Agenda

Emaguzu zure inguruko ekitaldien berri

antzerkia

'Makers'

BILBO | Azkuna zentroan

2021-04-15tik 2021-04-16ra. | 19:00

Oscar Gomez Mata, Juan Loriente

'Orfeo Ed Euridice'

GASTEIZ | Ortzai antzerki laborategian, 16an izan ezik (ostirala)

2021-04-15tik 2021-04-18ra. | 19:30

Poltsiko Opera. Jalgi Voz 2021 jaialdiaren barruan

'Beita'

OÑATI | Santa Ana antzokian

apirilak 16 | 18:00

Xup eta Irazan taldeak

'Las aventuras del buen soldado Svejk'

ERMUA | Antzokian

apirilak 16 | 19:00

Sutegi Antzerkia

'FutbolisTOK' bakarrizketa

ELGOIBAR | Antzokian

apirilak 16 | 19:00

Zuhaitz Gurrutxaga (gaztelaniaz)

'Nekatutak' bakarrizketa

TOLOSA | Leidorren

apirilak 16 | 19:00

Antton Telleria

GALDAKAO | Kultur etxean

apirilak 16 | 19:00

Gaizka Chamizo, Jon Koldo Vazquez, Pelayo Serrano

'Ameriketako bidaia'

BASAURI | Socialen

apirilak 16 | 19:00

Tanttaka Teatroa

'Shakespeare en Berlín'

SOPELA | Kultur etxean

apirilak 16 | 19:00

Arden Producciones

'Antonia'

ELORRIO | Arriolan

apirilak 16 | 19:00

Ekoma Teatro

'Los asquerosos'

DONOSTIA | Viktoria Eugenian

2021-04-16tik 2021-04-17ra. | 19:00

Octubre Producciones

'Quitamiedos'

SESTAO | Musika Eskolan

apirilak 16 | 19:30

Kulunka Teatro

Dani Fontecharen bakarrizketa

ATARRABIA | Totem aretoan

apirilak 16 | 20:00

'Erradikalak ginen'

ASPARRENA | Andra Mari aretoan

apirilak 17 | 18:00

Ane Labaka Mayoz eta Beatriz Egizabal

'Madre Coraje y sus hijos'

AGURAIN | Harresi aretoan

apirilak 17 | 18:30

Arteko

'A vueltas con Lorca'

BASAURI | Socialen

apirilak 17 | 19:00

Dos hermanas catorce konpainia

'En demasía'

BILBO | Campos Eliseosen

apirilak 17 | 19:00

Joaquin Pajaron

'Amua'

SOPELA | Kultur etxean

apirilak 17 | 19:00

Maite Larburu, Manex Fuchs, Ximun Fuchs

HONDARRIBIA | Itsas etxean

apirilak 17 | 19:00

Zuhaitz Gurrutxaga

'Los hermanos Machado'

EIBAR | Koliseoan

apirilak 17 | 19:00

Teatro del Temple

'The watching machine'

BILBO | Fundicionen

2021-04-17tik 2021-04-18ra. | 19:00

Macarena Recuerda Shepherd

'Vida'

IRUÑEA | Nafarroako Antzerki eskolan

2021-04-17tik 2021-04-18ra. | 19:00

Javier Aranda

'Tránsitos'

ALTSASU | Iortian

apirilak 17 | 19:30

Amico Teatro

'Go!azen 7.0'

ELGOIBAR | Antzokian. Bigarren saioa 16:00etan

apirilak 18 | 12:30

Pausoka Entertainment

'Escocía'

ATARRABIA | Totem aretoa

apirilak 18 | 12:30

Txabi Franquesa

BEASAIN | Usurben

apirilak 18 | 16:45

Ganso&Cia

'Bernarda Albaren bost alabak'

OIARTZUN | Udal aretoan

apirilak 18 | 19:00

Orratx! Antzerki Taldea

'Furia'

