Parte hartzea: igandetik asteartera, webgunean. Saridunak ostegunetan argitaratzen dira. Sariez gozatzeko, BERRIAlagun txartela aurkeztu behar da.

Asteko eskaintzak

IRTEERA ARGIAK

Bost disko

Eñaut Elorrieta

Elkar

1376 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Galarraga Fraile, Olatz (Errenteria)
Uriarte Martinez, Ignacio (Donostia)
Ansola Uriguen, Iñaki (Eibar)
Gobea Ikastola (Uribarri Gaubea)
Portale Kultur Elkartea (Zestoa)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

RUPER ORDORIKA KAFE ANTZOKIAN

Bost disko

 Elkar

1458 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Garagarza Arozena, Juan Mari (Azpeitia)
Kamio Tolosa, Nuria (Valls)
Ugarte Irizar, Malen (Bergara)
Garai Hinojal, Jesus (Gasteiz)
Unzueta Zelaieta, Aitor (Durango)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

PIER PAUL BERZAITZ

Bost disko

L´ORCHESTRE SYMPHONIQUE DU PAYS BASQUE

Elkar 

1227 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Barber del Rio, Xabier (Iruñea)
Bañales Casamayor, Idoia (Getxo)
Ugalde Etxagibel, Nerea (Arrasate)
Elu Egia, Arantza (Abadiño)
Munduate Muxika, Jesus (Ordizia)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

TXALAPARTA

Bost disko

Artze Anaiak

Elkar 

1198 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Insausti Agirre, Joxe (Lazkao)
López Askasibar, Xabier (Lizarra)
Perez de Arriba, Joseba (Zumaia)
Ayestaran Amondarain, Arantza (Zaldibia)
Azkue Urrestilla, Juan Ignazio (Azpeitia)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

ZÜBEROAKO KANTARIAK

Bost disko

Les Chanteurs de la Soule

Elkar 

1162 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Aldanondo Dendategui, Arantza (Donostia)
Goikoetxea Arana, Ander (Villabona)
Morales Belda, Jose Francisco (Bilbo)
Arsuaga Ugalde, Asier (Tolosa)
Arantxa Arrandegia (Tolosa)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

BIOK

Bost disko

Gontzal Mendibil

Gontzal Mendibil 

1080 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Lopez de Munain, Xabier (Legazpi)
Kerexeta Kortabarria, Mikel (Antzuola)
Agirre Erezuma, Unai (Sukarrieta)
Etxeberria Sagastume, Lukas (Gasteiz)
Iturralde Maizterra, Juan Javier (Iruñea)


Saridunek etxean jasoko dute CDa.

 

HEZURREN AZPIAN

Bost disko

Maite Larburu

Gaztelupeko Hotsak 

1189 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Berasategi Lekuona, Koldo (Zumarraga)
Perez Gaztelu, Elixabete (Oiartzun)
Manero Aranburu, Gabi (Bilbo)
Manterola Agirrezabalaga, Elizabete (Orio)
Lasa Nuin, Jose Antonio (Zestoa)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

BIDEAN

Bost disko

Aran Saiz Trio

Gaztelupeko Hotsak 

1080 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Irastorza Artola, Josune (Hernani)
Alberdi Gorostiaga, Andres (Elgoibar)
Ezkaba Ikastetxea (Antsoain)
Nekatur (Donostia)
Errazkin Aleman, Manu (Donostia)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

OSTO ETA ALE

Bost disko

Jon Ostolaza eta Alejandro Irizar

Gaztelupeko Hotsak 

1029 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Aizpurua Iruin, Joxe (Hernani)
Ostolaza Linazasoro, Arantza (Zumaia)
Etxagibel Fernandez de Arroiabe, Jabier (Gasteiz)
Ostolaza Arruabarrena, Onintza (Oiartzun)
Galarraga Larrarte, Iban (Ibarra)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

GALERAK

Bost disko

Alex Tello & Lagunak

Gaztelupeko Hotsak 

1058 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Lertxundi Irigoien, Aintzane (Oiartzun)
Schwab, Gabi (Usurbil)
Lasa Mutiloa, Joseba (Donostia)
Escudero Azpeitia, Patxi (Zarautz)
Elgoibarko Euskal Girotze Barnetegia (Elgoibar)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

