Agenda

Emaguzu zure inguruko ekitaldien berri

musika

Jan Vermaire organo jotzailea

AZKOITIA | Parrokian

2021-07-05tik 2021-08-05ra. | 20:00

Pan con Chile

ERMUA | Orbe plazan

2021-07-18tik 2021-08-18ra. | 19:00

Los Chimberos

BILBO | Casilda parkean

uztailak 30 | 12:00

Disruption, Echo, Garazi Gorostiaga, Jana Jan eta Judy

DERIO | Baserrin

uztailak 30 | 16:00

Sonakay

TOLOSA | Zezen plazan

uztailak 30 | 19:00

Mugan

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 30 | 19:00

Paco Ibañez

HERNANI | Txillida Lekun

uztailak 30 | 19:00

Guillermo Garmendia

BILBO | Casilda parkean

uztailak 30 | 19:00

Gari eta Maldanbera

BERMEO | Lamera parkean

uztailak 30 | 19:00

Txamukos mariatxiak

IRURTZUN | Gernika parkean

uztailak 30 | 20:00

Bulego

ORIO | Plazan

uztailak 30 | 20:00

'Incorrectas'

DONOSTIA | Kutxa Kultur terrazan

uztailak 30 | 20:00

Joli Pascualena, Leire Celestino eta Paula Azkona musikariekin

Laumono

MUTRIKU | Karpan

uztailak 30 | 20:00

Bada Posible jaialdiaren barruan

Eskifaia eta Xatz Eskifaia

HONDARRIBIA | Erreginaren Baluartean

uztailak 30 | 20:00

Ainhoa Larrañaga

IRUN | Junkal plazan

uztailak 30 | 20:00

Dupla

GASTEIZ | Falerina lorategian

uztailak 30 | 20:00

Indrid eta Toni Metralla y Los Antibalas

BARAKALDO | Eskulturen parkean

uztailak 30 | 20:00

Maria Berasarte

ELORRIO | Ganondo parkean

uztailak 30 | 20:00

Amak

MARKINA-XEMEIN | Zelaian

uztailak 30 | 20:00

My Bastard Friend

BILBO | Kabareten

uztailak 30 | 20:30

Nikotina

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 30 | 21:00

Jhonger Zambrano

DURANGO | Plateruenako terraza

uztailak 30 | 21:00

Raquel Lúa

AREATZA | Bainuetxeko parkean

uztailak 30 | 21:00

Willis Drummond

DEBA | Zumardiko karpan

uztailak 30 | 22:00

Julen Alonso

ZARAUTZ | Lizardi kirol aretoan

uztailak 30 | 22:00

Kilimak

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 30 | 23:00

Soul teller

HONDARRIBIA | Hondarribian

uztailak 31 |

Maialen Aristegi

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 31 | 12:00

Donostiako Txistulariak

DONOSTIA | Trinitate plazan

uztailak 31 | 12:30

Eresargi Txiki abesbatza

VILLABONA | Gurea antzokian

uztailak 31 | 13:00

Travellin' Brothers

OROZKO | txopera parkean

uztailak 31 | 13:00

Portugaleteko udal musika banda

PORTUGALETE | Kioskoan

uztailak 31 | 13:00

Berta Pino

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 31 | 15:00

Erroka

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 31 | 17:30

Xoel Lopez

HERNANI | Txillida Lekun

uztailak 31 | 19:00

Olatz Salvador eta Idoia

TOLOSA | Zezen plaza

uztailak 31 | 19:00

Musika klasikoko kontzertuak

BALMASEDA | San Severino elizan

uztailak 31 | 19:30

Sara Azurza

DONOSTIA | Kutxa Kultur terrazan

uztailak 31 | 20:00

Oreka TX eta Gure Ametsa dantza taldea

MUTRIKU | Karpan

uztailak 31 | 20:00

Bada Posible jaialdiaren barruan

Yogurinha Borova

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 31 | 20:00

Boney Fields

ELORRIO | Ganondo parkean

uztailak 31 | 20:00

Atsuko Takano

GERNIKA-LUMO | Andra Mari elizan

uztailak 31 | 20:00

'Hamaikatxu kopla... Pandero baten konture!'