GASTEIZ | Salburua gizarte etxean

apirilak 18 | 19:00

Los Criscípulos

'Pedro Páramo'

IRUÑEA | Gaiarren

apirilak 18 | 19:00

Vicky Peña eta Pablo Derqui aktoeekin

'Sueños y visiones de Rodrigo Rato'

GASTEIZ | Jesus Ibañez de Matauko antzokian

apirilak 22 | 19:00

Juan Ceacero eta Javier Leña aktoreekin

'Agua bendita'

ARRIGORRIAGA | Lonbon

apirilak 22 | 19:00

Altami Torres, Virtudes Nogales, Begoña Ibáñez

'Zarzuela on air 2.0'

BILBO | Arriagan

apirilak 22 | 19:00

Rossini abesbatzaren antzerki-ikuskizuna

'Riot comedy'

BILBO | Bilborocken

apirilak 22 | 19:00

'ERDU! Bilboko Haur Antzerki Jaialdia, gure etorkizuneko publikoa zaintzen'

BILBO | Otxarkoagako Harrobia eskenan

2021-04-23tik 2021-04-25ra.

BEASAIN | Usurben

apirilak 23 | 19:00

Jon Plazola

'Porno vs Afrodita (edo I Love

ZORNOTZA | Zornotza aretoan

apirilak 23 | 19:00

Benetan Be

'Atzerrian lurra garraitz'

SOPELA | Kultur etxean

apirilak 23 | 19:00

Artedrama

'Kasilda, bukatzen ez den sua' (Estreinaldia)

EIBAR | Koliseoan

apirilak 23 | 19:00

Goitibera antzerkia

'Ukiezinak'

SANTURTZI | Serantesen

apirilak 23 | 19:00

Ados Teatroa

'La misma mierda por última vez'

BILBO | Campos Eliseosen

apirilak 23 | 19:00

David Suarez

'Principiantes'

BILBO | Arriagan

2021-04-23tik 2021-04-25ra. | 19:00

Vania, Producciones Off, Carallada show, Teatros del Canal

'Ser o no ser'

SESTAO | Musika eskolan

apirilak 23 | 19:30

Gato Negro

'Bakarkarrizketak'

DURANGO | San Agustinen

apirilak 23 | 19:30

'Mature'

IRUÑEA | Totem aretoan

apirilak 24 | 12:00

Valeria Ros

'Man Up'

BARAKALDO | Antzokian

apirilak 24 | 18:30

'Las Dostoyevski'

BERANGO | Antzokian

apirilak 24 | 19:00

Gurutze Beitia, Maribel Salas

'Las Fellini'

BILBO | Bilborocken

apirilak 24 | 19:00

'Antígona'

BILBO | Zawpen

apirilak 24 | 19:00

Skené Teatro

'La vida vivida'

IRUÑEA | Nafarroako Unibertsitateko museoan

apirilak 24 | 19:30

'La mordaza'

ATARRABIA | Kultur etxean

apirilak 24 | 19:30

El Bardo konpainia. Alfonso Sastreren antzezlana

'Ophelia'

GETXO | Utopian

apirilak 25 |

'Ilargiaren atzean'

IRURTZUN | Kultur etxean

apirilak 25 | 18:00

Malaspulgas

'Miss Spein'

ARETXABALETA | Arkupe kultur etxean

apirilak 25 | 19:00

Aroa Blanco, gazteleraz

'La casa de Bernarda Alba'

IRUÑEA | Gaiarren

apirilak 25 | 19:00

'un viaje a América'

BALMASEDA | Klaret antzokian

apirilak 25 | 19:00

Tanttaka Teatroa

'Padrino. ¡Ahora un Musical!

BILBO | Zawpen

apirilak 25 | 19:00

Samuel Gibert

'Maitasunaren itxiera'

BILBO | Arriagan

2021-04-29tik 2021-04-30ra. |

Miren Gaztañaga, Eneko Sagardoi