TRIP-TICS III-IV

Bost disko

Ibai

Gaztelupeko Hotsak 

979 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Aizpurua Mugerza, Oihana (Mutriku)
Arakama Urtiaga, Jabi (Iruñea)
Alvarez de Eulate, Inhar (Ordizia)
Alonso Fourcade, Jon (Iruñea)
Arsuaga Aranguren, Iñaki (Azpeitia)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

MUGA

Bost disko

Anfetamiña

Gaztelupeko Hotsak 

1094 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Martinez Elvira, Javier (Mendabia)
Olasagarre Lizeaga, Txema (Hernani)
Cabezas Olcoz, Noelia (Gasteiz)
Amenabar Perurena, Nere (Donostia)
Eizagirre Muxika, Eneko (Arrasate)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

MENDITIK JAITSI GINEN

Bost disko

Igor Arzuaga

Gaztelupeko Hotsak 

1076 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Delgado Exposito, Mireia (Durango)
Iraola Martinez, Jon (Urnieta)
Arburua Etxeberria, Mikel (Igantzi)
Iturriza Domingo, Iñaki (Lasarte-Oria)
Sopelana Alonso, Fernando (Gasteiz)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

AZALERAKO IPUINAK

Bost disko

Gaztelupeko Hotsak 

1067 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Urritxe BHI (Zornotza)
Salegi Jauregi, Amaia (Itsasondo)
Iparragirre Mendia, Amaia (Olatzagutia)
Azpillaga Labaka, Xabier (Azpeitia)
Maiz Aguirre, Batis (Legazpi)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

BEHAR BIZIA

Bost disko

Alberto Arteta "Laurok"

Errebal Jazz 

1026 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Reguero Otamendi, Joana (Amezketa)
Ezpeleta Mendikute, Olatz (Errenteria)
Vergara Alberro, Pili (Irun)
Mujika Rubio, Iraia (Barañain)
Lertxundi Argoitia, Mikel Anjel (Berriatua)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

ORIGAMI

Bost disko

Joaquin Chacon 4et

Errebal Jazz 

1027 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

San Vicente Roncal, Amaia (Azpeitia)
Lasa Rivero, Juana Maria (Donostia)
Mendizabal Illarramendi, Mikel (Zarautz)
Zubeldia Jauregi, Larraitz (Beasain)
Arana Ariz, Imanol (Gasteiz)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

GETXO JAZZ 2019

Bost disko

Claudio de Rosa Jazz4et

Errebal Jazz 

996 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Urbizu Arozena, Nora (Villabona)
Oñatibia Lehr, Edurne (Getaria)
Zatika Elorza, Ibai (Durango)
Oteiza Apezetxea, Maite (Irurita)
Alkorta Agirrezabala, Jon (Lasarte-Oria)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

AMA-HIRU

Bost disko

Ander garcía Trio

Errebal Jazz 

1039 PARTAIDE

PARTE HARTU

Parte hartzeko epea amaitu da IRABAZLEAK IKUSI

Ormazabal Balerdi, Ane (Gaintza)
Aranbaltza Larrauri , Gotzone (Urduliz)
Bidaola Larrea, Iratxe (Villabona)
Ispizua Urzaa , Ana Isabel (Gernika-Lumo)
Sudupe Etxabe, Lurdes (Azpeitia)

Saridunek etxean jasoko dute CDa.
 

Hau ere interesgarria izan daiteke…

ekitaldiak

BELARDO KOMIKI TAILERRA DONOSTIAN

BELARDO KOMIKI TAILERRA DONOSTIAN

INFORMAZIO GEHIAGO

Bezero arreta

Edozein zalantza argitzeko, jar zaitez gurekin harremanetan

943-30 43 45 (astelehenetik ostiralera: 08:30-16:00)

laguna@berria.eus

Txat bidez (astelehenetik ostiralera: 08:30-16:00)