Laugarren JARDUNALDIA
Irailaren 14an Ordua TB
Huesca-Rayo 21:00 BeIN
Irailaren 15ean Ordua TB
Atletico Madril-Eibar 13:00 BeIN
Reala-Bartzelona 16:15 BeIN
Valentzia-Betis 18:15 BeIN
Athletic-Real Madril 20:45 Mov. Parti
Irailaren 16an Ordua TB
Leganes-Vila-Real 12:00 BeIN
Espanyol-Levante 16:15 BeIN
Valladolid-Alaves 18:30 BeIN
Sevilla-Getafe 20:45 BeIN
Irailaren 17an Ordua TB
Girona-Celta 21:00 Gol
Pt. J I B G A K
. 1. Bartzelona 9 3 3 0 0 12 2.
. 2. Real Madril 9 3 3 0 0 10 2.
. 3. Celta 7 3 2 1 0 5 2.
. 4. Levante 4 3 1 1 1 6 4.
. 5. Sevilla 4 3 1 1 1 4 2
. 6. Athletic 4 2 1 1 0 4 3.
7. Espanyol 4 3 1 1 1 4 3.
8. Reala 4 3 1 1 1 5 5.
9. Getafe 4 3 1 1 1 2 2.
10. At. Madril 4 3 1 1 1 2 3.
11 Alaves 4 3 1 1 1 2 4.
12. Girona 4 3 1 1 1 2 4
13. Betis 4 3 1 1 1 1 3.
14. Huesca 4 3 1 1 1 6 11.
15. Eibar 3 3 1 0 2 3 5
16. Valladolid 2 3 0 2 1 0 1
17. Valentzia 2 3 0 2 1 3 5
. 18. Vila-real 1 3 0 1 2 1 3
. 19. Leganes 1 3 0 1 2 4 8
. 20. Rayo 0 2 0 0 2 1 5
. Txapeldunen Ligara. Europa ligara. Bigarren Mailara
ESPAINIAKO bigarren maila
Laugarren JARDUNALDIA
Larunbatean Ordua TB
Osasuna-Almeria 16:00 Liga 123
Pt. J I B G A K.
. 1. Sporting 7 3 2 1 0 5 1
. 2. Malaga 6 2 2 0 0 3 1
. 3. Mallorca 6 3 2 0 1 2 1
. 4. Albacete 5 3 1 2 0 5 2.
. 5. Oviedo 5 3 1 2 0 6 4
. 6. Las Palmas 5 3 1 2 0 4 2
7. Granada 5 3 1 2 0 3 1.
8. Deportivo 5 3 1 2 0 4 3.
9. Cadiz 5 3 1 2 0 3 2
10. Zaragoza 5 3 1 2 0 3 2
11. Lugo 4 3 1 1 1 5 5
12. Alcorcon 4 3 1 1 1 2 2
13. Reus 4 3 1 1 1 2 2
14. Tenerife 3 3 0 3 0 4 4
15. Majadah. 3 3 1 0 2 2 3
16. Numantzia 2 3 0 2 1 6 7
17. Elx 2 3 0 2 1 1 3
16. Almeria 1 2 0 1 1 1 2
17. Extremadura 1 3 0 1 2 1 4
. 18. Gimnastic 1 3 0 1 2 1 4
. 19. Osasuna 1 3 0 1 2 1 4
. 20. Kordoba 1 3 0 1 2 5 10
. Lehen Mailara
. Igoera kanporaketara. 2. B Mailara
EUSKAL HERRIKO TXAPELKETA
Pt. J I B G A K
. 1. Eibar 3 1 1 0 0 2 1.
. 2. Athletic 0 0 0 0 0 0 0.
3. Alaves 0 0 0 0 0 0 0
4. Reala 0 1 0 0 1 1 2
. Finalera
Futboleko sailkapenak
Sailkapenak, emaitzak, egutegia...
Iruzkinak
Ez dago iruzkinik
Ordenatu