SESTAO | Kasko plazan

uztailak 31 | 20:00

Miren eta Roberto Etxebarria

Mabu

DERIO | Baserrin

uztailak 31 | 20:00

Ruper Ordorika

BASTIDA | Plazan

uztailak 31 | 22:00

Erabatera

ERRENTERIA | Lino gunean

uztailak 31 | 23:00

Jaboba Fanlo eta Maria Jose Barandiaran

DONOSTIA | Udaletxeko Batzar aretoan

abuztuak 1 | 12:00

Musika Hamabostaldiaren barruan

Kup taldea

DONOSTIA | Kursaalean

abuztuak 1 | 12:00

Musika Hamabostaldiaren barruan

Aldapeko Basque Latin Jazz

DONOSTIA | Antiguoko Jose Maria Sert plazan

abuztuak 1 | 13:00

Big Band Côte Basque

DONOSTIA | Amarako Easo plazan

abuztuak 1 | 13:00

Ilargi

ERRENTERIA | Lino gunean

abuztuak 1 | 15:00

Andoni Ollokiegi

ERRENTERIA | Lino gunean

abuztuak 1 | 17:00

Suhar abesbatza

DONOSTIA | Karmeliten elizan

abuztuak 1 | 17:30

Musika Hamabostaldiaren barruan

Andra Mari abesbatza

DONOSTIA | Koruko Andre Mariaren basilikan

abuztuak 1 | 18:00

Musika Hambostaldiaren barruan

Jose Ignazio Ansorena eta Joserra Senperena

DONOSTIA | Udaletxeko batzar aretoan

abuztuak 1 | 18:00

Musika Hamabostaldiaren barruan

Massa Confusa eta Bytownite

PASAIA | Mogambo aretoan

abuztuak 1 | 18:00

Joan Segui

ATAUN | Tourseko San Martin elizan

abuztuak 1 | 18:00

Musika Hamabostaldiaren barruan

'La Bohème'

HERNANI | Txillida Lekun

abuztuak 1 | 19:00

Opera Garage

Euskal Herriko Gazte Abesbatza

DONOSTIA | San Bizente elizan

abuztuak 1 | 19:30

Musika Hamabostaldiaren barruan

Illumbe Trintxerpeko Musika Banda

DONOSTIA | Trintxerpeko Sagastieder plazan

abuztuak 1 | 19:30

Joselontxos

DONOSTIA | Egiako Martin Santos plazan

abuztuak 1 | 19:30

Orchestre Philharmonique du Luxembourg

DONOSTIA | Kursaalean

2021-08-01tik 2021-08-02ra. | 19:30

Musika Hamabostaldiaren barruan

'Concerto Per Liuto'

ZARAUTZ | Santa Maria La Real parrokian

abuztuak 1 | 20:00

Euskal Barrokensemble. 33. Udako Musikaldia

Iratzar

ERRENTERIA | Lino gunean

abuztuak 1 | 20:00

Joxan Goikoetxea eta Euskamerata

DONOSTIA | Miramar jauregian

abuztuak 1 | 20:00

Musika Hamabostaldiaren barruan

Craig Williams

USURBIL | Salbatore elizan

abuztuak 1 | 20:00

Musika Hamabostaldiaren barruan

Carlos Rivera

BILBO | Bilbao Arenan

abuztuak 1 | 20:00

Capitán Elefante

BILBO | Abandon

abuztuak 2 | 19:00

Jor Urrutia

BARAKALDO | Burtzeñako plazan

abuztuak 2 | 19:30

'Trakamatraka'

Nogen

MUTRIKU | Karpan

abuztuak 2 | 22:00

Bada Posible jaialdiaren barruan

Anacronía Ensemble

DONOSTIA | San Telmon

abuztuak 3 | 19:30

Aintzinako Musika zikloaren barruan

Kawadeni

MUTRIKU | Karpan

abuztuak 3 | 20:00

Bada Posible jaialdiaren barruan

Giampaolo di Rosa

AZPEITIA | Loiolako basilikan

abuztuak 3 | 20:00

Bittor Meabe Quartet

BILBO | Guggenheimen

abuztuak 4 | 19:00

Bilboko udal musika banda

BILBO | Areatzako kioskoan

abuztuak 4 | 19:00

Trio Zukan

DONOSTIA | Kursaalean

abuztuak 4 | 19:30

Musika Hamabostaldiaren barruan

Giulia Bigetti organo jotzailea

TOLOSA | Santa Maria parrokian

abuztuak 4 | 20:00

Arraun ta amets

GETARIA | Salbatore elizan

abuztuak 4 | 20:45

Musika Hamabostaldiaren barruan

Bilbao Orkestra Sinfonikoa

BILBO | Kulturen atarian. Bigarren saioa 20:00etan

abuztuak 5 | 18:30

Biren eta Errietan

MUTRIKU | Karpan

abuztuak 5 | 19:00

Bada Posible jaialdiaren baitan

Lorea Zulaika

LEKEITIO | Galarrenanen

abuztuak 5 | 19:00

Urtz

BILBO | Abandon

abuztuak 5 | 19:00

Hija de la Luna

BILBO | Bilbao Arenan

abuztuak 5 | 19:00

Judith Jauregi eta Jesus Reina

DONOSTIA | San Telmo museoan

abuztuak 5 | 19:30

Ganbera Musika zikloaren barruan

Behin laukotea

BEASAIN | Erauskin plazan

abuztuak 5 | 20:00

The Longboards

BARAKALDO | Eskulturen parkean

abuztuak 5 | 20:00

Duobite

GORLIZ | Xurruten

abuztuak 5 | 21:00

Striker

PORTUGALETE | Grooven

abuztuak 5 | 21:00