievo kafetegian (Gipuzkoa plaza)


    (2019-07-18tik 2019-08-30ra.)

  • Salvador Dalí: obra grafikoa

    DURANGO



    Arte eta Historia Museoa


    (2019-07-18tik 2019-09-15ra.)

  • Mikel Lertxundi: Orekaren bila

    BILBO



    Rekalde aretoan


    (2019-07-18tik 2019-10-13ra.)

  • Harriak 2019: Barru, barre, barrene

    GUEñES



    Arenatzarten


    (2019-07-19tik 2019-09-02ra.)

  • N-estetika 3

    BAZTAN


    11:00


    elizondon, jaime urrutia kalean


    (2019-07-20tik 2019-08-18ra.)

  • Mundu ikusezina

    BILBO



    Santutxuko metro geltokian


    (2019-08-01tik 2019-08-31ra.)

  • Ertibil Bizkaia 2019: 18 artista sarituren lan bana

    BALMASEDA



    Horkasitas jauregian


    (2019-08-01tik 2019-09-03ra.)

  • "Hello, Robot.Diseinua gizakia eta makinaren artean"

    DONOSTIA


    10:00


    San Telmo Museoan


    (2019-08-01tik 2019-09-29ra.)

  • Hello Robot

    DONOSTIA


    11:00


    San Telmo Museoa


    (2019-08-02tik 2019-08-30ra.)

  • Arantza Baskaran

    BERGARA



    Aroztegi aretoan


    (2019-08-02tik 2019-09-08ra.)

  • Jorge Oteiza: Marrazkiak, estanpak, hitzak [eta eskulturak]

    PASAIA



    Victor Hugo Etxean


    (2019-08-02tik 2019-09-29ra.)

  • Katixa Goldarazena, Iñigo Pastrana eta J.F. Vaquero Mata: Hau ez da Hau

    EA



    Eskolondo kultur etxean


    (2019-08-08tik 2019-08-30ra.)

Ikus-entzunezkoak

  • "Vivian Maier, argazkilari errebelatua"

    DONOSTIA



    Tabakaleran


    (2019-07-16tik 2019-10-20ra.)

  • Elkarteen Eguna

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-08-17)

Lehiaketak

  • 11. Elkar ilustrazio eta ipuin lehiaketa

    DONOSTIA



    Aiete kultur etxean


    (2019-07-01tik 2019-09-08ra.)

Musika

  • Musika Hamabostaldia

    DONOSTIA



    hiriko hainbat gunetan


    (2019-08-01tik 2019-08-31ra.)

  • Bebe

    DONOSTIA


    23:45


    Sagues


    (2019-08-16tik 2019-08-17ra.)

  • Herenegun

    DONOSTIA


    23:05


    Donostia


    (2019-08-17)

  • Liher + The Baboon Show

    DONOSTIA


    23:05


    Donostia


    (2019-08-17)

  • Macaco

    DONOSTIA


    23:45


    Donostia


    (2019-08-17)

  • Erromeria Agurtzane eta Ion Elustondorekin

    AZKOITIA


    22:00


    Balda plazan


    (2019-08-17)

  • Makala

    ARANTZA


    22:00


    Arantza


    (2019-08-17)

  • Holy Txala + Phill Cambell & The Bastard Sons + Akerbeltz

    GERNIKA-LUMO


    22:00


    Gernika-Lumo


    (2019-08-17)

  • Los Zopilotes Txirriaos + Altxa Porru

    ARETXABALETA


    23:00


    Aretxabaleta


    (2019-08-17)

  • Idolos Del Extraradio + Uger

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-08-17)

  • La Banda Trapera Del Río + Tiparrakers

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-08-17)

  • Paul Collins Beat

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-08-17)

  • Rise To Fall + The Space Octopus

    BILBO


    23:00


    Bilbo


    (2019-08-17)

  • Bastardix + Nogen + DJ Reimy

    BURLATA


    23:00


    Burlata


    (2019-08-17)

  • Bake Faltsua + Streetwise + Iluntzean + Nafar Gudariak

    BURLATA


    21:00


    Burlata


    (2019-08-17)

  • Izaskun del Cerro eta Lagunak

    LAUDIO


    21:00


    Laudio


    (2019-08-17)

  • Herdoil + Sporocom + Bidelapurrak + Sustrai Berriak

    TAFALLA


    22:30


    Tafalla


    (2019-08-17)

  • Ingo al Deu?+ Eskean Kristo + Skabidean & the Black Birds + Potato

    DEBA


    20:00


    Deba


    (2019-08-17)

  • Antton Larrandaburu & Bitxiloreak + Pelax + Doctor Mephisto + DJ Tirri&Tery

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-08-17)

  • Modus Operandi

    LAUDIO


    22:00


    Laudio


    (2019-08-17)

  • Foisis Jaunak

    AZKAINE



    Azkaine


    (2019-08-17)

  • Antton Larrandaburu & Bitxiloreak

    DONIBANE GARAZI



    Donibane Garazi


    (2019-08-17)

Egutegia

2019ko abuztua
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

Bilatzailea